Otrdiena,
7.februāris 2023
Vārda dienas: Nelda, Ričards, Rihards, Григорий, Филипп, Александр, Владимир Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Atklātais dialogs ar vecākiem par aktuāliem izglītības jautājumiem

22.11.2022
21.novembrī tiešsaistes formā, ZOOM platformā, Daugavpils pilsētas Dome un Izglītības pārvalde tikās ar vecākiem Atklātajā dialogā par aktuāliem izglītības jautājumiem. Lai tikšanās saturs būtu maksimāli saistošs tās dalībniekiem, jau iepriekš, piesakoties Atklātajam dialogam, vecāki tika rosināti uzdot interesējošus jautājumus.


Atklāto dialogu vadīja Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes vadītāja Marina Isupova gan ieskicējot vecāku uzdoto jautājumu loku, gan sniedzot atbildes un iespējamos risinājumus. Pasākumā piedalījās Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš un priekšsēdētāja 1.vietnieks Aleksejs Vasiļjevs, kā arī Izglītības pārvaldes speciālisti, kuri sniedza atbildes un skaidrojumus uz saņemtajiem vecāku jautājumiem. Uz tikšanos bija pieteikušies 80 vecāki, bet pieslēdzās tikai 30, kuru bērni ir gan pirmsskolas, gan pamatskolas un vidusskolas posma vecumā. Sarunas laikā vecākiem bija iespēja izteikt savas domas un arī uzdot jautājumus, ja tādi radās. Vecākus interesējošo jautājumu loks bija diezgan plašs, bet tikšanās laikā tika sniegtas kodolīgas un konstruktīvas atbildes uz visiem jautājumiem.

Sarunas sākumā Domes priekšsēdētājs A.Elksniņš uzsvēra, ka šādas tikšanās ļauj nodrošināt saikni un sadarbību starp dibinātāju, Izglītības pārvaldi, skolām un audzēkņu vecākiem. Domes priekšsēdētājs sniedza arī atbildes uz jautājumiem, kuri bija saistīti ar skolu tīkla sakārtošanu un skolēnu ēdināšanu, savukārt Izglītības pārvaldes speciālisti izskaidroja tos vecāku uzdotos jautājumus, kuri skāra mācību procesa organizāciju un nodrošināšanu skolās un pirmsskolās, pāreju uz mācībām latviešu valodā, atbalsta sniegšanu skolēniem un iekļaušanu, kuriem ir mācību grūtības, kā arī bērnu drošību un veselību.

Tikšanās laikā skarto jautājumu loks liecina par šādu tikšanos nepieciešamību, lai rūpētos par vecāku informētību un risinātu jautājumus par aktualitātēm izglītības jomā. Arī paši vecāki Atklātā dialoga noslēgumā atzinīgi novērtēja šo tikšanos un rosināja turpināt šo tradīciju. Informējam, ka nākamā tikšanās būs ar skolu padomēm, un tā notiks 2023.gada janvārī. Tikšanās laikā skolu padomes dalībnieki, kuru sastāvā ir vecāki, skolēni un pedagogi, tiks aicināti uz sarunu par izglītības kvalitātes jautājumiem.

Izglītības pārvalde izsaka pateicību vecākiem, kuri interesējas par notiekošo izglītības jomā un apmeklēja tikšanos, kā arī aicina izmantot visus pieejamos Izglītības pārvaldes oficiālās komunikācijas rīkus, lai saņemtu atbildes uz saviem jautājumiem vai iesniegtu kādus priekšlikumus un ierosinājumus (E-adrese: https://www.latvija.lv/lv/Eaddress/[email protected]; E-pasts: [email protected]; tālrunis +371 65421623).

Informāciju apkopoja:
Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Ilona Bohāne
 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Vienības namā uzstāsies pianists Andrejs Osokins
Ja man klaieres ir milakais muzikas instruments.tas ir tik skanigas..un ja vel spelee professionals pianists..ta muzika savilno...ja pasaulee vis strauji mainas.
Be ne ne vienmer ar to vajag samierinatues un tam pielagoties ja tas ir pretrunaa ar dieva pasaules kartibu un humanismu..tadam laikmetam nav nakotnes. Sīkāk...
Vācijā atklāta Latvijas mākslinieku grupas izstāde
Un kas tad ir maaksla..ta ir musu ieksejas pasaules atlaasme.. verbala vizuala skanu.kustibu...ta plus pari laikiem un pastaves tik ilgi cik ilgi pastavesim mes cilveki..maksla vairo skaistumu un piepilda musu dveseles ar izjutam..saka ka skaistums var izglabt pasauli...varbut..lai jums izdodas maakslinieki Sīkāk...
Vācijā atklāta Latvijas mākslinieku grupas izstāde
Un kada tad ir nakotnes vizija...nakotnee maksla nav paredzeta..jo cilveki pazaudes dveseli..jautajums.vai var pastavet cilveks bez dveseles.bez emocijam bez milestibas bez jutam un sajutam.bez piederibas bez tautibas bez valsts.bez vestures.bez atminas...tada ir jaunas pasaules kartibas vizija..kad cilveks cairs nav cilveks....tam bav nakotnes...jo cilveks ir dieviska butne ar dveseli. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top