Пятница,
26 февраля 2021
Именины: Aurēlija, Evelīna, Mētra, Светлана, Зоя, Степан, Семен Связаться с "Divu Krastu Radio"
LV
Общество

Завершена оценка претендентов на поставку новых трамвайных вагонов

08.01.2017
В начале 2016 года АО «Даугавпилс сатиксме» объявило открытый конкурс «Приобретение трамвайных вагонов в рамках развития в городе Даугавпилсе дружественной среде инфраструктуры общественного транспорта», идентификационный № ASDS/2015/106 KF. На «А» часть конкурса заявки подали 4 претендента.

Ознакомившись с предложениями всех заявителей, 5 января 2017 года закупочная комиссия АО «Даугавпилс сатиксме» приняла решение по «А» части конкурса присвоить право заключить договор закупки с объединением ОАО «Управляющая компания Холдинга «Белкоммунмаш»» (регистрационный № 100205408, юридический адрес ул. Переходная, 64, Минск, 220070, Республика Беларусь) и SIA “VIRTUS SV” (регистрационный № 40003601516, юридический адрес ул. Ломоносова, 9B, Рига, LV-1019) на сумму 2 094 400,00 (два миллиона девяносто четыре тысячи четыреста евро и 00 центов) без НДС. Предложения ОАО «Управляющая компания Холдинга «Белкоммунмаш»» и SIA “VIRTUS SV” отвечают требованиям Положения открытого конкурса и соответствуют самой низкой цене. Предложения предусматривают поставку 8 четырёхосных трамвайных вагонов.
Принимая во внимание доступное финансирование, другие части конкурса закончились безрезультатно.
 
В соответствии с требованиями к отрытому конкурсу претенденты в течение 15 рабочих дней после получения решения имеют право в соответствии с 77 статьёй закона о закупке общественных услуг подать заявление о нарушениях в Бюро по надзору за закупками. Поэтому нельзя считать, что закупочная процедура закончена.

daugavpilszinas.lv
Поделись с друзьями:
« вернуться назад
Добавить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Фото:
Ссылка на видео (Youtube,Vimeo):

Число недели
Прошло 5 лет с тех пор, как латвийские латы были заменены на евро.
Обсудить
Опрос
Последние комментарии:
В России прошли самые массовые задержания в постсоветской истории
Mūsdienu Krievijā ir daudz nelikumību. Dieviete Temīda ar savu modro skatienu redz katru netaisnību, kas notiek Krievijas Federācijā. Alekseja Navaļnija aizturēšana ir pretlikumīga. Aleksejs Navaļnijs ir cilvēktiesību aizstāvis, kurš rūpējas par tautas interešu aizstāvēšanu. Aleksejs Navaļnijs ir krietns cilvēks. Pašlaik Krievijā notiek demokrātijas noriets. Diemžēl tagadējā Krievijā veidojas jauns totalitārais režīms – kapitālistiskā diktatūra. Demokrātija Krievijā ir uz nāves robežas. Šajā jaunajā un prettiesiskajā režīmā centrālo vietu ieņem partija ‘’Vienotā Krievija’’ ar Vladimira Putina kultu. Krievija ir ar dabas resursiem bagātākā valsts pasaulē, tomēr parastie Krievijas iedzīvotāji grimst nabadzībā un bezcerībā. Kopš 2021. gada 1. janvāra minimālā mēnešalga pirms nodokļu nomaksas ir 12 392 rubļi bruto. Taču no minimālās algas ir jānomaksā 13% liels fizisko personu ienākuma nodoklis jeb NDFL. Tas nozīmē, ka minimālā mēnešalga pēc nodokļu nomaksas būs vien 10 781 rublis. Pēc 28. janvāra valūtas kursa 10 781 rublis ir nieka 110,53 eiro. Vai ar 110 eiro un 53 centiem cilvēks var pabarot sevi un uzturēt ģimeni? Vai ar 110 eiro un 53 centiem cilvēks ir spējīgs būt par atbildīgu, sociāli un politiski aktīvu pilsoni? Aleksejs Navaļnijs iestājas par katra Krievijas iedzīvotāja likumīgajām tiesībām, kā arī par tautas labklājību un brīvību. Aleksejs Navaļnijs ir ass zobens Dievietes Temīdas stingrajā tvērienā, kurš sacirtīs n-tos gadus ilgušās nelikumības, netaisnības un noziegumus. Aleksejs Navaļnijs Dievietes Temīdas vārdā nesīs taisnību Krievijā. Kauliņi ir mesti. Lai visvarenā un visu redzošā Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju!
Ar mieru un saticību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Krievija #KrievijasFederācija #demokrātija #brīvība #pagāni #tiesiskums #Temīda #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs Подробнее...
Прошло 5 лет с тех пор, как латвийские латы были заменены на евро.
Заключить брак в Латвии станет проще и удобнее
Антонина! Тебе не в ЗАГС, а в школу надо! :))

ЗАГС - записи актов гражданского состояния! Подробнее...
facebook ok draugiem
Top