Trešdiena,
26.jūnijs 2024
Vārda dienas: Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns, Антонина, Анна, Савва Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Veido jaunu ceļa apzīmējumu Jātnieku ielā

21.05.2024
Komunālās saimniecības pārvalde (KSP) vērš autovadītāju uzmanību uz to, ka Jātnieku ielas posmā no Smilšu ielas līdz Višķu ielai tiek veidots jauns ceļa apzīmējums. Tas tiek darīts ar mērķi uzlabot satiksmes organizāciju un visu satiksmes dalībnieku drošību. Stāvvietu skaits pie dzīvojamām ēkām ir maksimāli saglabāts, ievērojot visus drošības noteikumus.

Līdz rekonstrukcijas sākumam satiksme Jātnieku ielā notika nosacīti pa divām joslām katrā virzienā. Tomēr faktiski satiksme notika pa 1,5 joslām, jo labajā pusē bija novietotas automašīnas. Tas radīja bīstamas situācijas, kā arī grūtības apdzīšanas manevriem un pārvietošanās iespējām, faktiski samazinot satiksmi līdz vienai joslai.

Projektēšanas laikā tika pieņemts lēmums skaidri nodalīt sabiedriskā transporta pieturas un autostāvvietu joslu no satiksmes joslas. Stāvvietu skaits labajā ceļa pusē ir maksimāli saglabātas, ņemot vērā ceļu satiksmes noteikumus. Tas nozīmē, ka auto novietošana stāvēšanai ir aizliegta pie gājēju pārejām, sabiedriskā transporta pieturām, nobrauktuvēm, kā arī krustojumu tuvumā.

Kreisā ceļa daļa tagad ir atvēlēta pilsētas komunālajām vajadzībām. Piemēram, ziemas periodā tur tiks sastumts sniegs, tīrot brauktuvi un tramvaja sliedes.

Neskatoties uz to, ka ceļa apzīmējumi vēl nav pilnībā pabeigti, vadītāji jau tagad ir aicināti ievērot ceļu satiksmes noteikumus, it īpaši, nepārkāpjot nepārtrauktās līnijas apzīmējumu un nenovietojot gar to transportlīdzekļus.

KSP izprot iedzīvotāju satraukumu un aicina būt pacietīgiem un ievērot ceļu satiksmes noteikumus. Izmaiņas tika ieviestas, reaģējot uz gājēju sūdzībām par bīstamiem autovadītāju manevriem un vadītāju ziņojumiem par slikto redzamību krustojumos nepareizi novietoto automašīnu dēļ. Jaunā satiksmes organizācija ir vērsta uz drošākas un sakārtotākas satiksmes vides radīšanu.

Pilsētas iedzīvotāji aicināti ar sapratni izturēties pret ceļa apzīmējuma izmaiņām un stingri ievērot jaunās satiksmes organizācijas noteikumus.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Tas noteikti butu interesanti...bet man paslaik ir zemenu razas laiks.esmu ogu audzetaja.vasaraa esmu aiznemta vakaros atpusos palasot zinas..bet esmu diezgan nogurusi..ziemaa vairak laika.daugavpilii hesmu bijusi kops studiju laikuem.tas bija tik sen...
Sīkāk...
facebook draugiem
Top