Trešdiena,
28.februāris 2024
Vārda dienas: Justs, Skaidra, Skaidrīte, Анисим, Евсей, Ефросинья Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Pilsētas domē notika kārtējā tikšanās ar pilsētas iedzīvotājiem

21.10.2016
Pilsētas domes konferenču zālē notika kārtējā tikšanās ar pilsētas iedzīvotājiem. Šoreiz uz jautājumiem sniedza atbildes Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta, Komunālās saimniecības pārvaldes, DzKSU un citu pilsētas dienestu vadītāji.

Vicemērs Pēteris Dzalbe atgādināja, ka saskaņā ar lēmumu, kas tika pieņemts Senioru foruma laikā, notiek četras tikšanās. Vairāk nekā simts jautājumi no sabiedriskajām organizācijām iepriekš tika iesniegti pašvaldības uzņēmumu vadītājiem. Arī diskusijas laikā bija uzdoti jautājumi, izteikti priekšlikumi un aizrādījumi.

Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta Pilsētplānošanas nodaļas vadītāja Inta Ruskule pastāstīja par projektiem, kas tiks īstenoti tuvākajā laikā. Jau ir izsludināts konkurss par jaunās promenādes būvniecību Stropos. No slimnīcas līdz pludmalei „Stropu vilnis”  izbūvēs apgaismotu pastaigu celiņu. Drīzumā gaidāma promenādes būvniecība Daugavas krastā, „Saules skolas” rekonstrukcija un citi projekti. Tikšanās dalībnieki novērtēja paveikto darbu vērienu un pašvaldības turpmākos plānus.

Komunālās saimniecības pārvaldes vadītājs Aivars Pudāns pastāstīja par to, kas ir paveikts, lai labiekārtotu atpūtas vietas, kā arī par izremontētājām pilsētas ielām. Galvenā uzmanība nākamajā gadā tiks pievērsta Gubiščes ezeram. Taču, lai varētu glābt ūdenstilpi, vispirms tiks veikti tās izpētes darbi. Pilsētnieki, no savas puses, izteica vairākus priekšlikumus par to, kas vēl būtu jādara  pilsētas labiekārtošanai.

Atskaiti par savu darbu sniedza arī dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmuma, uzņēmuma „Labiekārtošana-D” un „Daugavpils satiksme” vadītāji. Izskanēja daudz jautājumu un priekšlikumu. Diskusijas dalībnieki uzskata, ka šāda atgriezeniskā saite palīdz operatīvi atrisināt daudzas problēmas.

Pilsētas domes izpilddirektore Inga Goldberga pateicās visiem dalībniekiem par to, ka viņi nav vienaldzīgi  un izsaka savus priekšlikumus par to, kas vēl ir darāms, kā arī par to, ka paši ir gatavi daudz ko paveikt pilsētas labā. Viena no pensionāru iniciatīvām – par godu Latvijas simtgadei iestādīt koku aleju. Šo ideju noteikti  īstenos dzīvē.


Daugavpilszians.lv

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 485 jaundzimušie, miris 901 iedzīvotājs un reģistrētas 459 laulības, informē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Leduspuke gan nav parazite..un divanaa bezdot algu besanem.ziemas atvalinajums ir beidzies.jasak stradat ..meteni ir aizvaditi ziema nedaudz atkapusies atsaaksas tecet sulas..saseju seklinas stadu audzesanai .siltumnicaa.izklaidei paliks laika maz.sur tur vel palasu zinas un iekomenteju..saprotu ka esmu te aizssedejusies..ir tads teiciens..labak esi par maz nekaa par daudz..es jau butu paserfojusi interneta dziles..bet man to nezin kapec nelauj..tas ir mulkigi....mami milie lotgolisi dzivojiet veseli..neslinkojiet..katrs var atrast darbinu..bet galvenais lai tas patiktu.mans jaunais sadarbibas partners ir pavasaris...attaa..lai jums jauks un gaiss pavasaris. Sīkāk...
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Jaunus parazitus Sīkāk...
Daugavpils Centra poliklīnikā darbu sāk jauns endokrinologs
Может можно как-то
Pēteris Voicehovičs запретить заниматься врачебной практикой?
Sīkāk...
facebook draugiem
Top