Четверг,
25 февраля 2021
Именины: Alma, Annemarija, Алексей, Мария, Евгений, Антон Связаться с "Divu Krastu Radio"
LV
Общество

Начался прием документов для льготного проезда пенсионерам

22.11.2016
Как уже сообщалось, с 1 января по решению депутатов Даугавпилсской думы лица, достигшие пенсионного возраста по старости, принятого законодательством Латвийской Республики и задекларировавшие свое место жительство в Даугавпилсе, городской общественный транспорт могут использовать бесплатно. Для этого необходимо получить именной льготный проездной билет с фотокарточкой.

21 ноября Управление социальных дел уже начало прием документов для оформления проездного. В заявлении необходимо будет указать своё имя и фамилию, персональный код, адрес, телефон, номер пенсионного удостоверения. К заявлению приложите фотокарточку 3х4 соответствующую возрасту.
Работники социальной службы города просят пенсионеров не создавать очередей. Как показывает практика, меньший наплыв посетителей приходится на вторую половину дня. Кроме этого следует учесть, что подать необходимые документы можно сразу в четырех местах, так что ехать всем в Центр нет необходимости.

Организовано обслуживание пенсионеров по следующему графику: 
1. Полигона 58-3, Крыжи – каждый вторник, с 9.00 до 12.00
2. Чиекуру, 5, Поселок общества слепых – каждый четверг, с 9.00 до 12.00
3. На Лиепаяс 4, 2-й этаж, 23 кабинет -  в рабочие дни, с 8.00 до 15.00
4. Виенибас, 8, в 16-м кабинете:
Понедельник     с 8.00 до 17.45
Вторник             с 8.00 до 16.45
Среда                с 8.00 до 17.45
Четверг             с 8.00 до 16.45
Пятница            с 8.00 до 13.45

Выдача проездных документов начнется со 2 января, когда льгота вступит в свою законную силу. Всю необходимую информацию можно получить по телефону 654 40926 или на домашней страничке Социальной службы в Интернете www.soclp.lv

daugavpilszinas.lv
Поделись с друзьями:
« вернуться назад
Добавить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Фото:
Ссылка на видео (Youtube,Vimeo):

Число недели
Прошло 5 лет с тех пор, как латвийские латы были заменены на евро.
Обсудить
Опрос
Последние комментарии:
В России прошли самые массовые задержания в постсоветской истории
Mūsdienu Krievijā ir daudz nelikumību. Dieviete Temīda ar savu modro skatienu redz katru netaisnību, kas notiek Krievijas Federācijā. Alekseja Navaļnija aizturēšana ir pretlikumīga. Aleksejs Navaļnijs ir cilvēktiesību aizstāvis, kurš rūpējas par tautas interešu aizstāvēšanu. Aleksejs Navaļnijs ir krietns cilvēks. Pašlaik Krievijā notiek demokrātijas noriets. Diemžēl tagadējā Krievijā veidojas jauns totalitārais režīms – kapitālistiskā diktatūra. Demokrātija Krievijā ir uz nāves robežas. Šajā jaunajā un prettiesiskajā režīmā centrālo vietu ieņem partija ‘’Vienotā Krievija’’ ar Vladimira Putina kultu. Krievija ir ar dabas resursiem bagātākā valsts pasaulē, tomēr parastie Krievijas iedzīvotāji grimst nabadzībā un bezcerībā. Kopš 2021. gada 1. janvāra minimālā mēnešalga pirms nodokļu nomaksas ir 12 392 rubļi bruto. Taču no minimālās algas ir jānomaksā 13% liels fizisko personu ienākuma nodoklis jeb NDFL. Tas nozīmē, ka minimālā mēnešalga pēc nodokļu nomaksas būs vien 10 781 rublis. Pēc 28. janvāra valūtas kursa 10 781 rublis ir nieka 110,53 eiro. Vai ar 110 eiro un 53 centiem cilvēks var pabarot sevi un uzturēt ģimeni? Vai ar 110 eiro un 53 centiem cilvēks ir spējīgs būt par atbildīgu, sociāli un politiski aktīvu pilsoni? Aleksejs Navaļnijs iestājas par katra Krievijas iedzīvotāja likumīgajām tiesībām, kā arī par tautas labklājību un brīvību. Aleksejs Navaļnijs ir ass zobens Dievietes Temīdas stingrajā tvērienā, kurš sacirtīs n-tos gadus ilgušās nelikumības, netaisnības un noziegumus. Aleksejs Navaļnijs Dievietes Temīdas vārdā nesīs taisnību Krievijā. Kauliņi ir mesti. Lai visvarenā un visu redzošā Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju!
Ar mieru un saticību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Krievija #KrievijasFederācija #demokrātija #brīvība #pagāni #tiesiskums #Temīda #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs Подробнее...
Прошло 5 лет с тех пор, как латвийские латы были заменены на евро.
Заключить брак в Латвии станет проще и удобнее
Антонина! Тебе не в ЗАГС, а в школу надо! :))

ЗАГС - записи актов гражданского состояния! Подробнее...
facebook ok draugiem
Top