Pirmdiena,
15.aprīlis 2024
Vārda dienas: Aelita, Gastons, Поликарп, Тит, Мария Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Pieteikšanās skolēnu vasaras nodarbinātības programmai

16.02.2024
Daugavpils pilsētas Jauniešu nodarbinātības programma dod iespēju vasaras laikā strādāt apmaksātu darbu Daugavpils valstspilsētas jauniešiem vecumā no 13 līdz 19 gadiem. Programmas mērķis ir veicināt jauniešu nodarbinātību, sniedzot iespēju attīstīt praktiskā darba iemaņas, rast izpratni par profesijām un gūt pirmo darba pieredzi.

Programmā var piedalīties Daugavpils teritorijā deklarētie jaunieši, kuri mācās Daugavpils vispārējās izglītības iestādēs vai profesionālās vidējās izglītības iestādēs. Jauniešiem vecumā no 13 līdz 14 gadiem, kā arī 15 – 19 gadus veciem jauniešiem būs iespēja strādāt 4 stundas dienā, 10 darba dienas sekojošos darba periodos:
 
- 03.06.-14.06.
- 17.06.-01.07.
- 02.07.-15.07.
- 16.07.-29.07.
- 01.08.-14.08.
- 15.08.-28.08.

15 – 19 gadus
 veciem jauniešiem reģistrācija skolēnu vasaras nodarbinātībai sāksies 17.februārī plkst.11.00 ŠEIT, un turpināsies līdz 23.februārim plkst. 23.59. Rezultāti tiks publicēti mājas lapā www.jaunatne.daugavpils.lv 1.martā.

Pēc reģistrācijas sistēmā, uz e-pastu tiks nosūtīta apstiprinājuma vēstule, kas var pienākt ne uzreiz, par pieteikuma saņemšanu un kodu, kas tiek piešķirts katram jaunietim kā kārtas numurs reģistrācijas laikā.

Vēršam uzmanību, ka arī 9. un 12.klašu topošajiem absolventiem ir iespēja reģistrēties skolēnu vasaras nodarbinātības programmai jebkuram darba periodam.

Programmas ietvaros jauniešiem no daudzbērnu ģimenēm tiek rezervētas 15% no darba vietām, savukārt jauniešiem no maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm tiek rezervētas 10% no darba vietām.

Kopā ir paredzēts nodrošināt 1179 darba vietas pie sekojošiem darba devējiem:

Daugavpils valstspilsētas Izglītības pārvalde;
Latgales Centrālā bibliotēka;
Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “Priedīte”;
Daugavpils Cietokšņa un muzeja pārvalde;
SIA “Daugavpils Olimpiskais centrs”;
SIA “Daugavpils satiksme”;
SIA “Daugavpils autobusu parks”;
SIA “Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums”;
SIA “Labiekārtošana-D”;
SIA “Daugavpils ūdens”;
A/S “Daugavpils siltumtīkli”;
SIA “Daugavpils Reģionālā slimnīca”.

Visiem, jauniešiem, kas tiks pamatsarakstā, laika posmā no 4. līdz 15 martam ir jāatnes sekojoši dokumenti uz DVPI “Jaunatnes lietu un sporta pārvalde”, Kandavas iela 17A, 207.kabinets -  pase, izziņa no ģimenes ārsta U27, parakstīta atļauja no vecākiem.

Kas attiecas uz 13 – 14 gadus veciem jauniešiem, reģistrācija programmai viņiem sāksies 2.martā plkst.11.00 un turpināsies līdz 6.martam plkst.23.59. Rezultāti tiks publicēti mājas lapā www.jaunatne.daugavpils.lv 22.martā.

Pēc reģistrācijas sistēmā, uz e-pastu tiks nosūtīta apstiprinājuma vēstule, kas var pienākt ne uzreiz, par pieteikuma saņemšanu un kodu, kas tiek piešķirts katram jaunietim kā kārtas numurs reģistrācijas laikā.

Programmas ietvaros jauniešiem no daudzbērnu ģimenēm tiek rezervētas 20% no darba vietām, savukārt jauniešiem no maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm tiek rezervētas 20% no darba vietām.

Jauniešiem būs iespēja strādāt Daugavpils valstspilsētas vispārējās izglītības iestādē, kurā jaunietis iegūst pamatizglītību. Kopā tiks nodrošinātas 412 darba vietas.

Visiem , kas tiks pamatsarakstā, no 1.līdz 30.aprīlim ir jāatnes dokumentus skolas darbiniekam, kas atbild par jauniešu nodarbinātību - izziņa no ģimenes ārsta U27, parakstīta atļauja no vecākiem, konta numurs un papildus dokumenti, ko pieprasa izglītības iestāde.Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Mūžībā devies Daugavpils teātra režisors un aktieris Ivars Lūsis
Lidzjutiba tuviniekuem un vina radosaa darba cienitajiem Sīkāk...
Daugavpilī būs skatāms deju koncertuzvedums „Dūd rūku, mameņ!”
Forsi Sīkāk...
Nedēļas izskaņā atgriezīsies siltums
Supper Sīkāk...
facebook draugiem
Top