Trešdiena,
29.maijs 2024
Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo, Охрим, Касьян, Модест, Александр Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Daugavpils Valsts ģimnāzijas skolniecei 1.vieta Uzdevumi.lv konkursā

12.04.2024
Šī gada februārī un martā izglītības portālā Uzdevumi.lv veiksmīgi tika aizvadīts jau trešais tiešsaistes konkurss 2.-12.klašu skolēniem “Matemātiskais ķēriens”. Tajā piedalījās 23 807 skolēni no 517 Latvijas skolām.

Šo dalībnieku vidū bija arī 489 skolēni no 11 Daugavpils valstspilsētas pašvaldības skolām. Visvairāk dalībnieku bija no Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja (109) un Daugavpils Saskaņas pamatskolas (107).

Uzdevumi.lv tiešsaistes konkursa “Matemātiskais ķēriens” dalībniekiem bija iespēja savstarpēji sacensties, pārbaudot savas zināšanas un prasmes matemātikā. Skolēnu rezultāti tika vērtēti 11 klašu grupās (2.-12. klasē), nosakot 3 labākos katrā klašu grupā, kuri saņēma balvas no konkursa atbalstītajiem. Konkurss norisinājās tiešsaistē un sastāvēja no divām kārtām: 1.kārta, kurā piedalījās 23 807 skolēnu, norisinājās no 19. līdz 23. februārim, bet 2.kārta, kurā piedalījās 9 346 skolēnu, norisinājās no 4. līdz  8. martam.

9.klašu grupā 1.vietu ieguva Daugavpils Valsts ģimnāzijas skolniece Līga Kaminska.
 Sakām paldies skolniecei un skolotājai par aktīvu dalību konkursā un prasmi demonstrēt savas zināšanas matemātikā. 

Uzdevumi.lv direktora Edgara Škutāna komentārs:

"Paldies kuplajam skolēnu skaitam par dalību konkursā, kā arī pateicība viņu vecākiem un skolotājiem, kas bērnus atbalstīja un iedrošināja! Uzdevumi.lv vienmēr ir novērtējis STEM priekšmetu lomu izglītībā, tāpēc īpašs prieks par to, ka "Matemātiskais ķēriens" spējis palielināt interesi par šo jomu. Lepojos, ka pāris gadu laikā Uzdevumi.lv rīkotais konkurss guvis milzu atzinību un kļuvis par vienu no lielākajiem matemātikas konkursiem Latvijā! Tiekamies "Matemātiskajā ķērienā" arī nākamgad!"

Konkursa atbalstītāji:
 “Sigulda Adventures”, “Sigulda Adventures Zone”, izklaides parks “Avārijas brigāde”, atpūtas un izklaides centrs “Klikk”, zinātnes centrs “Vizium”, “Apollo kino”, autoskola “Einšteins”.

Plašāku konkursa atskatu atradīsiet 
Uzdevumi.lv mājaslapā.Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Aicina uz pieredzes apmaiņas semināru par veselības veicināšanu
Ak dakterisi..tak lidz sim jus kladzinajat ka veseliba ta ir vakcinacija...cik cilveki cietusi no smagam bkaknem no jysu meligas propagandas un arstesanas metodem..es jums saku cau. Sīkāk...
“Jauniešu vasara”- sporta, atpūtas un mūzikas svētki jauniešiem
Man patik musdienu jauniesi..vini ir loti veerigi pieklajigi un izpalidzigi...biezi vien piedavaa palidzibu dazadas dzives situacijas..lietojot frazes vai varu palidzet.no autobusa izcelt bagazu..vai pahest somu..jums ir problemas..kad sapratu ka mani autoostaa gribeja apzagt...parunajamies pa dzivi..loti gudri un sakarigi..n.man vienigi skumji kad lasiju rakstus ka.covidlaikaa daudziem bija depresija un helava viniem izklaideties..bet kad to lai dara ja he jaunibaa..neapzodziet jauniesus..laujiet viniem ienemt nozimigu lomu sabiedriskas un politisjas aktivitates.jo vini ir tik tiri un kaynuma varas un aljatibas nesjarti savaa domasanaa...tikai vini car mainit pasauli..tadu ja velas to redzet..saulainu brivu un radosu. Sīkāk...
Oficiālo pilsētas peldvietu ūdens kvalitāte atbilst normai
Cik skaista ir zilo ezeru zeme...kadi dabas skati ka ne acis atraut..un ja vel udeni tiiri..atputa pasiem un turistiem
...laimigie latgalisi..jus esuet loti bagati..saudzejiet savas dabas bagatibas..esmu bijusi pie.visku ezera...bet tas bija jauniibaa...laiks skrien aatri. Sīkāk...
facebook draugiem
Top