Svētdiena,
3.Decembris 2023
Vārda dienas: Evija, Jogita, Raita, Анатолий, Иван, Савелий, Григорий Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Pašvaldībā turpina pieņemt pieteikumus apkures izdevumu kompensācijai

25.10.2022
Daugavpils pašvaldībā no oktobra sākuma saņemti vairāk nekā 4 000 iesniegumu izdevumu kompensācijai no iedzīvotājiem, kuri savās mājsaimniecībās apkurei izmanto autonomās sistēmas, kas darbojas ar koksnes granulām, koksnes briketēm vai malku.

Katrs iesniegums tiek izvērtēts, un pēc visu dokumentu izpētes tiek pieņemts lēmums par  atbalsta mājsaimniecībai piešķiršanu vai atteikumu. Saskaņā ar Energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākumu likuma 7.1 panta 10.daļu, lēmums jāpieņem termiņā, kas nepārsniedz 30 darba dienas kopš pieteikuma saņemšanas. Taču tiek darīts viss, lai izmaksātu pabalstus maksimāli ātri.

Izvērsta informācija par pieteikumu iesniegšanu regulāri tiek aktualizēta pašvaldības vietnē un ir pieejama ŠEIT.

Ātrākais veids, kā pieteikties kompensācijai, ir iesniegt dokumentus elektroniski vietnē www.epakalpojumi.lv. Šādu iespēju izmantojuši vairāk nekā 2,5 tūkstoši iedzīvotāju. Vēl aptuveni pusotrs tūkstotis pieteikumu saņemti klātienē.

Atgādinām, ka no 1.novembra tiks pieņemti arī kompensāciju pieteikumi no tām mājsaimniecībām, kas apkurei izmanto elektroenerģiju. Savukārt pieteikumi vienreizējai kompensācijai 60 eiro apmērā par malku, kas iegādāta līdz š.g. 31. augustam un kurai nav maksājuma apliecinoša dokumenta, tiek pieņemti līdz 30.novembrim.

Mājsaimniecībām, kuri apkurei izmanto gāzi, atbalstu piemēros automātiski.

PAS „Daugavpils siltumtīkli” abonentiem valsts atbalsta apmērs automātiski tiks atspoguļots rēķinos un apmaksai uzrādītā summa būs uzrādīta, ņemot vērā šo atbalstu. Šai iedzīvotāju kategorijai nekur nav papildus jāgriežas pēc atbalsta izmaksas.


Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-5/5)
Losene 27.10.2022 06:22
nak rudentinis bus barga ziema.grib musu cilvecins siltumaa dzivot..bet tas vienreizejais pabalsts ir smiekligs ar to malku nenopirks.un visi pat to nedabus..vai juus ziniet cik maksea kubs malkias un cik kubus gadam vajag..tur tukstosi aiziet...losenei sava malka..bet vispiar jau ta inflacija ir planota nirgasanas par cilvekiem un tautas iznicinasana.
Dusmigais 27.10.2022 06:24
Janmekle nevis malka bet kur Lielaa palka..
Valdiba 27.10.2022 06:26
Daudziem bus pizgec..I Bolse srak nebuget
Lotgolisiem nenosalt 27.10.2022 06:35
Daugavpilii lieli mezi cilveki ar ragavinam ziema brauks un lasis zagarus un kurinas
Adel 27.10.2022 07:02
Lotgoliisi izturiga tauta..ne to vien izturejusi un ne to vien iztures..jo latgae ir ir maaras zeme..dieva svetita zeme...ar baltam baznicam un aglonas dievmates svetibu..ta dzivo ar ticibu un ceribu labajam.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”
Izlasiju horoskopaa nra ka ar skorpioniem nevajag preceties sasmejos.pilnigi pareizi...skorpionuem jus neesiet vajadzigi..tapec heskrieniet viniem pakal.nevajajiet un neuzbazieties .vini bez jums ir kaimigi un viennet atrod to ko meklee. Sīkāk...
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”
Es ari rsmu atradusi savu dzives celu..izglitiba ir vajadziga nevis tapec lai tu stradatu sava iegutajaa profesijaa bet gan lai atrastu to isto vietu savaa dzivee un butu laimigs..nemilu sabiedribu.tapec pametu to.mana vieta ir daba mieriga un klusa dzive.jutos loti laimiga sava ogu laukaa.. mezaa vientulibaa..lasot ogas..man patik tirgus un tirgosanas..jutos briva un neapspiesta..luekakaa laime katram cilvekam ir darit to kas patik.letderigo apvienojot ar patikamo...lai kadi skersli dzivee nepienak..vienmer tiecieties uz to. Sīkāk...
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”
Jauki katra laba zina latgalites ekonomikas attistibaa un cilveku modarbinatibas jautajumos priecee..protams visi nevar un negrib varbut klut par suvejiem bet vismaz ir piedavats darbs un iespeja..lai cilveki izdzivotu ..lai veicas. Sīkāk...
facebook draugiem
Top