Ceturtdiena,
29.februāris 2024
Vārda dienas: Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Mainīta autobusu maršrutu Nr. 9 un Nr. 10A kustības shēma

06.12.2023
SIA "Daugavpils satiksme" informē, ka lielā sniega daudzuma dēļ Alejas ielas posmā no Sakņu ielas līdz Saules ielai ir samazināta ceļa platība, radot ierobežojumus diviem autobusu maršrutu izpildei.

Autobusu maršrutam Nr. 9 "Grīva (Ķiršu iela) - Autoosta" nav iespējas izmantot šo ceļa posmu, lai atgrieztos autoostā. Šis maršruts kursē līdz galapieturai “Autoosta”, bez iebraukšanas pieturvietā “Rīgas iela”

Autobusu maršruts Nr. 10A "Ruģeļi (Bērnudārzs) - Autoosta" nevar izmantot šo ceļa posmu, lai atgrieztos autoostā. Tā rezultātā autobuss kursē no/līdz galapietura “Autoosta” bez iebraukšanas pieturvietā “Sakņu iela”.
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 485 jaundzimušie, miris 901 iedzīvotājs un reģistrētas 459 laulības, informē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Leduspuke gan nav parazite..un divanaa bezdot algu besanem.ziemas atvalinajums ir beidzies.jasak stradat ..meteni ir aizvaditi ziema nedaudz atkapusies atsaaksas tecet sulas..saseju seklinas stadu audzesanai .siltumnicaa.izklaidei paliks laika maz.sur tur vel palasu zinas un iekomenteju..saprotu ka esmu te aizssedejusies..ir tads teiciens..labak esi par maz nekaa par daudz..es jau butu paserfojusi interneta dziles..bet man to nezin kapec nelauj..tas ir mulkigi....mami milie lotgolisi dzivojiet veseli..neslinkojiet..katrs var atrast darbinu..bet galvenais lai tas patiktu.mans jaunais sadarbibas partners ir pavasaris...attaa..lai jums jauks un gaiss pavasaris. Sīkāk...
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Jaunus parazitus Sīkāk...
Daugavpils Centra poliklīnikā darbu sāk jauns endokrinologs
Может можно как-то
Pēteris Voicehovičs запретить заниматься врачебной практикой?
Sīkāk...
facebook draugiem
Top