Otrdiena,
7.februāris 2023
Vārda dienas: Nelda, Ričards, Rihards, Григорий, Филипп, Александр, Владимир Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Palielināts atbalsts māju un piegulošo teritoriju sakārtošanai

24.11.2022
24. novembrī Daugavpils pilsētas domes sēdē skatīti un atbalstīti jautājumi par grozījumiem saistošajos noteikumos, kas paredz pašvaldības finansiāla atbalsta palielināšanu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju un tām piegulošo teritoriju sakārtošanai.

Saskaņā ar grozījumiem Daugavpils pilsētas domes 2021. gada 23. septembra saistošajos noteikumos Nr. 50 „Saistošie noteikumi par Daugavpils valstspilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju atjaunošanai”, pašvaldības līdzfinansējums brauktuves, ietvju, stāvlaukuma izbūvei vai atjaunošanai tiek piešķirts 70% apmērā no atbalstāmajām izmaksām, bet ne vairāk kā 50 eiro bez PVN uz 1 m2 būvdarbu veikšanai nepieciešamās teritorijas (iepriekš – ne vairāk kā 35 eiro). Atkritumu konteineru nojumes izbūvei, zālienu un apstādījumu atjaunošanai, soliņu un urnu uzstādīšanai turpmāk varēs saņemt līdzfinansējumu 70% apmērā no atbalstāmajām izmaksām, bet ne vairāk kā 1,00 eiro bez PVN uz 1m2 dzīvojamās mājas dzīvojamās platības (iepriekš – līdz 0,50 eiro). Savukārt daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas balkonu atjaunošanas darbiem paredzēts līdzfinansējums līdz 60% no atbalstāmajām izmaksām, bet ne vairāk kā 1 000 eiro bez PVN vienam balkonam (iepriekš – ne vairāk kā 900 eiro).

Savukārt grozījumi Daugavpils domes 2017. gada 14. decembra saistošajos noteikumos Nr.47 „Līdzfinansējums energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu veikšanai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās” nosaka, ka pašvaldības līdzfinansējums dzīvojamās mājas gala sienu siltināšanas darbiem tiek piešķirts 30% apmērā no faktiskajām izmaksām, bet ne vairāk kā 35 eiro bez PVN par 1 m2 (iepriekš maksimālais līdzfinansējuma apmērs bija 10 000 eiro bez PVN).

Grozījumi pieņemti, ņemot vērā cenu straujo pieaugumu būvniecības pakalpojumiem.

gada pašvaldības budžetā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju un tām piegulošo teritoriju tehniskā stāvokļa uzlabošanai paredzēts finansējums vairāk nekā 650 000 eiro apmērā.
Plašāku informāciju par iespēju piedalīties pašvaldības līdzfinansējuma programmās dzīvokļu īpašnieki var saņemt viņu mājas apsaimniekojošā organizācijā.

daugavpilszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Vienības namā uzstāsies pianists Andrejs Osokins
Ja man klaieres ir milakais muzikas instruments.tas ir tik skanigas..un ja vel spelee professionals pianists..ta muzika savilno...ja pasaulee vis strauji mainas.
Be ne ne vienmer ar to vajag samierinatues un tam pielagoties ja tas ir pretrunaa ar dieva pasaules kartibu un humanismu..tadam laikmetam nav nakotnes. Sīkāk...
Vācijā atklāta Latvijas mākslinieku grupas izstāde
Un kas tad ir maaksla..ta ir musu ieksejas pasaules atlaasme.. verbala vizuala skanu.kustibu...ta plus pari laikiem un pastaves tik ilgi cik ilgi pastavesim mes cilveki..maksla vairo skaistumu un piepilda musu dveseles ar izjutam..saka ka skaistums var izglabt pasauli...varbut..lai jums izdodas maakslinieki Sīkāk...
Vācijā atklāta Latvijas mākslinieku grupas izstāde
Un kada tad ir nakotnes vizija...nakotnee maksla nav paredzeta..jo cilveki pazaudes dveseli..jautajums.vai var pastavet cilveks bez dveseles.bez emocijam bez milestibas bez jutam un sajutam.bez piederibas bez tautibas bez valsts.bez vestures.bez atminas...tada ir jaunas pasaules kartibas vizija..kad cilveks cairs nav cilveks....tam bav nakotnes...jo cilveks ir dieviska butne ar dveseli. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top