Svētdiena,
1.Oktobris 2023
Vārda dienas: Lāsma, Zanda, Zandis, Спиридон, София, Ариадна, Ирина Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālajam centram būs funkcionālās gultas

11.08.2016
Jūlijā Daugavpils pilsētas dome (Dome) izsludināja iepirkumu par mobilā pacēlāja iegādi un piegādi, stacionārā pacēlāja piegādi un uzstādīšanu Daugavpils pilsētas Sociālā dienesta vajadzībām un  funkcionālo gultu piegādi Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālā centra vajadzībām.

Iepirkuma pirmajās divās daļās iepirkuma procedūra tika pārtraukta, jo iepirkuma komisija konstatēja, ka nepieciešams precizēt tehnisko specifikāciju par mobilā pacēlāja iegādi un piegādi, bet pieteikumos par stacionārā pacēlāja piegādi un uzstādīšanu  piedāvātā līgumsumma būtiski pārsniedz pasūtītāja budžeta iespējas.
 
Iepirkuma trešajā daļā par funkcionālo gultu piegādi Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālā centra vajadzībām Dome saņēma piedāvājumus no četriem pretendentiem.
 
Iepazinusies un izvērtējusi visus iesniegtos piedāvājumus iepirkuma komisija nolēma atzīt par uzvarētāju iepirkumā “Ratiņkrēslu pacēlāju piegāde un uzstādīšana Daugavpils pilsētas Sociālā dienesta vajadzībām, funkcionālo gultu piegāde Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālā centra vajadzībām”, identifikācijas numurs DPD 2016/122 trešajā daļā  SIA “FAB Company” un piešķirt līgumu slēgšanas tiesības par kopējo summu EUR 1963.00 bez PVN.
 
Saskaņā ar iepirkuma noteikumiem uzvarējušajai firmai  divu mēnešu laika no līguma noslēgšanas dienas būs jāpiegādā Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālā centram 13  funkcionālās gultas.
 

Foto : informatīva rakstura
Daugavpilszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Vienības nama Tradīciju mājā svinēs Rudenājus
Interesants un jauks pasakums..
Rudenaaji...citur tos sauc par mikeliem.ja lauku darbi jau tuvojas izskanai..labiba.tupeni novakti..vel kaposti bietes uz lauka..vel silti veji pus gluzi kaa julihja viduu.cilveki staiga vasaras apgerbas.kaut gan mikelitis nak ar salnam...vis vel prieksaa.jasteidz kirbjus novakt.rudenaaji ieseti lauki zali...saule spoza..un ko cilvek tu gribi..lai vasara butu muziga...ari tu reiz no vinas nogurtu..visiem jatpusas un jaapabust ari tumsaa..bet ari ta hav muziga..saules celss to aizraidis... Sīkāk...
Notiks Starptautiskā īsfilmu festivāla Manhattan short kino seansi
Un tomer mans liekaakais sapnis ur aizbraujt uz latgali dzervenees..vai jus varat man nosaukt kadu labu dzervenu purvu.
Sīkāk...
Notiks Starptautiskā īsfilmu festivāla Manhattan short kino seansi
Paslaik man ir daudz darba un nevaru piedalities nekados pasakumos...stadu zemenes lasu dzervenes un braucu uz tirgu..vel aboli jalasa...tikai ziemaa leduspuke sedes loga ruutii..un petis so trako launo noguruso pasauli..ka briesmigu iisfilmu man taa atgadina notikumi pasaulee..bet ceru ka tas hebus gadiem gars serials kaa hamelionu rotalas..bet tikai iisfilma kaa briesmigs sapnis..kurs paliks vesturee...bet varbut vestures vairs hebus jo hebus skatitaju...un tomer gribas cetret un skatities skaistas filmas..par cilveku likteniem sajutam pardzivojumiem cauri laikmetiem brienot..lotgolisi ejiet uz kino seansiem ja jums ir laiks Sīkāk...
facebook draugiem
Top