Pirmdiena,
2.Augusts 2021
Vārda dienas: Normunds, Stefans, Панас, Севастьян, Илья Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Aktuālie satiksmes ierobežojumi Daugavpilī

17.06.2021
Sakarā ar būvniecības un ceļu infrastruktūras remontdarbiem vairākās vietās Daugavpilī autovadītājiem un sabiedriskā transporta lietotājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Šonedēļ, līdz 17. jūnijam norit Daugavpils pilsētas tramvaju līnijas pārbūve 3. maršrutā – Cietokšņa ielā no Parādes ielas līdz tramvaju galapunktam “Cietoksnis”. Iebraukšanu Daugavas ielas un Cietokšņa ielas apļveida krustojumā regulē luksofors un atļautais maksimālais braukšanas ātrums šajā ceļa posmā ir 30 km/h. Autovadītājiem, kas pārvietojas šajā posmā, jārēķinās ar ceļā pavadītu papildus laiku.

Būvdarbi no 17. līdz 19. jūnijam tiks veikti arī Aveņu ielas posmā no Cīruļu ielas līdz Līksmas ielai. Maksimālais atļautais braukšanas ātrums šajā posmā – 30 km/h, tiks uzstādītas ceļu satiksmi regulējošās zīmes.

Sakarā ar būvniecības un avārijas darbiem no 17. līdz 30. jūnijam transporta satiksme tiks ierobežota Daugavas ielas posmā no Sabuļu ielas līdz Daugavas ielas krustojumam ar autoceļu P67. Šajā ielas daļā būvdarbi tiks veikti pa posmiem, satiksmi regulēs ceļa zīmes un maksimālais atļautais braukšanas ātrums – 30 km/h. Sabiedriskā transporta kustību remontdarbi neietekmēs.

Līdz 22. jūnijam
 notiek Motoru ielas pārbūve posmā no Bērzu ielas līdz Vaļņu ielai, kā arī Motoru ielas rūpnieciskās zonas pārbūve. Šajā posmā Motoru iela caurbraukšanai ir slēgta. Autovadītāji aicināti sekot ceļu satiksmi regulējošajām zīmēm un iespēju robežās izvēlēties citu braukšanas maršrutu.

No 14. līdz 27. jūnijam
 tiek veikta Slokas ielas pārbūve posmā no Siguldas ielas līdz Silikātu ielai un Liepu ielas pārbūve no Siguldas ielas līdz Silikātu ielai. Autovadītājiem šajā laikā ieteicams izvēlēties citu braukšanas maršrutu.

Savukārt no 14. jūnija līdz 14. augustam Judovkas mikrorajonā norit maģistrālo ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecība. Šajā laika posmā transporta kustībai slēgta Vitebskas iela un 1. maija iela. Būvniecības darbu laikā iebraukšana teritorijā tiek nodrošināta tikai iedzīvotāju nokļūšanai pie saviem īpašumiem un operatīvajam transportam.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem, sekot līdzi aktuālajai informācijai, kā arī ievērot satiksmes ierobežojumus un iespēju robežās piemeklēt citus pārvietošanās maršrutus.


Daugavpilszinas.lv


 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šī gada Daugavpils pilsētas domes grantu programmas “Impulss” konkursā tika atbalstītas 13 biznesa idejas.
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī likvidē Jaunatnes nodaļu un Revīziju un audita nodaļu
Viss pareizi Sīkāk...
Latvīšu viesturiskūs zemu lykums – jaunys īspiejis kūpt latgaliskumu
Ļūti pareizi Agris Bitāns runoj. Tai poš Teirunīka kungam skaidra nūstuoja Latgola vaicuojumūs. Prīkšlykums: sasaukt Latgaļu saītu (kongresu) ar zynomu mierķi, apsasprīst un sagataveit notu vaļdeibai. Es par Latvejis daleišonu jau runovu pyrmijā ( Zalāna) ATR laikā. Tok nivīns naklauseja taišņi ūtraidi, saceja siedi mīreigs, kū Reigā pascies tys i byus. Godi irā paguojuš, prūtoms Latgola vaicuojumā progress ir. Vāga pauotrynuot, sovaižuok kuortejuo daleišona (ATR) otkon Latgola teritoreju naatzeist. Es daže īzadūmoju par kū.

Sīkāk...
Atklāta jauna pastaigu taka Daugavpils novadā
Sveiki! Vai šī taka ir kaut kur tuvumā Tarzans parkam? https://www.lieliskadavana.lv/daugavpils-piedzivojumu-parks-tarzans--tarzans ? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top