Sestdiena,
2.marts 2024
Vārda dienas: Laila, Lavīze, Luīze, Федор Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Veselība

Veselību veicinošu pārgājienu cikls Augšdaugavas novadā

06.06.2023
Daudzi jau ir iemīļojuši doties pārgājienos, īpaši vasarā, kad ļauties apkārtējās dabas valdzinājumam un skaistumam ir īsta bauda. Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” uzsāk pārgājienu ciklu. Pasākums tiek organizēts projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/070 “Pasākumi  vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Augšdaugavas novadā” ietvaros.

Kopumā tiks piedāvāti 20 pārgājieni, lai veicinātu iedzīvotāju iesaisti fiziskajās, veselīga uztura un garīgās veselības veicināšanas aktivitātēs.

Jau šā gada 13. jūnijā, no plkst. 15.00 līdz plkst. 18.00 dabas parkā “Daugavas loki” norisināsies pirmais pārgājiens “Pa Dinaburgas pils takām”. 
Pārgājiena dalībniekiem būs iespēja vērot plašus ainavu skatus, kuri paveras no Daugavas upes krastiem, kā arī iejusties bruņinieku vidē, izstaigājot Livonijas ordeņa Dinaburgas mūra pils takas, šauras taciņas, avotus, tiltiņus, kāpnes, laipas un nogāzes.

Pārgājiena maršruts iepazīstina ar Daugavpils pilsētas dibināšanas vietu – Vecpils pilskalnu, gida pavadībā būs iespēja izstaigāt dabas taku, kas izved pie miniatūrā pils maketa un pils drupām , kā arī atpūsties “Bruņinieku laukumā” – labiekārtotajā atpūtas vietā Daugavas upes krastā.

Pieteikties pārgājienam var līdz šā gada 10. jūnijam, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU.

Tikšanās pie Naujenes novadpētniecības muzeja. Adrese: Skolas iela 1, Naujene, Naujenes pagasts, Augšdaugavas novads, plkst. 15.00.

Papildus informācija: [email protected], tālr. +371 65476748, +371 29431360.Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1/1)
Neaizmirstule 06.06.2023 18:56
But kopaa ar dabu ir vienkarsi fantastiski..man patik vienai doties pargajienaa..uz meziwm purviem.jo tikai divvientulibaa tu spesi saskatit un sajust tas skaistumu varenibu dzivigumu gusi mieru un harmoniju ilgam laikam..lai tev izdodas atpusties kopaa ar draugiem vai vienam briniskigaa pargajienaa.pa dinaburgas takam.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Nedēļas skaitlis
Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 485 jaundzimušie, miris 901 iedzīvotājs un reģistrētas 459 laulības, informē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Leduspuke gan nav parazite..un divanaa bezdot algu besanem.ziemas atvalinajums ir beidzies.jasak stradat ..meteni ir aizvaditi ziema nedaudz atkapusies atsaaksas tecet sulas..saseju seklinas stadu audzesanai .siltumnicaa.izklaidei paliks laika maz.sur tur vel palasu zinas un iekomenteju..saprotu ka esmu te aizssedejusies..ir tads teiciens..labak esi par maz nekaa par daudz..es jau butu paserfojusi interneta dziles..bet man to nezin kapec nelauj..tas ir mulkigi....mami milie lotgolisi dzivojiet veseli..neslinkojiet..katrs var atrast darbinu..bet galvenais lai tas patiktu.mans jaunais sadarbibas partners ir pavasaris...attaa..lai jums jauks un gaiss pavasaris. Sīkāk...
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Jaunus parazitus Sīkāk...
Daugavpils Centra poliklīnikā darbu sāk jauns endokrinologs
Может можно как-то
Pēteris Voicehovičs запретить заниматься врачебной практикой?
Sīkāk...
facebook draugiem
Top