Trešdiena,
26.jūnijs 2024
Vārda dienas: Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns, Антонина, Анна, Савва Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Biedrība Cita Daugavpils aicina uz noslēdzošo domnīcu Ķīmijas apkaimē

30.05.2024
Jau šo ceturtdien, 30. maijā, plkst. 17.30 Ķīmijas apkaimē – Daugavpils Kultūŗas pilī notiks noslēdzošā biedrības Cita Daugavpils rīkotā apkaimju domnīca “Mūsu vieta – cita lieta!”.

Maijs biedrībai Cita Daugavpils ir apkaimju mēnesis, kad aicinām pilsētas iedzīvotājus uz kopīgu sarunu, pieredzes apmaiņu un radošu līdzdarbošanos, lai rastu labākos risinājumus savas apkaimes dzīves telpas uzlabošanai.

Jau esam aizvadījušī divas apkaimju domnīcas – 2. maijā Grīvā un 16. maijā Jaunforštatē. Tajās piedalījās daugavpilieši arī no citām pilsētas apkaimēm. Kopīgi darbojoties, daloties pieredzē un diskutējot par lietām, vietām un procesiem pilsētā, guvām vērtigas atziņas par to, kas veicinātu dzīves kvalitātes uzlabošanu apkaimēs. Grīvas iedzīvotāji par galvenajām prioritātēn atzina sakārtotu ceļu infrastruktūru, inženierkomunikāciju tīklus, izglītības pieejamību un kultūrvides pilnveidošanu. Savukārt Jaunforštates iedzīvotāji akcencēja nepieciešamību pēc apkaimes centra, kur tikties, rīkot svētkus un iedzīvināt jaunas tradīcijas, kā arī norādīja uz apkaimes izdevīgo atrašanās vietu, kas ļauj attīstīt aktīvās atpūtas piedāvājumu.

Lai iepazītu kaimiņus, noskaidrotu līdzīgo un atšķirīgo skatījumu par apkaimes attīstību, un pilnveidotu prasmes cieņpilni paust savu viedokli, ir vajadzīgi regulāri iesaistes pasākumi ikvienas apkaimes kopienai.  Tāpēc biedrība Cita Daugavpils organizē apkaimju domnīcu “Mūsu vieta – cita lieta!”, kas notiks jau ceturtdien, 30. maijā, plkst. 17.30 Daugavpils Kultūras pilī (Smilšu ielā 92) Ķīmijas apkaimē.

Vietu skaits ierobežots! Piesakies te: https://ej.uz/apkaimjudomnicas 

Nepaliec par svešinieku, nāc uz apkaimju domnīcu un aicini līdzi kaimiņus! Ģērbies ērti, jo darbosimies ārā un baudīsim pikniku ar veselīgām un gardām uzkodām.

Informējam, ka pasākumu laikā fotografēsim un filmēsim publicitātes vajadzībām. 

Iedzīvotāju apkaimju domnīcas organizējam biedrības Cita Daugavpils kapacitātes stiprināšanas projekta “Cita lieta: biedrības Cita Daugavpils kapacitātes stiprināšana” ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1/1)
Klaidone 30.05.2024 15:00
Ja daugavpils ir citadaka.. jo pasi latgali ir citadaki...daudz citadaki..vienkarsaki sirsnigaki un viedaki.kuri turas kopaa sanak kopaa lai butu kopaa.macitos un dalitos.pieredzee..pie tam ari dome ir citadaka..kurai pirmajaa vietaa ir cilveki..un .tas ir loti daudz.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Tas noteikti butu interesanti...bet man paslaik ir zemenu razas laiks.esmu ogu audzetaja.vasaraa esmu aiznemta vakaros atpusos palasot zinas..bet esmu diezgan nogurusi..ziemaa vairak laika.daugavpilii hesmu bijusi kops studiju laikuem.tas bija tik sen...
Sīkāk...
facebook draugiem
Top