Ceturtdiena,
13.jūnijs 2024
Vārda dienas: Ainārs, Uva, Zigfrīds, Ярема, Антон Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Raiņa ielas posmā ieveš vienvirziena kustību

17.08.2022
Saskaņā ar Transporta komisijas lēmumu, no 2022.gada 1.septembra Raiņa ielas posmā no Vienības ielas līdz Mihoelsa ielai (virzienā uz Viestura ielu) tiks organizēta vienvirziena autotransporta kustība.

Daugavpils pilsētas pašvaldības Transporta komisijas funkcijas ir nodrošināt pašvaldības transporta attīstības koncepcijas izstrādāšanu un realizāciju, koordinēt pasažieru pārvadājumus pašvaldības teritorijā, risināt jautājumus par transporta plūsmu regulēšanu pašvaldības teritorijā un ceļa zīmju racionālu izvietošanu u.c., t.sk. izskatot iedzīvotāju iesniegumus un ierosinājumus saistībā ar  satiksmes organizēšanu.

Jautājums par satiksmes organizēšanu Raiņa ielā, padarot šo ceļa posmu drošāku autobraucējiem un gājējiem, tika skatīts jau vairakkārt. Satiksme šajā “klusā centra” daļā ir apgrūtināta daudzu iemeslu dēļ: šeit atrodas vairākas dzīvojamās mājas, tirdzniecības vietas, biroji un medicīnas iestādes, līdz ar ko vajadzība pēc auto stāvvietām ir liela. Iespēju robežās problēma tika risināta, piemēram, izbūvējot papildus stāvvietas pie Daugavpils bērnu veselības centra. Taču ar to nav pietiekami, un braucamās daļas mala pastāvīgi ir pieblīvēta ar mašīnām, līdz ar ko traucētas pārskatāmības dēļ izbraukšana no šķērsielām un dzīvojamo māju pagalmiem kļūst nedroša. Problemātiska brīžiem ir arī auto pārvietošanās virzienā no Vienības ielas uz Mihoelsa ielas pusi, jo ceļš ir visai šaurs, un, lai nesaskrietos ar pretimbraucošu mašīnu, jāmeklē “kabatas” starp pieparkotajiem auto.

Nesen jautājums atkal tika aktualizēts, un Transporta komisija pieņēma lēmumu ieviest vienvirziena kustību Raiņa ielas posmā no Vienības ielas līdz Mihoelsa ielai (virzienā no Vienības ielas uz Viestura ielas pusi). Ielas posmu blakus Centrālajai poliklīnikai, no Viestura līdz Mihoelsa ielai, par vienvirziena kustības ielu nevar pārveidot no drošības viedokļa puses, jo tajā ir divas izbrauktuves no pagalmiem, no kuriem droši var izbraukt tikai pagriežoties pa labi.

Pagrieziens no Raiņa ielas pa kreisi uz Cietokšņa ielu un uz Mihoelsa ielu centra virzienā netiek aizliegts. Kustība pa Cietokšņa un Mihoelsa ielu centra virzienā netiek aizliegta.

Shēmā redzamās ceļa zīmes "Iebraukt aizliegts" nozīmē, ka no Ģimnāzijas, Cietokšņa un Mihoelsa ielas nedrīks veikt pagriezienu pa labi uz Raiņa ielu.

Satiksme tiks organizēta atbilstoši shēmai:
 

Lūdzam būt uzmanīgiem un sekot  satiksmes organizācijas ceļa zīmēm.
Daugavpilszinas.lv
 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-3/3)
Losene 19.08.2022 12:29
Losenite nemil pilsetas..driz parcelsies uz latgales meziem dzivot mezaa kopa ar stirnam alniem lapsam un cuskam ta ir mana sabiedriba dzilaa dzilaa mezaa..kur daudz ogu..losenite sodien bija mezaa bet visas ogas nolasitas.atnaca majasun no skumjam mirst nost..kaut gan pilna siltumnica ar tomatiem arbuziem melonem bet prieka nekada..es bez meza dzivot nevaru..taja majo nana dvesele.vai miesa var dzivot bez dveseles.
Adel 19.08.2022 13:15
Losene 19.08.2022 12:29
Losenite nemil pilsetas..driz parcelsies uz latgales meziem dzivot mezaa kopa ar stirnam alniem lapsam un cuskam ta ir mana sabiedriba dzilaa dzilaa mezaa..kur daudz ogu..losenite sodien bija mezaa bet visas ogas nolasitas.atnaca majasun no skumjam mirst nost..kaut gan pilna siltumnica ar tomatiem arbuziem melonem bet prieka nekada..es bez meza dzivot nevaru..taja majo nana dvesele.vai miesa var dzivot bez dveseles.
Ja losenit pilsetaas ir vienvirziena ielas.luksofori.bet mezaa ir tada briviba..ka vardos neizteikt to taku daudz.
Kaut vai 100 teizes staigaa turp atpakal..izire no medniekuem naminu un dzivo taja kaut vai lidz ziemasvetkiem.lasi ogas katru dienu.un ed tas sr putna puenu..ar mezamati ar putniem parunajies..ar visuma valdnieku sarunajies..augusts tev davinas bruklenu krelles.septembris sartas dzervenu lelles..apkart tik daudz tev koku un draugu.un teiksi...dzilajaa mezaa liela es augu..
Losene 19.08.2022 14:09
Uz drizu tiksanos lotgolisi...
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Biedrība Cita Daugavpils aicina uz noslēdzošo domnīcu Ķīmijas apkaimē
Ja daugavpils ir citadaka.. jo pasi latgali ir citadaki...daudz citadaki..vienkarsaki sirsnigaki un viedaki.kuri turas kopaa sanak kopaa lai butu kopaa.macitos un dalitos.pieredzee..pie tam ari dome ir citadaka..kurai pirmajaa vietaa ir cilveki..un .tas ir loti daudz. Sīkāk...
Aicina pieteikties Augšdaugavas novada pašvaldības stipendijām
Jauki. Sīkāk...
Jauniešu vasaras ietvaros norisināsies tikšanās ar Mairi Briedi
Nan patik mairis briedis iists viriskis un boksa zvaigzne..jauniesi bus priecigi vinu satikt.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top