Ceturtdiena,
25.jūlijs 2024
Vārda dienas: Jēkabs, Žaklīna, Михаил, Федор Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Vētrā nopietni cietušās mājsaimniecības var saņemt palīdzību

20.06.2024
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Sociālais dienests” informē, ka pilsētas iedzīvotāji, kuru mājsaimniecībām 19. jūnija negaiss radīja nopietnu kaitējumu, var pieteikties palīdzības saņemšanai, pamatojot nodarītos zaudējumus un krīzes situācijas esamību ar attiecīgiem dokumentiem.

Pabalstu var saņemt tikai personas, kuras savu dzīvesvietu deklarējušas Daugavpils pilsētas administratīvajā teritorijā. 

Viena mājsaimniecība var saņemt atbalstu līdz 3 000 eiro.

Lai saņemtu pabalstu krīzes situācijā ārēju notikumu radītu seku novēršanai un pamatvajadzību nodrošināšanai katastrofu vai stihiskas nelaimes gadījumos, jāiesniedz:

Iesniegums;

dokumenti, kas apliecina krīzes situācijas esamību un zaudējumu apmēru – namu apsaimniekotāja, Valsts ugundzēsības un glābšanas dienesta, apdrošināšanas kompānijas vai citu dienestu izsniegts apsekošanas akts, kā arī tāme ar provizoriskajām zaudējumu novēršanas izmaksām vai čeki un kvītis, ja persona pati veic krīzes situācijā radušos zaudējumu likvidēšanu.

Sociālais dienests izvērtē tiesības saņemt atlīdzību no apdrošinātāja, savukārt transportlīdzekļu esamība nav personu pamatvajadzība, līdz ar to transportlīdzekļiem radītie bojājumi netiek segti.

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Aleksejs Vasiļjevs uzsvēra: “Pabalsts krīzes situācijā ir reāla pašvaldības palīdzība Daugavpils iedzīvotājiem grūtajā brīdī, bet tā jāsniedz tieši tiem, kam ir patiesi nepieciešama. Ja jūsu mājsaimniecībām stihija nodarījusi nopietnus postījumus, vērsieties Sociālajā dienestā. Katrs iesniegums tiks izskatīts individuāli, un, ja pienāksies palīdzība, tad tā tiks sniegta.”

Plašāku informāciju iedzīvotāji var saņemt, vēršoties Sociālajā dienestā klātienē klientu apkalpošanas centrā Lāčplēša ielā 39, Daugavpilī, vai pa tālruni 65449907 vai 80006966.


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Kapusvētki Daugavpils novada draudžu kapsētās
Здравствуйте, а когда kapussvetki в Даугавпилсе на гривском кладбище? Sīkāk...
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
facebook draugiem
Top