Otrdiena,
7.februāris 2023
Vārda dienas: Nelda, Ričards, Rihards, Григорий, Филипп, Александр, Владимир Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Daugavpils pašvaldība palielina atbalstu audžuģimenēm

17.01.2023
Ar 17. janvāri spēkā stājas grozījumi Daugavpils domes saistošajos noteikumos, kas paredz palielināt pabalstu bērna uzturam audžuģimenēm, kuru aprūpē ir bāreņi un bez vecāku gādības palikuši bērni.

Aizvadītā gada pēdējā Daugavpils pilsētas domes sēdē, 29. decembrī deputāti vienbalsīgi apstiprināja lēmumprojektu par grozījumiem Daugavpils pilsētas domes 2015. gada 10. decembra saistošajos noteikumos Nr.48 “Daugavpils pilsētas pašvaldības sociālās garantijas bārenim un bez vecāku gādības palikušajam bērnam” un nosūtīja tos saskaņošanai saskaņošanai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai. Jaunie grozījumi paredz par 30,00 eiro palielināt bērna uztura pabalstu audžuģimenēm, kuru aprūpē ir bāreņi un bez vecāku gādības palikuši bērni.

Turpmāk audžuģimenes, kuru aprūpē ir bāreņi un bez vecāku gādības palikuši bērni līdz 7 gadu vecumam, saņems ikmēneša pabalstu 245,00 eiro apmērā, līdzšinējo 215,00 eiro vietā.

Savukārt, audžuģimenes, kuru aprūpē ir bāreņi un bez vecāku gādības palikuši bērni līdz 18 gadu vecumam, turpmāk saņems ikmēneša pabalstu 288,00 eiro apmērā, līdzšinējo 258,00 eiro vietā.

Pabalstu piešķiršanu Daugavpilī deklarētajām ģimenēm koordinē pašvaldības iestāde “Sociālais dienests”.

Grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2015. gada 10. decembra saistošajos noteikumos Nr.48 “Daugavpils pilsētas pašvaldības sociālās garantijas bārenim un bez vecāku gādības palikušajam bērnam” stāsies spēkā 17. janvārī.

daugavpilszinas.lv

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1/1)
Salma 17.01.2023 15:57
Paldies domei.nav lielaka cilveciska gandarijuma dot tiem kam dzive tik daudz nodarijusi pari..cilvekbernam..lai audzuvecaki var vinu izaudzinat davajot to kas vinam visvairak pietrukst..vecakus skaistu un bezrupigu bernibu un savu milestibu .kaut mazliet bet dot.tikai dodot citiem jums ari tiks dots..jo labie darbi nezud tie paliek cilvekos
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Vienības namā uzstāsies pianists Andrejs Osokins
Ja man klaieres ir milakais muzikas instruments.tas ir tik skanigas..un ja vel spelee professionals pianists..ta muzika savilno...ja pasaulee vis strauji mainas.
Be ne ne vienmer ar to vajag samierinatues un tam pielagoties ja tas ir pretrunaa ar dieva pasaules kartibu un humanismu..tadam laikmetam nav nakotnes. Sīkāk...
Vācijā atklāta Latvijas mākslinieku grupas izstāde
Un kas tad ir maaksla..ta ir musu ieksejas pasaules atlaasme.. verbala vizuala skanu.kustibu...ta plus pari laikiem un pastaves tik ilgi cik ilgi pastavesim mes cilveki..maksla vairo skaistumu un piepilda musu dveseles ar izjutam..saka ka skaistums var izglabt pasauli...varbut..lai jums izdodas maakslinieki Sīkāk...
Vācijā atklāta Latvijas mākslinieku grupas izstāde
Un kada tad ir nakotnes vizija...nakotnee maksla nav paredzeta..jo cilveki pazaudes dveseli..jautajums.vai var pastavet cilveks bez dveseles.bez emocijam bez milestibas bez jutam un sajutam.bez piederibas bez tautibas bez valsts.bez vestures.bez atminas...tada ir jaunas pasaules kartibas vizija..kad cilveks cairs nav cilveks....tam bav nakotnes...jo cilveks ir dieviska butne ar dveseli. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top