Piektdiena,
21.jūnijs 2024
Vārda dienas: Egita, Emīls, Monvīds, Охрим, Зосим, Федор Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Veselība

Mobilā mamogrāfa izbraukumi septembrī

29.08.2023
SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātas programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus. Mamogrāfija ir krūts audu rentgenoloģiska izmeklēšana ar zemas intensitātes rentgenstarojumu. Šī uzskatāma par vienu no efektīvākajām metodēm, lai savlaicīgi atklātu krūts vēzi.

Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīkots autobuss, kura pieejamība izbraukumos pa Latviju atvieglo iedzīvotājiem iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā.

Valsts krūšu dziedzeru audzēja skrīninga ietvaros sievietēm ar speciālām Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstulēm izmeklējumu veic BEZ MAKSAS, savukārt personām, kas atbilstoši normatīvajiem dokumentiem nav atbrīvotas no pacientu iemaksām, par diagnostisko izmeklējumu veikšanu ar ārsta nosūtījumu, jāmaksā pacienta iemaksa – EUR 3.00.

Uzziņas un pierakstīšanās pa tālruni 26458044 (Janīna Ņikitina), e-pasts – [email protected].

MOBILĀ MAMOGRĀFA IZBRAUKUMI SEPTEMBRĪDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-6/6)
Oga 30.08.2023 09:36
Es no dakteriem slakteriem tagad turos pa gabalu...
Leduspuke 30.08.2023 12:15
Cik labi ir pabut vienai portalaa ar savam domam kuraa neviens tevi netraucee...es nekad heatrodos sabiedribaa kura man nepatik..ir zudusi portali.ir zudusi uzticiba.un labi vien ir..hekas nav muzigs..
Adel 30.08.2023 14:24
Es arii nevienam neuzticos.vien tikai savam sunim..portali ir kluvusi tik nebaudami..ka parskatu tikai virsrakstus...
Migla 30.08.2023 14:40
Adel 30.08.2023 14:24
Es arii nevienam neuzticos.vien tikai savam sunim..portali ir kluvusi tik nebaudami..ka parskatu tikai virsrakstus...
Ne tikai nebaudami bet toksiski cilveka dveselei un pratam
Leduspuke 03.09.2023 08:33
Sasmejos par dievieti...duraki tak heesiet man vairs vajadzigi..veltigi noblokehat un apstadinajat info...man jusu juutas un uzmaniba nav vairs vajadziga.
Leduspuke 04.09.2023 08:24
Vai daugavpilii ari ir apstajues laiks un dzive... vai tijai sajaa vietnee...nu hegribas ticet...varat hecensties es.citur tapat nekomentesu...nan hepatik he saskarsme ar cilvwkuem ne novadi kas nani neinteresee...nan ir daudz darba.
Un seit es naku atpusties...takaa.veci tulit atjaunojiet info plyuusmu..
Esmu vientulniece un cangaliete un ar to jums jaarekinas.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Tas noteikti butu interesanti...bet man paslaik ir zemenu razas laiks.esmu ogu audzetaja.vasaraa esmu aiznemta vakaros atpusos palasot zinas..bet esmu diezgan nogurusi..ziemaa vairak laika.daugavpilii hesmu bijusi kops studiju laikuem.tas bija tik sen...
Sīkāk...
facebook draugiem
Top