Trešdiena,
29.maijs 2024
Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo, Охрим, Касьян, Модест, Александр Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sports

Daugavpils sportisti saņem naudas balvas par izciliem sasniegumiem

15.11.2023
Otrdien, 14. novembrī, Daugavpils valstspilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš par izciliem sasniegumiem starptautiskā mēroga sacensībās pilsētas sportistiem pasniedza pašvaldības pateicības rakstus un naudas balvas.

Par iegūto 3. vietu Pasaules junioru komandu čempionātā spīdvejā naudas balva 1194,00 eiro apmērā saņēma Ernests Matjušonoks. Savukārt viņa treneris - Nikolajs Kokins - saņēma 597,00 eiro lielu naudas balvu.

Lolitai Oboļevičai tika piešķirta 2389,00 eiro naudas balva par iegūto 3. vietu Pasaules čempionātā grapplingā. Viņas trenerei Ļubovai Kopilovai piešķirta naudas balva 1194,00 eiro apmērā.

Pasaules čempionāta ratiņpaukošanā sudraba godalgas ieguvējs Dmitrijs Valainis saņēma naudas balvu 1991,00 eiro apmērā, un viņa trenere Jūlija Vansoviča – naudas balvu 955,00 eiro apmērā.

Dainai Amosovai par iegūto 3. vietu Eiropas veterānu čempionātā vieglatlētikā tika piešķirta naudas balva 300,00 eiro apmērā.

Naudas balvas sportistiem tiek piešķirtas saskaņā ar Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes 2020. gada 24. septembra noteikumiem Nr. 6 “Kārtība, kādā piešķir naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā”.Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1/1)
Leduspuke 16.11.2023 16:25
Jauki ka daugavpils dome prot novertet savus sportistus.vini to ir pelnijusi
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Aicina uz pieredzes apmaiņas semināru par veselības veicināšanu
Ak dakterisi..tak lidz sim jus kladzinajat ka veseliba ta ir vakcinacija...cik cilveki cietusi no smagam bkaknem no jysu meligas propagandas un arstesanas metodem..es jums saku cau. Sīkāk...
“Jauniešu vasara”- sporta, atpūtas un mūzikas svētki jauniešiem
Man patik musdienu jauniesi..vini ir loti veerigi pieklajigi un izpalidzigi...biezi vien piedavaa palidzibu dazadas dzives situacijas..lietojot frazes vai varu palidzet.no autobusa izcelt bagazu..vai pahest somu..jums ir problemas..kad sapratu ka mani autoostaa gribeja apzagt...parunajamies pa dzivi..loti gudri un sakarigi..n.man vienigi skumji kad lasiju rakstus ka.covidlaikaa daudziem bija depresija un helava viniem izklaideties..bet kad to lai dara ja he jaunibaa..neapzodziet jauniesus..laujiet viniem ienemt nozimigu lomu sabiedriskas un politisjas aktivitates.jo vini ir tik tiri un kaynuma varas un aljatibas nesjarti savaa domasanaa...tikai vini car mainit pasauli..tadu ja velas to redzet..saulainu brivu un radosu. Sīkāk...
Oficiālo pilsētas peldvietu ūdens kvalitāte atbilst normai
Cik skaista ir zilo ezeru zeme...kadi dabas skati ka ne acis atraut..un ja vel udeni tiiri..atputa pasiem un turistiem
...laimigie latgalisi..jus esuet loti bagati..saudzejiet savas dabas bagatibas..esmu bijusi pie.visku ezera...bet tas bija jauniibaa...laiks skrien aatri. Sīkāk...
facebook draugiem
Top