Ceturtdiena,
25.jūlijs 2024
Vārda dienas: Jēkabs, Žaklīna, Михаил, Федор Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Turpinās pieteikšanās dzīvokļu īres tiesību izsolēm Gaismas ielā 7

21.05.2022
Daugavpils pilsētas pašvaldība turpina rīkot dzīvojamo telpu īres tiesību izsoles renovētajā mājā Gaismas ielā 7. Nākamās izsoles notiks 24.maijā un 27.maijā.

Pirmo objektu izsoles notika 10. un 13. maijā un bijušas rezultatīvas visiem 11 objektiem. Nosolītā īres maksa ir no 1,50 līdz 2,60 eiro par 1m2 mēnesī.

17. maijā noslēdzās pieteikšanās četru dzīvokļu nomas tiesību izsolēm, kas notiks 24.maijā. Līdz 20.maijam vēl var pieteikties sešu 2 – 3 istabu plašu dzīvokļu nomas tiesību izsolēm, kas notiks 27.maijā.

Nākamās izsoles notiks jūnijā, kad tiks izsolīti vēl 14 “B” sekcijā esošie dzīvokļi.

Aktuāla informācija par izsolēm, pieteikšanās termiņiem un īres līgumu nosacījumiem regulāri tiek atjaunota pašvaldības vietnē un ir atrodama ŠEIT

Nosacītā īres maksa
 (izsoles sākumcena) par Dzīvojamās telpas 1 m2 mēnesī ir  1,40 EUR (viens eiro, 40 centi). Īres maksas apmēru veido nosolītā summa mēnesī par 1 m2 reizinot ar Dzīvojamās telpas platību.

Dzīvojamās telpas īres tiesību izsoles solis ir 0,10 EUR (nulle eiro, 10 centi).

Izsoles pretendenti (fiziskas personas) uz izsoli var reģistrēties, iesniedzot pieteikumus dalībai īres tiesību izsolē vienā no veidiem:

klātienē Pašvaldībā Kr.Valdemāra ielā 1, Daugavpilī, tās darba laikā 7. vai 4.kabinetā (iepriekš piesakoties pa tālruni 65404354, 65404348 vai 65404352);

atsūtot uz e-pasta adresi [email protected];

atsūtot pa pastu - Daugavpils pilsētas pašvaldības Īpašuma pārvaldīšanas departamentam, Izsoles komisijai, 7.kabinets, Kr.Valdemāra iela 1, Daugavpils,  LV – 5401 (uz aploksnes nosūtīšanas pasta zīmoga datums nedrīkst pārsniegt pieteikumu iesniegšanas termiņu).

Potenciālos izsoļu dalībniekus aicina uzmanīgi izpētīt izsoles noteikumu un īres līguma nosacījumus. Papildu informāciju var saņemt, zvanot pa tālr. 654 04348, 654 04354, 654 04352, vai rakstos uz e-pastu: [email protected][email protected].Daugavpilszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Kapusvētki Daugavpils novada draudžu kapsētās
Здравствуйте, а когда kapussvetki в Даугавпилсе на гривском кладбище? Sīkāk...
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
facebook draugiem
Top