Суббота,
6 марта 2021
Именины: Centis, Gotfrīds, Vents, Остап, Юрий, Тимофей Связаться с "Divu Krastu Radio"
LV
Общество

В Думе сдавали кровь: 90 человек получили шанс на выздоровление

14.12.2016
В понедельник, 12 декабря, в Даугавпилсской городской думе Государственный центр донорства крови развернул передвижной донорский пункт. Среди работников Думы – немало доноров, есть такие, кто жертвует свою кровь несколько раз в год. Выездной пункт — это не только возможность удобно, что называется без отрыва от производства, сделать благое дело, но и хороший повод вовлечь в донорское движение новых участников.

За 4 часа работы пункт обслужил 30 человек. По словам медиков, каждая взятая доза, а это 400 грамм крови, поможет спасти жизни троих пациентов. Таким образом, 90 человек получат шанс на выздоровление. 
Выездные пункты донорства крови – явление не новое. Принимая во внимание наличие только одноразового оборудования, такой пункт можно разместить даже в автобусе, что в разы увеличивает возможности Центра. Удобство и профессионализм исполнения манипуляций работники Думы оценили на отлично.

Однако, оптимизма у медиков не много – количество доноров с каждым годом становится меньше.

Для улучшения ситуации с заготовкой крови инициатива трудовых коллективов, общественных организаций и других объединений граждан приобретает все большее значение. Именно на неравнодушных людей рассчитывают трансфузиологи, тем более, что моральное удовлетворение от осознания своего поступка порой значит больше, чем все остальные мотивирующие факторы, закрепленные на законодательном уровне.

Весной 2017 года выездной донорский пункта вновь приедет в Даугавпилсскую Думу. Информация об этом будет доступна на домашней страничке в интернете www.daugavpils.lv  


daugavpilszinas.lv
Поделись с друзьями:
« вернуться назад
Добавить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Фото:
Ссылка на видео (Youtube,Vimeo):

Число недели
Прошло 5 лет с тех пор, как латвийские латы были заменены на евро.
Обсудить
Опрос
Последние комментарии:
В России прошли самые массовые задержания в постсоветской истории
Mūsdienu Krievijā ir daudz nelikumību. Dieviete Temīda ar savu modro skatienu redz katru netaisnību, kas notiek Krievijas Federācijā. Alekseja Navaļnija aizturēšana ir pretlikumīga. Aleksejs Navaļnijs ir cilvēktiesību aizstāvis, kurš rūpējas par tautas interešu aizstāvēšanu. Aleksejs Navaļnijs ir krietns cilvēks. Pašlaik Krievijā notiek demokrātijas noriets. Diemžēl tagadējā Krievijā veidojas jauns totalitārais režīms – kapitālistiskā diktatūra. Demokrātija Krievijā ir uz nāves robežas. Šajā jaunajā un prettiesiskajā režīmā centrālo vietu ieņem partija ‘’Vienotā Krievija’’ ar Vladimira Putina kultu. Krievija ir ar dabas resursiem bagātākā valsts pasaulē, tomēr parastie Krievijas iedzīvotāji grimst nabadzībā un bezcerībā. Kopš 2021. gada 1. janvāra minimālā mēnešalga pirms nodokļu nomaksas ir 12 392 rubļi bruto. Taču no minimālās algas ir jānomaksā 13% liels fizisko personu ienākuma nodoklis jeb NDFL. Tas nozīmē, ka minimālā mēnešalga pēc nodokļu nomaksas būs vien 10 781 rublis. Pēc 28. janvāra valūtas kursa 10 781 rublis ir nieka 110,53 eiro. Vai ar 110 eiro un 53 centiem cilvēks var pabarot sevi un uzturēt ģimeni? Vai ar 110 eiro un 53 centiem cilvēks ir spējīgs būt par atbildīgu, sociāli un politiski aktīvu pilsoni? Aleksejs Navaļnijs iestājas par katra Krievijas iedzīvotāja likumīgajām tiesībām, kā arī par tautas labklājību un brīvību. Aleksejs Navaļnijs ir ass zobens Dievietes Temīdas stingrajā tvērienā, kurš sacirtīs n-tos gadus ilgušās nelikumības, netaisnības un noziegumus. Aleksejs Navaļnijs Dievietes Temīdas vārdā nesīs taisnību Krievijā. Kauliņi ir mesti. Lai visvarenā un visu redzošā Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju!
Ar mieru un saticību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Krievija #KrievijasFederācija #demokrātija #brīvība #pagāni #tiesiskums #Temīda #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs Подробнее...
Прошло 5 лет с тех пор, как латвийские латы были заменены на евро.
Заключить брак в Латвии станет проще и удобнее
Антонина! Тебе не в ЗАГС, а в школу надо! :))

ЗАГС - записи актов гражданского состояния! Подробнее...
facebook ok draugiem
Top