Ceturtdiena,
29.februāris 2024
Vārda dienas: Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Daugavpils 27.PII - Veselību veicinoša izglītības iestāde

19.10.2016
Daugavpils pilsētas 27.pirmsskolas izglītības iestāde īsteno veselību veicinošu politiku un praksi, lai veselāki būtu audzēkņi un darbinieki, kā arī veidotos labāka atmosfēra iestādē. Iestādes kolektīvs aktīvi darbojas Nacionālajā veselību veicinošo skolu tīklā, pedagogi izstrādāja Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumu kompleksu pirmsskolai.
 
Slimību profilakses un kontroles centra Nacionālā veselību veicinošo skolu tīkla padome izskatīja pirmsskolas iestādes ikgadējo veselību veicinošas skolas aktivitāšu izvērtēšanas anketu. 2015./2016.m.g. Daugavpils pilsētas 27.pirmsskolas izglītības iestāde aktīvi piedalījās Eiropas sporta nedēļā, Pasaules Sniega dienā, Labo darbu nedēļā, Latvijas veselības nedēļas MOVE WEEK 2016 aktivitātēs, organizēja Veselības dienas Daugavpils Olimpiskajā centrā un Ledus Hallē, rīkoja Aerobikas festivālu un zibakciju, sporta svētkus ar audzēkņu vecākiem. Popularizējot veselīgo dzīves veidu darbinieku vidū, tika organizētas aktīvas pauzes darba vietā, Veselības dienas SPA kompleksā, ekskursijas uz Palangu un Pjarnu. Tradicionāli iestāde rīko veselību veicinošus pasākumus: „Roku mazgāšanas diena”, „Piena svētki”, „Putras rīts”, „Smaidu rīts”, „Man ir tīri zobi”, preventīvo pasākumu „Ceļu satiksmes drošība”. Pirmsskolas izglītības iestāde īsteno Zāļu tēju programmu.

Izvērtējot informāciju un ņemot vērā atbilstību noteiktajiem kritērijiem, Nacionālā veselību veicinošo skolu tīkla padome ir pieņēmusi lēmumu Daugavpils pilsētas 27.pirmsskolas izglītības iestādei piešķirt statusu „Veselību veicinoša izglītības iestāde”.

Pateicamies iestādes darbiniekiem un audzēkņu vecākiem par iniciatīvu un aktīvo dalību bērnu veselības veicināšanā! Pirmsskolas izglītības iestādes iniciatīvas mērķis ir padarīt veselīgāku iestādes vidi, ikvienam dodot iespēju iemācīties veselīgi domāt, dzīvot, mācīties un strādāt.

Informāciju sagatavoja: Daugavpils pilsētas 27.pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Nataļja Isate.


Foto : informatīva rakstura
Daugavpilszinas.lv

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 485 jaundzimušie, miris 901 iedzīvotājs un reģistrētas 459 laulības, informē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Leduspuke gan nav parazite..un divanaa bezdot algu besanem.ziemas atvalinajums ir beidzies.jasak stradat ..meteni ir aizvaditi ziema nedaudz atkapusies atsaaksas tecet sulas..saseju seklinas stadu audzesanai .siltumnicaa.izklaidei paliks laika maz.sur tur vel palasu zinas un iekomenteju..saprotu ka esmu te aizssedejusies..ir tads teiciens..labak esi par maz nekaa par daudz..es jau butu paserfojusi interneta dziles..bet man to nezin kapec nelauj..tas ir mulkigi....mami milie lotgolisi dzivojiet veseli..neslinkojiet..katrs var atrast darbinu..bet galvenais lai tas patiktu.mans jaunais sadarbibas partners ir pavasaris...attaa..lai jums jauks un gaiss pavasaris. Sīkāk...
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Jaunus parazitus Sīkāk...
Daugavpils Centra poliklīnikā darbu sāk jauns endokrinologs
Может можно как-то
Pēteris Voicehovičs запретить заниматься врачебной практикой?
Sīkāk...
facebook draugiem
Top