Trešdiena,
29.maijs 2024
Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo, Охрим, Касьян, Модест, Александр Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Veselība

Pieņemšanas atsāk vēnu ārsts (flebologs) asinsvadu ķirurgs

07.02.2024
Daugavpils Centra poliklīnikā pēc gada pārtraukuma atsāk pieņemšanas Vēnu ārsts (flebologs) asinsvadu ķirurgs Dr. Juris Rīts.

Palīdzēs Latgales reģiona iedzīvotājiem saņemt rūpīgu, modernu ārstēšanu tuvāk mājām.

Vēnu ārsts:

Konsultē, izmeklē ar ultraskaņas palīdzību, veic ārstēšanu, izvērtē ārstēšanas rezultātus.

Sniedz otro viedokli pacientiem, kuri nav saņēmuši pietiekamu uzmanību vai pilnībā nav pārliecināti par iepriekš sniegto rekomendāciju atbilstību un lietderību.

Konsultācijas/sarunas laikā vēnu ārsts uzklausa un fiksē pacienta sūdzības, pats veic ultraskaņas izmeklējumu jeb duplekss ultrasonoskopiju, izmeklējums ļauj izvērtēt asinsvadu – vēnu un artēriju stāvokli un funkciju.

Vizītes laikā, pēc diagnostikas veikšanas vēnu ārsts dod tālākās rekomendācijas un plāno pacientam atbilstošāko un iespējami labāko ārstēšanu.
 
Ārstēšana tiek plānota un veikta Jūsu pilsētā, Jums ērtā laikā, iepriekš to saskaņojot ar ārstējošo ārstu.

Personīga attieksme un individuāla, starptautiskos pētījumos pierādīta, droša ārstēšanas taktikas izvēle katram pacientam ir mūsu vēnu ārsta augstākā vērtība.

Pieraksts pie speciālista pa tālr. 65422419.
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-2/2)
Jauki 23.01.2024 15:55
Pie viena varejat minet ari pakalpojumu cenas...
Bronislava 07.02.2024 18:32
Specialists naudas kaasanaa...tadi tagad visas malaas tie dakterisi saradusies. strunts par pacientiem ka tik nauda kabataa..pensisus tikai dakters kaps var izarstet.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Aicina uz pieredzes apmaiņas semināru par veselības veicināšanu
Ak dakterisi..tak lidz sim jus kladzinajat ka veseliba ta ir vakcinacija...cik cilveki cietusi no smagam bkaknem no jysu meligas propagandas un arstesanas metodem..es jums saku cau. Sīkāk...
“Jauniešu vasara”- sporta, atpūtas un mūzikas svētki jauniešiem
Man patik musdienu jauniesi..vini ir loti veerigi pieklajigi un izpalidzigi...biezi vien piedavaa palidzibu dazadas dzives situacijas..lietojot frazes vai varu palidzet.no autobusa izcelt bagazu..vai pahest somu..jums ir problemas..kad sapratu ka mani autoostaa gribeja apzagt...parunajamies pa dzivi..loti gudri un sakarigi..n.man vienigi skumji kad lasiju rakstus ka.covidlaikaa daudziem bija depresija un helava viniem izklaideties..bet kad to lai dara ja he jaunibaa..neapzodziet jauniesus..laujiet viniem ienemt nozimigu lomu sabiedriskas un politisjas aktivitates.jo vini ir tik tiri un kaynuma varas un aljatibas nesjarti savaa domasanaa...tikai vini car mainit pasauli..tadu ja velas to redzet..saulainu brivu un radosu. Sīkāk...
Oficiālo pilsētas peldvietu ūdens kvalitāte atbilst normai
Cik skaista ir zilo ezeru zeme...kadi dabas skati ka ne acis atraut..un ja vel udeni tiiri..atputa pasiem un turistiem
...laimigie latgalisi..jus esuet loti bagati..saudzejiet savas dabas bagatibas..esmu bijusi pie.visku ezera...bet tas bija jauniibaa...laiks skrien aatri. Sīkāk...
facebook draugiem
Top