Sabiedrība
Daugavpils peldvietās ūdens kvalitāte atbilst prasībām
26.05.2026Daugavpils Komunālās saimniecības pārvalde (KSP) informē, ka 12 pilsētas peldvietās ūdens kvalitāte atbilst atbilst normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.
18. maijā Daugavpils Komunālās saimniecības pārvalde (KSP) sadarbībā ar Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “BIOR” pārstāvjiem veica pašvaldības ūdenstilpju peldvietu ūdens kvalitātes paraugu ņemšanu. Atbilstoši saņemtajiem analīžu rezultātiem, visās pārbaudītajās peldvietās ūdens kvalitātes rādītāji pilnībā atbilst normatīvajos aktos noteiktajām prasībām, līdz ar to tās ir drošas peldēšanai un citu ūdens aktivitāšu veikšanai.
Kopumā tika pārbaudītas 12 pilsētas peldvietas:
Lielā Stropu ezera Centrālā peldvieta;
Lielā Stropu ezera peldvieta “Stropu vilnis”;
Mazā Stropu ezera peldvieta;
Ruģeļu ūdenskrātuves peldvieta;
Gubiščes ezera peldvieta;
Šūņu ezera peldvieta;
Plotičku ezera peldvieta;
Zirgezera peldvieta;
Esplanādes ūdenskrātuves peldvieta;
Porohovkas ezera peldvieta;
Stropaka ezera peldvieta;
Lielā Trijkārtu ezera peldvieta.
KSP regulāri uzrauga peldvietu ūdens kvalitāti, lai nodrošinātu iedzīvotāju drošību un veselību peldsezonā. Informācija par peldvietu statusu tiek regulāri atjaunināta pašvaldības tīmekļvietnē un KSP Facebook lapā.
Pievienot komentāru
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vasaras nodarbinātības programmā šovasar Daugavpilī piedalīsies vairāk nekā 1450 jaunieši.
Apspriest
Aptauja
Jaunākie komentāri:
Latvijas gaisa telpā notriekts ārvalstu bezpilota lidaparāts
Adelite ir nogurusi..un ies gulet..neko negribas... Sīkāk...
Latvijas gaisa telpā notriekts ārvalstu bezpilota lidaparāts
Nu luk kada nakotne mus gaida..dronu nakotne...cik pretigi..bet pagatnee tadu nebija..vien kaada miermiliga lidmasina parlidoja pari galvai kura nevienu nesateauca...gribejas pamat ar roku un sacit laimigu celu Sīkāk...
Cietoksnī sāksies hidrauliskās pārbaudes
Adelite lasa zenenes un tirgojas..mana profesija saucas tirgus sieva...es lepojos ar to..sodien braucu yz tirgu ar savu balto zirgu..nuuuuu.. Sīkāk...




