Ceturtdiena,
29.februāris 2024
Vārda dienas: Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Ordeņu kapituls piešķīris valsts apbalvojumu Vandai Mihailovai

25.10.2016
Ordeņu kapituls pieņēmis lēmumu apbalvot ar Atzinības krusta pirmās pakāpes (zeltītu) goda zīmi ilggadējo sabiedrisko darbinieci, Daugavpils invalīdu biedrības priekšsēdētāju Vandu Mihailovu par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā. 

Apbalvojumu pasniegšanas ceremonija  notiks 2016. gada 18. novembrī Rīgas pilī.

Kopš 2001.gada Vanda Mihailova vada Daugavpils pilsētas invalīdu biedrību, kas ir viena no lielākajām sabiedriskajām organizācijām Daugavpilī.

Pateicoties V.Mihailovas iniciatīvai, neatlaidībai un enerģijai Daugavpils invalīdu biedrība realizē dažādus projektus, kas dod iespēju tās biedriem aktīvi iesaistīties pilsētas sabiedriskajā dzīvē.

Pasaules Bankas un ANO attīstības programmas izsludinātajā Mazo grantu konkursā, projekta „Personu ar invaliditāti pašnodarbinātības uzsākšanas apmācību programmas izstrāde un ieviešana” rezultātā tika organizēta interaktīva apmācību programma, kuras laikā klienti apguva datora apmācību, komercdarbību un pašnodarbinātības pamatus, praktiskās apmācības. Pēc prakses dalībnieki saņēma Latvijas Amatnieku kameras izdotās amatnieku kartes.

2010.gadā Daugavpils pilsētas invalīdu biedrība realizēja projektu „Kopā ar ģimeni” ar apakšprogrammu „Sadzīves prasmju veidošana bērniem - invalīdiem kopā ar ģimeni”. Projekta rezultātā bērni ar īpašām vajadzībām apguva dažāda veida sadzīves prasmes un līdz šim laikam turpina apmeklēt biedrību.

Pateicoties V.Mihailovas iniciatīvai, biedrībai ir izveidojusies sadarbība ar Nodarbinātības valsts aģentūru. Cilvēki apgūst aprūpētāja, šuvējas palīga, datu ievadīšanas operatora, virtuves strādnieka specialitātes.

Pateicoties V.Mihailovas aktivitātēm, Invalīdu biedrības biedriem ir iespējas doties dažādās ekskursijās, piedalīties atpūtas pasākumos, saņemt pārtikas produktus, apģērbu.

Lielu uzmanību V.Mihailova velta guļošiem cilvēkiem - viņus mājās apmeklē aprūpētāji, viņi saņem produktus no sponsoriem. Biedrībā ir 75 guļoši invalīdi.

Novērtējot Vandas Mihailovas iniciatīvu, pašatdevi un ieguldījumu darbā ar sociāli mazaizsargātajiem Daugavpils iedzīvotājiem 2012.gadā viņai tika piešķirts Daugavpils pilsētas domes apbalvojums „Gada balva” nominācijā Sabiedriskā darbība.


Daugavpilszinas.lv

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 485 jaundzimušie, miris 901 iedzīvotājs un reģistrētas 459 laulības, informē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Leduspuke gan nav parazite..un divanaa bezdot algu besanem.ziemas atvalinajums ir beidzies.jasak stradat ..meteni ir aizvaditi ziema nedaudz atkapusies atsaaksas tecet sulas..saseju seklinas stadu audzesanai .siltumnicaa.izklaidei paliks laika maz.sur tur vel palasu zinas un iekomenteju..saprotu ka esmu te aizssedejusies..ir tads teiciens..labak esi par maz nekaa par daudz..es jau butu paserfojusi interneta dziles..bet man to nezin kapec nelauj..tas ir mulkigi....mami milie lotgolisi dzivojiet veseli..neslinkojiet..katrs var atrast darbinu..bet galvenais lai tas patiktu.mans jaunais sadarbibas partners ir pavasaris...attaa..lai jums jauks un gaiss pavasaris. Sīkāk...
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Jaunus parazitus Sīkāk...
Daugavpils Centra poliklīnikā darbu sāk jauns endokrinologs
Может можно как-то
Pēteris Voicehovičs запретить заниматься врачебной практикой?
Sīkāk...
facebook draugiem
Top