Ceturtdiena,
29.februāris 2024
Vārda dienas: Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Veselība

Palīdzi piepildīt DROSMES KASTI un dot prieku bērniem!

06.12.2023
Katru dienu mūsu pilsētas bērni, kā arī mazie pacienti no tuvākajiem novadiem, ārstējas Daugavpils reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļā un Bērnu infekciju nodaļā.

Nonākot slimnīcā, pacienti ir īpaši satraukti, jo bieži tā ir pirmā reize un ir daudz nezināmā.

Drosmes kaste ir fantastisks veids, kā mazināt bailes un satraukumu par gaidāmo manipulāciju un iegūtu pozitīvas emocijas, kas ātrāk palīdz nožūt asarām, jo apbalvojumu par drosmes izrādīšanu saņem ikviens liels vai mazs bērns.

Ikdienā nodaļas ārsti paši cenšas nodrošināt mazus prieciņus, dalot uzlīmes, grāmatas un diplomus, lai, pierunātu uz  kādu procedūru mazo drosminieku!

Aicinām ikvienu ziedot, jo Drosmes kaste tiešām ļoti, ļoti palīdz, taču līdz šim nodaļai izdevies to nodrošināt tikai Ziemassvētku laikā. Esam lielākā reģionālā slimnīca un mazo pacientu plūsma nav maza, īpaši aukstajos mēnešos.

Droši sazinieties ar DRS: [email protected]  vai zvanot uz Bērnu nodaļu 65405292 vai 65405294Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-3/3)
Leduspuke 08.12.2023 22:42
Man pret arstiem ir zudusi ciena un uzticiba..jo arstus inerese tikai alga ne slimnieku arstesana tad tiesam ir jasanenas kad jaatver arsta kabineta durvis...kur nu vel uzticet savu bernu veselibu..vajag drosmi skiet vairak tam vecakam ne bernam..
Leduspuke 08.12.2023 22:55
Vai esat pieredzejusi laikus kad arsta kabinetaa tiek ierakstitas slepeni sarunas.diktafonaa..kad tuvinieki ir heapmieribati ir soketi par arstu un slimnicas opersonala atieksmi pret sadirguso ...pat atlaujas dakteri piekaut..es neatceros.vai dakteri pasi pie ta nemaz nav vainigi..tad padomasim kapec tas ta notiek sodien.
Leduspuke 08.12.2023 23:03
Es latvijas berniem novelu lai vinus sarga dievs un engelitis katram savs no slimibam helaimem un sliktiem bezatbikdigiem arstiem....ceru ka ir ari labi bernu arsti..kaut tadi butu visi.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Nedēļas skaitlis
Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 485 jaundzimušie, miris 901 iedzīvotājs un reģistrētas 459 laulības, informē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Leduspuke gan nav parazite..un divanaa bezdot algu besanem.ziemas atvalinajums ir beidzies.jasak stradat ..meteni ir aizvaditi ziema nedaudz atkapusies atsaaksas tecet sulas..saseju seklinas stadu audzesanai .siltumnicaa.izklaidei paliks laika maz.sur tur vel palasu zinas un iekomenteju..saprotu ka esmu te aizssedejusies..ir tads teiciens..labak esi par maz nekaa par daudz..es jau butu paserfojusi interneta dziles..bet man to nezin kapec nelauj..tas ir mulkigi....mami milie lotgolisi dzivojiet veseli..neslinkojiet..katrs var atrast darbinu..bet galvenais lai tas patiktu.mans jaunais sadarbibas partners ir pavasaris...attaa..lai jums jauks un gaiss pavasaris. Sīkāk...
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Jaunus parazitus Sīkāk...
Daugavpils Centra poliklīnikā darbu sāk jauns endokrinologs
Может можно как-то
Pēteris Voicehovičs запретить заниматься врачебной практикой?
Sīkāk...
facebook draugiem
Top