Trešdiena,
28.februāris 2024
Vārda dienas: Justs, Skaidra, Skaidrīte, Анисим, Евсей, Ефросинья Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Sabiedrība

Zemessardzes 34. artilērijas bataljons nosvinēja 25. gadadienu

13.12.2016

9. decembrī, Daugavpils novada Kultūras centrā notika svinīgs pasākums, kas bija veltīts Zemessardzes 34. artilērijas bataljona dibināšanas 25. gadadienai. Apsveikt jubilārus ieradās Nacionālo bruņoto spēku (NBS), Zemessardzes Latgales reģiona pārstāvji un Daugavpils pilsētas domes, Daugavpils novada un Ilūkstes novada  vadība.

Seminārs Daugavpils iedzīvotājiem par māju siltināšanu

12.12.2016

SIA “DDzKSU” sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju „Altum” un Daugavpils pilsētas Domi šā gada 15. decembrī, plkst.17.30 Kr.Valdemāra ielā 1, Daugavpilī organizē semināru par atbalstu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu īstenošanu daudzdzīvokļu ēkās. 

Sinoptiķi ziņo par mainīgiem laika apstākļiem

12.12.2016

Nedēļas sākumā aizejošā ciklona ietekme mazināsies un pastiprināsies neliels augsta spiediena atzars, tādēļ debesis brīžiem skaidrosies, tomēr vietām vēl gaidāma neliela snigšana; atsevišķos posmos ceļi būs slideni. Pūtīs rietumu puses vējš, kas vakarā un nākamajā naktī pastiprināsies un piekrastē brāzmās sasniegs 15 m/s.

Ziedo asinis Daugavpils pilsētas domē

09.12.2016

12.decembrī (pirmdien) no plkst. 10:00 līdz 14:00,  Daugavpils pilsētas domē, K.Valdemāra ielā 1, Daugavpilī norisināsies Valsts asinsdonoru centra Latgales filiāles (VADC LF) izbraukums.

Izvērtēti bērnu zīmējumi Ziemassvētku apsveikumu veidošanai

09.12.2016

9. decembrī Daugavpils novada domē tika izvērtēti bērnu zīmējumi, kas būs par pamatu domes Ziemassvētku apsveikumu veidošanai.

Eglīti var nocirst valsts mežā

09.12.2016

Lai gan citviet Eiropā šāda iespēja netiek dota, VAS «Latvijas Valsts meži» (LVM) apsaimniekotajos mežos iedzīvotājiem arī šogad personiskām vajadzībām Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanai atļauts nocirst vienu eglīti, informēja uzņēmumā.

Daugavpils pašvaldība saņem energopārvaldības sistēmas sertifikātu

09.12.2016

SIA “Latvijas rūpnieku tehniskās drošības ekspertu apvienība” TUV Rheinland grupas auditori š.g. 16.-17.novembrī izvērtēja sagatavoto dokumentāciju, energopārvaldībā iesaistīto darbinieku kompetenci un pēc nejaušas izvēles principa atlasīja un apmeklēja objektus, lai noteiktu sistēmas darbību un dzīvotspēju. Pēc 2. stadijas audita rezultātiem auditori (V.Sergūtins, I.Kārnupa) nolēma piešķirt sertifikātu Daugavpils pilsētas pašvaldības energopārvaldības sistēmai.

Jaunnedēļ samazināsies nokrišņu daudzums

09.12.2016

Šodien maksimālā gaisa temperatūra vēl saglabāsies +4…+7° robežas un daudzviet gaidāms arī lietus. Tomēr jau naktī uz sestdienu, līdz ar lēnu līdz mērenu ziemeļu puses vēju, Latvijā ieplūdīs ievērojami aukstāks gaiss. Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz -1…+4°, bet Vidzemē līdz -4...-5° atzīmei, savukārt dienas gaitā tā vairs ievērojami nepaaugstināsies.

Turpmāk būs iespēja savlaicīgi pagarināt maznodrošinātā statusu

09.12.2016

Saskaņā ar apstiprinātājiem kārtējā Domes sēdē 2016.g. 8.decembrī grozījumiem Daugavpils pilsētas domes Saistošajos noteikumos Nr.4 "Ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšana par maznodrošinātu" , turpmāk Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Sociālais dienests” klientiem, kuriem bija piešķirts maznodrošinātās ģimenes (personas) statuss, un kuri vēlās tikt atzīti par maznodrošinātām personām bez pārtraukuma, šāda iespēja būs nodrošināta. 

Daugavpils pašvaldība saņēma “Zaļās izcilības balvu”

08.12.2016

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards un Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektore Inga Koļegova  7.decembrī, godinot Latvijas zaļākos uzņēmumus un pašvaldības, pasniedza “Zaļās izcilības balvu”. Daugavpilij piešķirto balvu saņēma Daugavpils Domes priekšsēdētāja vietnieks Pēteris Dzalbe.

Ekspluatācijā nodots Červonkas muižas pils jumts

07.12.2016

6. decembrī ekspluatācijā pieņemts Červonkas (Vecsalienas) muižas pils jumts. Valsts nozīmes arhitektūras pieminekļa Vecsalienas muižas pils jumta atjaunošanas būvdarbi notika laika posmā no jūnija līdz decembrim. Būvprojektu izstrādāja SIA “Arhitekta Laimoņa Šmita Darbnīca”, kas novadam pazīstama pēc Slutišķu sādžas atjaunošanas projekta. Būvdarbus veica SIA “Builder Industry”, kas, pēc speciālistu atzinuma, savu darbu veica visaugstākajā līmenī. Būvdarbu izmaksas sastādīja 150 000 eiro.

Daugavpilī godina pašus aktīvākos brīvprātīgos

07.12.2016

Pirmdien, 5.decembrī, Starptautiskajā brīvprātīgo dienā DDMV „Saules skola” notika brīvprātīgo godināšana pasākumā “Gada brīvprātīgais 2016”. Ceremonijas pirmajā pusē brīvprātīgos uzrunāja Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja  pirmais vietnieks Jānis Dukšinskis. Jauniešu domes viceprezidents Ņikita Aleksejevs strādāja ar publiku un vadīja enerdžaizerus, izklaidējot un saliedējot klātesošos. Pēc aktīvākas daļas sekoja 73 brīvprātīgo sumināšana no visas pilsētas. Pasākuma noslēgumā dalībniekus priecēja muzikālais apsveikums no Olgas Palušinas un Žana Zinkeviča.   

Taupi laiku un naudu - apmeklē vienu klientu apkalpošanas centru

07.12.2016

Taupīt laiku un naudu, apmeklējot vienu klientu apkalpošanas centru, tā vietā, lai saņemtu sev nepieciešamos pakalpojumus atsevišķi katru savā valsts vai pašvaldības iestādē – tā ir priekšrocība, ko piedāvā Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri. Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru izveide ir iespējama, pateicoties valsts un pašvaldību ciešai sadarbībai, kopā domājot par to, lai sniegtie pakalpojumi kļūtu tuvāki, ērtāki un lētāki katram Latvijas iedzīvotājam.

Autobraucēju ievērībai: braukšanas apstākļi apmierinoši

07.12.2016

VAS Latvijas Valsts ceļi informē, ka šorīt braukšanas apstākļi visā Latvijā uz valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ir apmierinoši. 

Daugavpils aktīvākais brīvprātīgais - Ņikita Aleksejevs

06.12.2016

3. decembrī Rīgas 2. Valsts ģimnāzijā nodarbinātības valsts aģentūras pārstāve Evita Simsone pasniedza balvu “Gada brīvprātīgais 2016” Daugavpils aktīvākajam brīvprātīgajam Ņikitam Aleksejevam, kurš ir ne tikai brīvprātīgais, bet arī Daugavpils pilsētas Jauniešu domes viceprezidents,  Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes lietu konsultatīvas komisijas loceklis un Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Daugavpils pilsētas komitejas nodaļas vadītājs un.

Sākas pieteikšanās Ziemassvētku noformējuma konkursam

06.12.2016

Turpinot aizsākto tradīciju veidot svētku noskaņu Daugavpils pilsētā, Daugavpils pilsētas dome izsludina Ziemassvētku noformējumu konkursu „ZIEMASSVĒTKI 2016/2017” ar devīzi „Sirsnīgus Ziemassvētkus!”.

Šonedēļ populārākie vārdi – Vladimirs un Sarmīte

06.12.2016

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem šonedēļ vispopulārākais vārds ir Vladimirs (18575), savukārt no sieviešu vārdiem – Sarmīte (4750).

Sāks darboties vēl 20 radari

06.12.2016

Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, šodien, 6.decembrī uz Latvijas autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.

“Saules skolas” audzēkne Kate Stroža izcīna sudraba medaļu konkursā EuroSkills 20161

05.12.2016

Latvijas komanda ar lieliskiem panākumiem startējusi Eiropas lielākajā un prestižākajā Eiropas jauno profesionāļu meistarības konkursā EuroSkills 2016, kas  no 1. līdz 3. decembrim norisinājās Gēteborgā, Zviedrijā. Konkursā sacentās  490 dalībnieki no 28 valstīm 35 profesijās, informē DDMV “Saules skola” direktores vietniece izglītības jomā Jolanta Kudiņa.

"Otra Māja": te kaķi un suņi gaida viesus

05.12.2016

Jauki un mīļi suņi un kaķi ļoti gaida ciemos dzīvnieku patversmē "Otra māja" katru dienu un aicina šeit pavadīt brīvo laiku. Lūdzu, piesakieties iepriekš (tel. 20045442 vai 29790219) - patversmes darbinieki ieplānos laiku tieši jums.

Šonedēļ gaidāmi nepastāvīgi laika apstākļi

05.12.2016

Aizvadītie brīvdienu rīti Latvijā bijuši auksti: sestdien no rīta termometra stabiņš Zemgalē un Latgalē rādīja -9…-11 grādus, bet svētdienas rītā vietām Kurzemē un Zemgalē gaisa temperatūra pazeminājās pat līdz -15…-18 grādiem.

Brīvdienās iedegs galveno svētku egli

02.12.2016

Sestdien, 3.decembrī, Daugavpils centrā, Vienības laukumā, tiks iedegta galvenā pilsētas svētku egle.

Daugavpilī cīnīsies ar sociālāo atstumtību1

02.12.2016

Sagatavots iesniegšanai Eiropas kaimiņattiecību instrumenta Latvijas- Lietuvas-Baltkrievijas projektu konkursā projekts “ Eiropas platformas veicināšana cīņai pret sociālo atstumtību Latvijas un Baltkrievijas reģionos.”

Sācies starptautiskais Daugavpils Medicīnas forums

02.12.2016

2.–3. decembrī Latvijas Ārstu biedrība kopā ar Baltkrievijas Ārstu biedrību Daugavpilī rīko Medicīnas forumu – divas starpdisciplinārās konferences ar izcilu Latvijas, Baltkrievijas un Krievijas lektoru priekšlasījumiem. Lekcijas notiks krievu valodā, bet konferences darba valodas būs latviešu, angļu un krievu.

Daugavpils cietokšņa restaurācija turpinās

02.12.2016

Sagatavots iesniegšanai Eiropas kaimiņattiecību instrumenta Latvijas- Lietuvas-Baltkrievijas projektu konkursā projekts “Pārrobežu lojalitātes programma kultūras un tūrisma veicināšanai”. Projekta ietvaros paredzēts restaurēt  cietokšņa 7. bastiona kazemātu, kur plānots ierīkot M. Rotko mākslas centra keramikas atklātos fondus.

Daugavpilī iecerēts izbūvēt jaunu tramvaja līniju

01.12.2016

Daugavpils pašvaldība turpina tramvaja infrastruktūras attīstību. Ir iecerēts izbūvēt jaunu tramvaja līniju posmā 18. novembra iela- Veselības iela- Stropu ciems.

Ārsti sāk lietot e-veselības sistēmu

01.12.2016

No šodienas ārsti un farmaceiti uzsāk brīvprātīgu e-veselības sistēmas lietošanu.

Uzņēmēji un pašvaldību pārstāvji pārrunāja tūrisma nozares attīstību

01.12.2016

29. novembrī Latviešu kultūras centra Baltajā zālē notika Daugavpils tūrisma nozares uzņēmumu pārstāvju tikšanās. Pasākuma organizatori – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Daugavpils pilsētas un novada domes. Tikšanās mērķi atspoguļoja tās nosaukums – „Daugavpils kā reģionālā tūrisma centra harmoniska attīstība”. Jāatzīmē, ka šajā nozarē strādājošajiem uzņēmumiem un pašvaldībām ir vienoti mērķi.

Sinoptiķi brīdina par stipru snigšanu

01.12.2016

Šodien Latvijā vietām ir gaidāma stipra snigšana, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Mobilajai aplikācijai "Mana drošība" jauna funkcija

01.12.2016

Ņemot vērā pēdējā laika aktuālos gadījumus, kad  cilvēki nomaldījušies mežos un nepazīstamā apkārtnē, Valsts policija ir izstrādājusi mobilās aplikācijas funkciju, kas būtiski atvieglos operatīvo dienestu darbu gan nomaldījušos cilvēku meklēšanā, gan ceļu satiksmes negadījuma vai noziedzīga nodarījuma  vietas operatīvā atrašanā. Jaunā funkcija izstrādāta, lai persona varētu operatīvajiem dienestiem nosūtīt savas koordinātas situācijās, kad viņš  nespēj sniegt skaidras norādes par to, kur atrodas.

Nedēļas skaitlis
Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 485 jaundzimušie, miris 901 iedzīvotājs un reģistrētas 459 laulības, informē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Leduspuke gan nav parazite..un divanaa bezdot algu besanem.ziemas atvalinajums ir beidzies.jasak stradat ..meteni ir aizvaditi ziema nedaudz atkapusies atsaaksas tecet sulas..saseju seklinas stadu audzesanai .siltumnicaa.izklaidei paliks laika maz.sur tur vel palasu zinas un iekomenteju..saprotu ka esmu te aizssedejusies..ir tads teiciens..labak esi par maz nekaa par daudz..es jau butu paserfojusi interneta dziles..bet man to nezin kapec nelauj..tas ir mulkigi....mami milie lotgolisi dzivojiet veseli..neslinkojiet..katrs var atrast darbinu..bet galvenais lai tas patiktu.mans jaunais sadarbibas partners ir pavasaris...attaa..lai jums jauks un gaiss pavasaris. Sīkāk...
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Jaunus parazitus Sīkāk...
Daugavpils Centra poliklīnikā darbu sāk jauns endokrinologs
Может можно как-то
Pēteris Voicehovičs запретить заниматься врачебной практикой?
Sīkāk...
facebook draugiem
Top