Понедельник,
1 марта 2021
Именины: Ilgvars, Ivars, Ярема, Данила, Порфирий, Илья Связаться с "Divu Krastu Radio"
LV
Общество

Библиотека «Яунбуве» открыта после реновации

20.02.2018
Начиная с 20 февраля филиал Латгальской Центральной библиотеки библиотека «Яунбуве» вновь принимает читателей, теперь уже в обновлённом, расширенном помещении по ул. 18 новембра 161. При финансовой поддержке Даугавпилской городской думы успешно завершена реновация первого этажа здания, где обустроен новый зал для обслуживания читателей.


Филиал Латгальской Центральной библиотеки библиотека «Яунбуве» расположен на Новом строении – в одном из наиболее густо населённых микрорайонов Даугавпилса. В течение долгих лет библиотека работала в сравнительно тесном помещении на втором этаже дома №161 на улице 18 новембра. За это время помещение, мебель и оборудование неизбежно устарело и больше не соответствовало современным стандартам библиотечного обслуживания населения. При финансовой поддержке Даугавпилсской городской думы в 2017 году в библиотеке прошла масштабная реновация, в следствии которой библиотека получила новый, просторный, современно оборудованный зал для обслуживания читателей на первом этаже. В новом помещении размещён абонемент художественной литературы, имеется возможность читать журналы и газеты, а также использовать два компьютера с интернет-подключением. По всей библиотеке свободно доступен и беспроводной интернет.


Реновация второго этажа библиотеки продолжится в 2018 году. По истечению работ жителям Нового строения будет доступна современная, отлично обустроенная и оборудованная библиотека на двух этажах для получения полного спектра библиотечных и информационных услуг.


Библиотека «Яунбуве» ждёт читателей со вторника по пятницу с 11.00 до 18.00 и по субботам с 10.00 до 17.00.
Daugavpilszinas.lv


Поделись с друзьями:
« вернуться назад
Добавить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Фото:
Ссылка на видео (Youtube,Vimeo):

Число недели
Прошло 5 лет с тех пор, как латвийские латы были заменены на евро.
Обсудить
Опрос
Последние комментарии:
В России прошли самые массовые задержания в постсоветской истории
Mūsdienu Krievijā ir daudz nelikumību. Dieviete Temīda ar savu modro skatienu redz katru netaisnību, kas notiek Krievijas Federācijā. Alekseja Navaļnija aizturēšana ir pretlikumīga. Aleksejs Navaļnijs ir cilvēktiesību aizstāvis, kurš rūpējas par tautas interešu aizstāvēšanu. Aleksejs Navaļnijs ir krietns cilvēks. Pašlaik Krievijā notiek demokrātijas noriets. Diemžēl tagadējā Krievijā veidojas jauns totalitārais režīms – kapitālistiskā diktatūra. Demokrātija Krievijā ir uz nāves robežas. Šajā jaunajā un prettiesiskajā režīmā centrālo vietu ieņem partija ‘’Vienotā Krievija’’ ar Vladimira Putina kultu. Krievija ir ar dabas resursiem bagātākā valsts pasaulē, tomēr parastie Krievijas iedzīvotāji grimst nabadzībā un bezcerībā. Kopš 2021. gada 1. janvāra minimālā mēnešalga pirms nodokļu nomaksas ir 12 392 rubļi bruto. Taču no minimālās algas ir jānomaksā 13% liels fizisko personu ienākuma nodoklis jeb NDFL. Tas nozīmē, ka minimālā mēnešalga pēc nodokļu nomaksas būs vien 10 781 rublis. Pēc 28. janvāra valūtas kursa 10 781 rublis ir nieka 110,53 eiro. Vai ar 110 eiro un 53 centiem cilvēks var pabarot sevi un uzturēt ģimeni? Vai ar 110 eiro un 53 centiem cilvēks ir spējīgs būt par atbildīgu, sociāli un politiski aktīvu pilsoni? Aleksejs Navaļnijs iestājas par katra Krievijas iedzīvotāja likumīgajām tiesībām, kā arī par tautas labklājību un brīvību. Aleksejs Navaļnijs ir ass zobens Dievietes Temīdas stingrajā tvērienā, kurš sacirtīs n-tos gadus ilgušās nelikumības, netaisnības un noziegumus. Aleksejs Navaļnijs Dievietes Temīdas vārdā nesīs taisnību Krievijā. Kauliņi ir mesti. Lai visvarenā un visu redzošā Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju!
Ar mieru un saticību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Krievija #KrievijasFederācija #demokrātija #brīvība #pagāni #tiesiskums #Temīda #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs Подробнее...
Прошло 5 лет с тех пор, как латвийские латы были заменены на евро.
Заключить брак в Латвии станет проще и удобнее
Антонина! Тебе не в ЗАГС, а в школу надо! :))

ЗАГС - записи актов гражданского состояния! Подробнее...
facebook ok draugiem
Top