Ceturtdiena,
13.jūnijs 2024
Vārda dienas: Ainārs, Uva, Zigfrīds, Ярема, Антон Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Pašvaldībā turpina pieņemt pieteikumus apkures izdevumu kompensācijai

25.10.2022
Daugavpils pašvaldībā no oktobra sākuma saņemti vairāk nekā 4 000 iesniegumu izdevumu kompensācijai no iedzīvotājiem, kuri savās mājsaimniecībās apkurei izmanto autonomās sistēmas, kas darbojas ar koksnes granulām, koksnes briketēm vai malku.

Katrs iesniegums tiek izvērtēts, un pēc visu dokumentu izpētes tiek pieņemts lēmums par  atbalsta mājsaimniecībai piešķiršanu vai atteikumu. Saskaņā ar Energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākumu likuma 7.1 panta 10.daļu, lēmums jāpieņem termiņā, kas nepārsniedz 30 darba dienas kopš pieteikuma saņemšanas. Taču tiek darīts viss, lai izmaksātu pabalstus maksimāli ātri.

Izvērsta informācija par pieteikumu iesniegšanu regulāri tiek aktualizēta pašvaldības vietnē un ir pieejama ŠEIT.

Ātrākais veids, kā pieteikties kompensācijai, ir iesniegt dokumentus elektroniski vietnē www.epakalpojumi.lv. Šādu iespēju izmantojuši vairāk nekā 2,5 tūkstoši iedzīvotāju. Vēl aptuveni pusotrs tūkstotis pieteikumu saņemti klātienē.

Atgādinām, ka no 1.novembra tiks pieņemti arī kompensāciju pieteikumi no tām mājsaimniecībām, kas apkurei izmanto elektroenerģiju. Savukārt pieteikumi vienreizējai kompensācijai 60 eiro apmērā par malku, kas iegādāta līdz š.g. 31. augustam un kurai nav maksājuma apliecinoša dokumenta, tiek pieņemti līdz 30.novembrim.

Mājsaimniecībām, kuri apkurei izmanto gāzi, atbalstu piemēros automātiski.

PAS „Daugavpils siltumtīkli” abonentiem valsts atbalsta apmērs automātiski tiks atspoguļots rēķinos un apmaksai uzrādītā summa būs uzrādīta, ņemot vērā šo atbalstu. Šai iedzīvotāju kategorijai nekur nav papildus jāgriežas pēc atbalsta izmaksas.


Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-5/5)
Losene 27.10.2022 06:22
nak rudentinis bus barga ziema.grib musu cilvecins siltumaa dzivot..bet tas vienreizejais pabalsts ir smiekligs ar to malku nenopirks.un visi pat to nedabus..vai juus ziniet cik maksea kubs malkias un cik kubus gadam vajag..tur tukstosi aiziet...losenei sava malka..bet vispiar jau ta inflacija ir planota nirgasanas par cilvekiem un tautas iznicinasana.
Dusmigais 27.10.2022 06:24
Janmekle nevis malka bet kur Lielaa palka..
Valdiba 27.10.2022 06:26
Daudziem bus pizgec..I Bolse srak nebuget
Lotgolisiem nenosalt 27.10.2022 06:35
Daugavpilii lieli mezi cilveki ar ragavinam ziema brauks un lasis zagarus un kurinas
Adel 27.10.2022 07:02
Lotgoliisi izturiga tauta..ne to vien izturejusi un ne to vien iztures..jo latgae ir ir maaras zeme..dieva svetita zeme...ar baltam baznicam un aglonas dievmates svetibu..ta dzivo ar ticibu un ceribu labajam.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Biedrība Cita Daugavpils aicina uz noslēdzošo domnīcu Ķīmijas apkaimē
Ja daugavpils ir citadaka.. jo pasi latgali ir citadaki...daudz citadaki..vienkarsaki sirsnigaki un viedaki.kuri turas kopaa sanak kopaa lai butu kopaa.macitos un dalitos.pieredzee..pie tam ari dome ir citadaka..kurai pirmajaa vietaa ir cilveki..un .tas ir loti daudz. Sīkāk...
Aicina pieteikties Augšdaugavas novada pašvaldības stipendijām
Jauki. Sīkāk...
Jauniešu vasaras ietvaros norisināsies tikšanās ar Mairi Briedi
Nan patik mairis briedis iists viriskis un boksa zvaigzne..jauniesi bus priecigi vinu satikt.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top