Суббота,
31 июля 2021
Именины: Angelika, Ruta, Rūta, Sigita, Иван, Ольга Связаться с "Divu Krastu Radio"
LV
АКТУАЛЬНО
Общество
Коммерческая информация
Политика
В мире
Бизнес
Происшествия
Разное

Идеи подарков для четвероногих (и не только) друзей

13.12.2019

Получать подарки всегда приятно, особенно, когда получаем то, о чем давно мечтали. Иногда даже совсем маленькая вещь может поднять настроение и долго дарить радость новому хозяину. Дарить подарки может быть не менее увлекательно, особенно когда это происходит неожиданно и без особой причины. Чаще всего подарки принято дарить родным и друзьям, но у многих есть домашние питомцы, которые нередко становятся настоящими членами семьи. И как всем живым существам, им нравится внимание, а также подарки, которые приносят разнообразия в их жизнь.

Культура
Здоровье

6 простых советов, которые помогут вам справиться с бессонницей

12.02.2019

Хроническая бессонница — это состояние, которое проявляется трудностями засыпания, частыми ночными пробуждениями или ранним утренним пробуждением, дневной сонливостью при соблюдении необходимых условий и времени для нормального сна. Периодическая бессонница свойственна каждому человеку, причиной ее является стресс. С уходом провоцирующего фактора сон восстанавливается. Если же стресс не актуален, а проблемы со сном остались, необходима консультация специалиста, так как самолечение может привести к еще большим проблемам.

Спорт
Шоу-бизнес

Умер актер и сатирик Роман Карцев

02.10.2018

Эстрадный артист, сатирик Роман Карцев скончался на 80-м году жизни, сообщила в своем Facebook Наталья Жванецкая.

Число недели
Прошло 5 лет с тех пор, как латвийские латы были заменены на евро.
Обсудить
Опрос
Последние комментарии:
В России прошли самые массовые задержания в постсоветской истории
Mūsdienu Krievijā ir daudz nelikumību. Dieviete Temīda ar savu modro skatienu redz katru netaisnību, kas notiek Krievijas Federācijā. Alekseja Navaļnija aizturēšana ir pretlikumīga. Aleksejs Navaļnijs ir cilvēktiesību aizstāvis, kurš rūpējas par tautas interešu aizstāvēšanu. Aleksejs Navaļnijs ir krietns cilvēks. Pašlaik Krievijā notiek demokrātijas noriets. Diemžēl tagadējā Krievijā veidojas jauns totalitārais režīms – kapitālistiskā diktatūra. Demokrātija Krievijā ir uz nāves robežas. Šajā jaunajā un prettiesiskajā režīmā centrālo vietu ieņem partija ‘’Vienotā Krievija’’ ar Vladimira Putina kultu. Krievija ir ar dabas resursiem bagātākā valsts pasaulē, tomēr parastie Krievijas iedzīvotāji grimst nabadzībā un bezcerībā. Kopš 2021. gada 1. janvāra minimālā mēnešalga pirms nodokļu nomaksas ir 12 392 rubļi bruto. Taču no minimālās algas ir jānomaksā 13% liels fizisko personu ienākuma nodoklis jeb NDFL. Tas nozīmē, ka minimālā mēnešalga pēc nodokļu nomaksas būs vien 10 781 rublis. Pēc 28. janvāra valūtas kursa 10 781 rublis ir nieka 110,53 eiro. Vai ar 110 eiro un 53 centiem cilvēks var pabarot sevi un uzturēt ģimeni? Vai ar 110 eiro un 53 centiem cilvēks ir spējīgs būt par atbildīgu, sociāli un politiski aktīvu pilsoni? Aleksejs Navaļnijs iestājas par katra Krievijas iedzīvotāja likumīgajām tiesībām, kā arī par tautas labklājību un brīvību. Aleksejs Navaļnijs ir ass zobens Dievietes Temīdas stingrajā tvērienā, kurš sacirtīs n-tos gadus ilgušās nelikumības, netaisnības un noziegumus. Aleksejs Navaļnijs Dievietes Temīdas vārdā nesīs taisnību Krievijā. Kauliņi ir mesti. Lai visvarenā un visu redzošā Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju!
Ar mieru un saticību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Krievija #KrievijasFederācija #demokrātija #brīvība #pagāni #tiesiskums #Temīda #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs Подробнее...
Прошло 5 лет с тех пор, как латвийские латы были заменены на евро.
Заключить брак в Латвии станет проще и удобнее
Антонина! Тебе не в ЗАГС, а в школу надо! :))

ЗАГС - записи актов гражданского состояния! Подробнее...
facebook ok draugiem
Top