Piektdiena,
24.marts 2023
Vārda dienas: Izidors, Kazimirs, Сафрон, Юхим Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Slavenības

Latviju Eirovīzijā pārstāvēs grupa «Sudden Lights»

12.02.2023
Latviju 67. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Liverpūlē, Lielbritānijā, pārstāvēs un konkursā “Supernova 2023” uzvar grupa "Sudden Lights" ar dziesmu "Aijā". Konkursā “Supernova” sacentās desmit dalībnieki. Konkursa uzvarētājs tika noteikts skatītāju zvanu un īsziņu balsojuma un žūrijas balsojuma kopvērtējumā.

 "Supernova 2023" vietu sadalījums:
1. "Sudden Lights" – "Aijā"
2. Patrisha – "Hush"
3. "24. Avēnija" – "You Said"
4. Markus Riva – "Forever"
5. Avéi – "Let Me Go"
6. Raum – "Fake Love"
7. Toms Kalderauskis – "When It All Falls"
8. Alise Haijima – "Tricky"
9. Artūrs Hatti – "Love Vibes"
10. Luīze – "You To Hold Me"

Konkursa rezultātus, atklājot žūrijas piešķirtās vietas un skatītāju balsojuma rezultātus, Latvijas Televīzija publicēs pēc fināla 11. februārī.

Dziesmu un izpildītāju iekļūšanu konkursa "Supernova" pusfinālā noteica LTV izvēlētā žūrija, kurā ir Latvijas mūzikas industrijas, pasākumu jomas un televīzijas pārstāvji, kā arī ārvalstu profesionāļi. Drošības apsvērumu dēļ arī šogad LTV žūrijas pārstāvju vārdus atklās tikai pēc starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa maijā.

Izlozē noskaidrots, ka 2023. gada Eirovīzijā Latvijas, tātad konkursa "Supernova" uzvarētāja, dziesma izskanēs pirmajā pusfinālā 9. maijā. Tajā piedalīsies arī Serbija, Zviedrija, Īrija, Moldova, Šveice, Norvēģija, Izraēla, Portugāle, Nīderlande, Horvātija, Somija, Azerbaidžāna, Malta un Čehija. Eirovīzijas otrais pusfināls notiks 11. maijā, fināls – 13. maijā.

Eirovīzijas finālā 2022. gada 14. maijā uzvarēja Ukrainas pārstāvji "Kalush Orchestra" ar dziesmu "Стефанія", tomēr Eiropas Raidsabiedrību savienība (EBU) lēma 2023. gada konkursa rīkošanu Ukrainas vārdā uzticēt Lielbritānijai.

daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-7/7)
Leduspuke 21.02.2023 05:32
Si dziesma netiks pat finalaa..par muziku to nenosaukt.es to nespeju noklausities pat lidz galam..muzikai jabut savilnojosai ar vestijumu cilvecei lai eiropa to saprastu un ta ieklutu katra cilveka dveselee tas vienojot..Tema kars un miers..alkas pec brivibas savas dzimtenes un cilveciskas laimes...es piedavatu savu versiju...dziesma saucas mazaa ukrainas berna sapnis...dziesma ar lenu skaistu atminaa paliekosu myziku klavieru un simfoniskaa orjestra pavadijumaa..soliste skaistaa balta gulbja terpaa.dziwsma anglu valodaa.vizuali elements balets..liela ekrana datormontaza un grafika...1.skats tumsa sabombardetas ukrainas pilsetas Aina kur pie savas sadrupysas majas niskumis sez zens..2..vina gimene dodas beglos uz latviju..vinam nekas netrukst iet skolaa gul baltaa gultina.ir paedis un dzivo mieraa..tomer vins ir noskumis.3.sapni vins redz savas majas suniti pagalma draugus ukrainaa..4..vins sapnii iziet ara un redz lielu melnu sprostu ar gulbjiem..vins to atver un izlaiz laukaa..gulbji paceklas brivibaa debesis un lido preti saulei latvijas meziem plavam juuru.peldas ezeraa.vini ir laimigi.5gulbji atgriezas pie Zena.zens raugas debesis un maj gulbjiem.tie nolaizas.un viens aicina zenu duties tiem lidz.6.zens apjkeras gulbim ap kaklu un ta muguraa tie pacelas debesis..mazais ukrainas spriditis dodas uz savu laimigo zemi uz majam..7lidojot pari tumsajai sabrukusajai ukrainai..majas atjaunohas un ukraina klust gaisa briva ka senak.zens redz savus draugus.suniti tautu kuri pacelyusi rokas maj gulbjiem un sveicina tos...ukraina ir atkal briva saluts un cilveku gavilesana.izskanaa.
Leduspukei 24.02.2023 14:24
XD XD XD XD Nākamgad tev visas iespējas parādīt priekšzīmi Eiropai
Leduspuke 25.02.2023 06:07
Paldies par komplimentu..butu porieciga ka to izdaritu profesiobali cilveki komponisti un solisti.tiesam ar dotibam.es esmu scenariste.un piedavaju tikai savu versiju..
Rita kafija 01.03.2023 06:54
Nu site aksti pat finalaa netiks..latvija jau vairakus gadus apdersusies.es airoviziju vispar vairs neskatos.
Bryunaceite 01.03.2023 06:56
Es ari naskatos..as klausos lotgolisu muziku..ta ir sirsniga un melodiska
Dzerajs parastais 01.03.2023 07:01
Man vispar vairs nav laika ne spelet ne dziedat.ne komentet.es gatavojos kaazam ar bryunaciti..un musu kaazas speeles muusu milakaa grupa galaktika..
Rita kafija 01.03.2023 07:10
Nu lai jums abiem veicas.un daudz baltu dieninu.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Kultūras centrā “Vārpa” turpinās vēsturisko deju nodarbības
Dejot man nemaz hegribas..ari dziedat ne..kaut gan esmu laba dziedataja..ko man gribas..iekseju dveselws mieru un pavasari. Sīkāk...
Augstākajām amatpersonām nākamgad alga turpinās augt
Un kapec pensijax neaug pensionariem..vai ir eetiski sev celt algas kad valsti naudas nepietuek nekam. Sīkāk...
Sandis Mesters: Jaunīšim juozina vaļsts viesture
Vai juns skiet ja veselibas aprupei ir pieskirts pietiekoss budzets garas rindas pue arstiem.pakalpojumu hepieehamibs.zaalu trukums.dardziba.nediku skolotaju streiki.. skollu likvidacija...maksliga inflacija neadekvati uzpustie komunalue pakalpojumi
utt...varbut ka jus dzivojat uz meenes un skuet ka viss ir labi...varbut juns ir ari labi..bet daudziem ir slikti.jo visatlautiba valsti rullee un nav nekadas kartibas visas jomas.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top