Pirmdiena,
20.marts 2023
Vārda dienas: Irbe, Made, Ефрем, Василий, Капитон, Павел Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Atklāts Motoru ielas posms no Bērzu ielas līdz Vaļņu ielai

16.01.2023
11. janvārī ERAF projekta Nr.5.6.2.0/20/I/018 „Cietokšņa noliktavu zonas rūpnieciskās teritorijas reģenerācijas veicināšana un pieejamības uzlabošana” ietvaros ekspluatācijā tika nodots objekts “Motoru ielas pārbūve no Bērzu ielas (05000350201) līdz Vaļņu ielai ar Motoru ielas rūpnieciskās zonas pārbūvi, Daugavpilī”.

Tika veikta asfalta seguma nomaiņa gan Motoru ielā, gan visā rūpnieciskās zonas teritorijā, ka arī tika veikti inženierkomunikāciju ierīkošanas darbi - apgaismojuma pārbūve/izbūve, siltumapgādes tīklu pārbūve, ārējā ūdensvada un ārējās sadzīves kanalizācijas izbūve, elektroapgādes tīklu izbūve.

Būvniecības darbus veica Ceļu būves firma SIA „BINDERS”, būvuzraudzību nodrošināja SIA „FORTUM”, autoruzraudzību nodrošināja SIA „REM PRO”.

Projekta mērķis ir Daugavpils pilsētas Cietokšņa noliktavu zonas rūpnieciskās teritorijas revitalizācija, veicot publiskās infrastruktūras sakārtošanu privāto investīciju piesaistei, nodrošinot videi draudzīgu un vides ilgtspēju veicinošu teritoriālo izaugsmi, t.sk. veicinot darba vietu radīšanu.

Projekta kopējās izmaksas sastāda 4 150 504.99 EUR, no tiem: Eiropas Reģionāla fonda finansējums 85% - 2 488 375.88 EUR; Valsts budžeta dotācija 4.5% - 131 737.54 EUR; Daugavpils pilsētas pašvaldības līdzfinansējums 10.5% - 307 387.63 EUR.

Projekta īstenošanas periods 24 mēneši: 2021. gada 01. jūnijs – 2023. gada 29. maijs.

daugavpilszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Kultūras centrā “Vārpa” turpinās vēsturisko deju nodarbības
Dejot man nemaz hegribas..ari dziedat ne..kaut gan esmu laba dziedataja..ko man gribas..iekseju dveselws mieru un pavasari. Sīkāk...
Augstākajām amatpersonām nākamgad alga turpinās augt
Un kapec pensijax neaug pensionariem..vai ir eetiski sev celt algas kad valsti naudas nepietuek nekam. Sīkāk...
Sandis Mesters: Jaunīšim juozina vaļsts viesture
Vai juns skiet ja veselibas aprupei ir pieskirts pietiekoss budzets garas rindas pue arstiem.pakalpojumu hepieehamibs.zaalu trukums.dardziba.nediku skolotaju streiki.. skollu likvidacija...maksliga inflacija neadekvati uzpustie komunalue pakalpojumi
utt...varbut ka jus dzivojat uz meenes un skuet ka viss ir labi...varbut juns ir ari labi..bet daudziem ir slikti.jo visatlautiba valsti rullee un nav nekadas kartibas visas jomas.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top