Ceturtdiena,
29.februāris 2024
Vārda dienas: Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sports

Norisināsies Daugavpils volejbola turnīrs zēniem un meitenēm

06.12.2023
9. decembrī plkst.11.00 Daugavpils Sporta skolas mazajā zālē norisināsies Daugavpils volejbola turnīrs zēniem un meitenēm. 

Tunīrs tiek organizēts ar mērķi, lai veicināti voljebola kā sporta veida popularizēšanu, attīstīt jauniešos spējas darboties komandā un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku. Sacensību dienā komandām ir jāiesniedz aizpildīts komandas dalībnieku vārdiskais pieteikums: komandas nosaukums, spēlētāja dati (vārds, uzvārds, dzimšanas dati), spēlētāja parakts par savu veselības stāvokli. Oficiālajā komandas pieteikumā vienlaikus nedrīkst būt pieteikti vairāk par 15 (piecpadsmit) spēlētājiem. Uz vienu spēli komandā jābūt pieteiktiem un jāpiedalās spēlē ne mazāk kā 6 spēlētājiem. 

Atkarībā no pieteikto komandu skaita, tiks noteikta spēļu sistēma un kārtība. 

Pēc fināla spēles norisināsies apbalvošanas ceremonija, kurā tiks apbalvoti 5 turnīra labākie spēlētāji, kā arī komandas, kas iegūs godalgotās vietas, tiks apbalvotas ar speciāli sagatavotām balvām. 

Ar sacensību nolikumu ir iespējams iepazīties ŠEIT

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 485 jaundzimušie, miris 901 iedzīvotājs un reģistrētas 459 laulības, informē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Leduspuke gan nav parazite..un divanaa bezdot algu besanem.ziemas atvalinajums ir beidzies.jasak stradat ..meteni ir aizvaditi ziema nedaudz atkapusies atsaaksas tecet sulas..saseju seklinas stadu audzesanai .siltumnicaa.izklaidei paliks laika maz.sur tur vel palasu zinas un iekomenteju..saprotu ka esmu te aizssedejusies..ir tads teiciens..labak esi par maz nekaa par daudz..es jau butu paserfojusi interneta dziles..bet man to nezin kapec nelauj..tas ir mulkigi....mami milie lotgolisi dzivojiet veseli..neslinkojiet..katrs var atrast darbinu..bet galvenais lai tas patiktu.mans jaunais sadarbibas partners ir pavasaris...attaa..lai jums jauks un gaiss pavasaris. Sīkāk...
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Jaunus parazitus Sīkāk...
Daugavpils Centra poliklīnikā darbu sāk jauns endokrinologs
Может можно как-то
Pēteris Voicehovičs запретить заниматься врачебной практикой?
Sīkāk...
facebook draugiem
Top