Ceturtdiena,
29.februāris 2024
Vārda dienas: Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Drīzumā Daugavpilī iemirdzēsies ziemas prieki

22.11.2023
Sestdien, 2.decembrī, plkst. 15.30 iededzinot Adventes vainagu un plkst. 17.00 galveno pilsētas svētku egli Daugavpilī iemirdzēsies Ziemassvētku rotājumi un ar dažādiem pasākumiem sāksies Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšanas laiks.

Svētku veidotāji un pilsētas noformētāji ir sarūpējuši dažādus pārsteigumus, aicinot pilsētniekus un pilsētas viesus ne tikai tos vērot, bet arī pašiem piedalīties. Pošoties svētkiem pilsēta iemirdzēsies pasakā par Ziemassvētku vilcienu, kas no Daugavpils stacijas traucoties uz pilsētas galvenās svētku egles iedegšanu aiz sevis ir atstājis izbirušas dāvanas, saldumus un pat mazu eglīti. Ar šiem mirdzošajiem pārsteigumiem būs „piebirusi” visa Rīgas iela un arī Vienības laukums, kura centrā rotāsies krāšņās bantēs ietērpta lielā svētku egle, kā arī pats Ziemassvētku vilcieniņš un daudz citu pārsteigumu.

Galvenos svētku gaidīšanas pasākumus atklāsim ar Adventes vainaga iedegšanu plkst. 15.30 skvērā pie Sv. Pētera ķēdēs Romas katoļu baznīcas. Kopā ar prāvestu Mārtiņu Klušu aizlūgsim par dievišķā brīnuma atklāsmi, par mieru un prieku mūsu sirdīs sagaidot Kristus dzimšanas svētkus.

Turpinājumā, plkst. 16.30, mazākie svētku dalībnieki ar vecākiem un vecvecākiem tiek gaidīti Vienības laukumā, lai kopā ar Pūķīti, kura no nevienam nezināmas salas nejauši ir nokļuvusi Daugavpilī un ieraudzījusi nekad neredzētu koku – eglīti, izdzīvotu pasaku „Pūķīte un eglīte”. Ikvienam klātesošajam ar dziesmām, dejām un līdzi jušanu būs jāpalīdz Pūķītei un viņas jaunajiem draugiem sikspārņiem nosargāt svētkus, ko centīsies izjaukt nejaukais Vilks Vilmārs. Bet plkst. 17.00 visi kopā iedegsim galveno svētku egli.

Tiekamies 2.decembrī!

Informējam, ka pasākumu laikā notiks fotografēšana un filmēšana publicitātes un vēsturiskajām vajadzībām.

Plašāka „Ziemas prieki” programma būs atrodama www.daugavpils.lv.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-7/7)
Skumjas 22.11.2023 19:50
Kad satans ir parnemis pasauli.klust arvien grutak noticet brinumam.
Migla 23.11.2023 05:13
Aglonas dievmate raud..raud par necilvekiem kuri apdraud cilveces un pasaules pastavesanu....kad sveetaas Marijas acis iemirdzesies prieks ceriba un greku piedosana mums greciniekiem.un mes atgriezisimues uz dieva noraditaa cela.un ticibaa.tad ari mana irdii iemirdzesies prieks..patiess ziemassvetku gaidisanas prieks..jezus kristus ir dzimus par mums.lai mus apgaismotu kad esam apmaldijusies.saja mums katram noraditpajaa isajaa laika pluusmaa
Migla 23.11.2023 13:47
Viss buss jums lotgolisi.gan ziemasvetku egle vilcienins. berniem skaistas eglites un davanas..bus ziemassvetku filmas..bus.dievkalpojumi.skiet ka lidz pilnigai laimei vairs nekas netrukst.priecajieties jo juns tas vel nav atnemts sis ziemassvetku prieks...man ziemassvetki nekad vairs nebus tadi ka agrak..un es no ta visa vairs heko negribu..vien klusu baltu ziemasvetku vakaru kopaa ar gimeni.jo parak daudz uz zemes naves sakrajies...un daudziem berniem uz pasaules ziemasvetku vairs nebus...tik daudz berniem ir atnemtas dzivibas.ukrainaa izraelaa palestinaa...jautajums kapec.par ko ...par ko parvertusies pasaule..par melnu ojeanu un necilveku raditu elli zemes virsuu..kuriem nav nekaa vairs sveeta...nav ne dieva ne vellaa.pari vien tik vara un nauda...
Pilnmeness 24.11.2023 18:17
Es redzu tagadni un tapec es neredzu nakotni..nav verts to planot..man pieder pagatne kurai reiz bija nakotne..par to ir verts ari rakstit.

Leduspuke 26.11.2023 18:00
Sodien palasiju portalu grani...secinajums viwns latgalei ir supper portali...tapat ka supper cilveki
Leduspuke 26.11.2023 18:13
Man loti patik latgaliesi.mana draudzene ir latgaliete..feina sieviete.stradiga taisnibas milosa.sirsniga.izpalidziga.varu stundam ar vinu runaties.par visam temami..ists dargums..pec horoskooa auns..mans virins ari ir auns.tikai zemgalietis.kaut ka ar auniem ta dzive labveligi savedusi mani kopaa.
Leduspuke 27.11.2023 07:52
To sarlataaniem.ludzu nebaziet savus netiros degunus manaa tiraa pakaljaa..man nevajag ne jusu piedavato reputaciju ne naudu ne darijumus.tas kas dzimis rapiot nekad nelidos..tomer pacentieties pacelties pari kaut nedaudz savai sasmakusajai meslu kaudzei.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 485 jaundzimušie, miris 901 iedzīvotājs un reģistrētas 459 laulības, informē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Leduspuke gan nav parazite..un divanaa bezdot algu besanem.ziemas atvalinajums ir beidzies.jasak stradat ..meteni ir aizvaditi ziema nedaudz atkapusies atsaaksas tecet sulas..saseju seklinas stadu audzesanai .siltumnicaa.izklaidei paliks laika maz.sur tur vel palasu zinas un iekomenteju..saprotu ka esmu te aizssedejusies..ir tads teiciens..labak esi par maz nekaa par daudz..es jau butu paserfojusi interneta dziles..bet man to nezin kapec nelauj..tas ir mulkigi....mami milie lotgolisi dzivojiet veseli..neslinkojiet..katrs var atrast darbinu..bet galvenais lai tas patiktu.mans jaunais sadarbibas partners ir pavasaris...attaa..lai jums jauks un gaiss pavasaris. Sīkāk...
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Jaunus parazitus Sīkāk...
Daugavpils Centra poliklīnikā darbu sāk jauns endokrinologs
Может можно как-то
Pēteris Voicehovičs запретить заниматься врачебной практикой?
Sīkāk...
facebook draugiem
Top