Pirmdiena,
2.Augusts 2021
Vārda dienas: Normunds, Stefans, Панас, Севастьян, Илья Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Aptauja par četrām būvniecības iecerēm

12.07.2021
Daugavpils iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties publiskā apspriešanā.

Pamatojoties uz Daugavpils Domes lēmumu, Daugavpils  pašvaldībā tiek organizēta publiskā apspriešana par vairākām būvniecības iecerēm:

4. Dzīvnieku kapsētas ierīkošana pilsētas teritorijā.

Apspriešana notiek no 2021.gada 14.jūnija līdz 2021.gada 16.jūlijam.

Piedalīties publiskajā apspriešanā var aizpildot anketu un nosūtot pa pastu (adrese – Krišjāņa Valdemāra ielā 1, Daugavpilī) , ar drošu elektronisko parakstu parakstītu anketu nosūtot uz elektroniskā pasta adresi [email protected], autorizējoties Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lvievietojot anketu attiecīgā pastkastē:

Domes Informācijas birojā, Domes Pilsētplānošanas un būvniecības departamentā, Daugavpils pilsētas bāriņtiesā un Dzimtsarakstu nodaļā – darba laikā pirmdienās no plkst.8.00 līdz plkst.18.00, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst.8.00 līdz plkst.17.00, piektdienās no plkst.8.00 līdz plkst.16.00.

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā, Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūrā (Daugavpils tūrisma informācijas centrā, Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrā), Latgales centrālā bibliotēkā (tās filiālēs), Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā un Sociālajā dienestā, Dienas centrā “Saskarsme”  - to darba laikā.

PAS “Daugavpils siltumtīkli”, SIA “Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums” un SIA “Daugavpils ūdens” pastkastēs- to darba laikā.

Kā arī autorizējoties Daugavpils pilsētas mobilajā lietotnē “Daugavpils”.

Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šī gada Daugavpils pilsētas domes grantu programmas “Impulss” konkursā tika atbalstītas 13 biznesa idejas.
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī likvidē Jaunatnes nodaļu un Revīziju un audita nodaļu
Viss pareizi Sīkāk...
Latvīšu viesturiskūs zemu lykums – jaunys īspiejis kūpt latgaliskumu
Ļūti pareizi Agris Bitāns runoj. Tai poš Teirunīka kungam skaidra nūstuoja Latgola vaicuojumūs. Prīkšlykums: sasaukt Latgaļu saītu (kongresu) ar zynomu mierķi, apsasprīst un sagataveit notu vaļdeibai. Es par Latvejis daleišonu jau runovu pyrmijā ( Zalāna) ATR laikā. Tok nivīns naklauseja taišņi ūtraidi, saceja siedi mīreigs, kū Reigā pascies tys i byus. Godi irā paguojuš, prūtoms Latgola vaicuojumā progress ir. Vāga pauotrynuot, sovaižuok kuortejuo daleišona (ATR) otkon Latgola teritoreju naatzeist. Es daže īzadūmoju par kū.

Sīkāk...
Atklāta jauna pastaigu taka Daugavpils novadā
Sveiki! Vai šī taka ir kaut kur tuvumā Tarzans parkam? https://www.lieliskadavana.lv/daugavpils-piedzivojumu-parks-tarzans--tarzans ? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top