Ceturtdiena,
29.februāris 2024
Vārda dienas: Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Jaunsargi iepazinās ar Daugavpils pilsētas pašvaldības policiju

06.12.2023
Sadarbības ietvaros, 2.decembrī, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijā viesojās divas jaunsargu grupas no Jaunsardzes centra 2.novada pārvaldes.

Jauniešiem bija iespēja iepazīties ar pašvaldības policijas darbu Daugavpils valstspilsētā, uzzināt par policijas dažādo nodaļu darba specifiku. Jaunsargiem arī bija iespēja iepazīt pašvaldības policista ikdienas speciālo ekipējumu, operatīvos transportlīdzekļus, kā arī glābēju tehniku. Pasākumā piedalījās arī Pašvaldības policijas Nodaļas profilaktiskajā darbā ar jaunatni darbinieki, kuri stāstīja par savu darbu policijā. Jaunieši arī aktīvi iesaistījās diskusijās, uzdodot sev interesējošus jautājumus, uz kuriem arī saņēma lietderīgas un interesantas atbildes.

Īpaša interese bija par Pašvaldības policijas rīcībā esošajiem transporta līdzekļiem – jaunieši ar interesi uzklausīja informāciju par tiem, kā arī izmantoja iespēju nofotografēties ar tehniku. Pasākuma nobeigumā jaunsargi apmeklēja Pašvaldības policijas Videonovērošanas posteni un varēja iepazīties kā noris ikdienas darbs postenī, kā arī redzēt kā izskatās pilsēta videonovērošanas kamerās.

Jaunsardzes centra darbības mērķis ir veicināt jaunatnes iesaisti visaptverošā valsts aizsardzībā, veicināt tās pilsonisko apziņu un patriotismu, izglītot jaunatni valsts aizsardzības jomā, attīstīt tās fizisko sagatavotību un visaptverošai valsts aizsardzībai nepieciešamās iemaņas, kā arī īstenot sadarbību ar biedrībām, nodibinājumiem un jaunatnes organizācijām valsts aizsardzības mācības un Jaunsardzes kustības organizēšanas jomā.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 485 jaundzimušie, miris 901 iedzīvotājs un reģistrētas 459 laulības, informē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Leduspuke gan nav parazite..un divanaa bezdot algu besanem.ziemas atvalinajums ir beidzies.jasak stradat ..meteni ir aizvaditi ziema nedaudz atkapusies atsaaksas tecet sulas..saseju seklinas stadu audzesanai .siltumnicaa.izklaidei paliks laika maz.sur tur vel palasu zinas un iekomenteju..saprotu ka esmu te aizssedejusies..ir tads teiciens..labak esi par maz nekaa par daudz..es jau butu paserfojusi interneta dziles..bet man to nezin kapec nelauj..tas ir mulkigi....mami milie lotgolisi dzivojiet veseli..neslinkojiet..katrs var atrast darbinu..bet galvenais lai tas patiktu.mans jaunais sadarbibas partners ir pavasaris...attaa..lai jums jauks un gaiss pavasaris. Sīkāk...
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Jaunus parazitus Sīkāk...
Daugavpils Centra poliklīnikā darbu sāk jauns endokrinologs
Может можно как-то
Pēteris Voicehovičs запретить заниматься врачебной практикой?
Sīkāk...
facebook draugiem
Top