Trešdiena,
28.februāris 2024
Vārda dienas: Justs, Skaidra, Skaidrīte, Анисим, Евсей, Ефросинья Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Šonakt snigšanas dēļ spēkā dzeltenais drošības brīdinājums

22.11.2023
Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests brīdina: 22.-23.11.2023. naktī Latviju no rietumiem sāks šķērsot plaša nokrišņu zona, līdz ar ko teritorijas lielākajā daļā gaidāms stiprs sniegs, bet vietām Vidzemē snigšana būs pat ļoti stipra, nedaudz arī putinās. Spēkā ir dzeltenais drošības brīdinājums.

Atsevišķos posmos ceļi būs slideni, redzamība snigšanas un puteņa laikā brīžiem pasliktināsies līdz 200-500 m.

Brīdinājums spēkā no plkst. 20:00 22.11.2023. līdz plkst. 10:00 23.11.2023.

Gaidāmā snigšanas intensitāte var kavēt transporta kustību uz ceļiem, kā arī gājēju pārvietošanos. Atsevišķos rajonos var tikt traucētas āra aktivitātes. Esiet uzmanīgi gan ejot, gan arī braucot ar divriteni vai automašīnu.

Daugavpils komunālie dienesti ir sagatavojušies ielu uzkopšanai un attīrīšanai no sniega intensīvā režīmā.

Autovadītājiem atgādina, ka savlaicīgi jānomaina riepas, jābūt īpaši uzmanīgiem rīta stundās, jo apledojums var izveidoties pavisam īsā laika posmā, un, saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem, jāizvēlas drošs pārvietošanās ātrums un distance, kā arī ar sapratni jāizturas pret nepieciešamību veikt ceļu uzkopšanu un nedrīkst atstāt savus transportlīdzekļus vietās, kur tie varētu traucēt specializētās  tehnikas darbībai.

Snigšanas un apledojuma veidošanās laikā, pirmkārt, tiek uzkoptas vietas ar lielāko satiksmes intensitāti: pilsētas centra braucamā daļa un ietves, kā arī maģistrāles un ceļi, pa kuriem kursē sabiedriskais transports. Prioritāte ir arī autobusa un tramvaju pieturu un ietvju uzkopšana. Savukārt ielas visos mikrorajonos ar A, A1 un B ceļu uzturēšanas klasēm jāuzkopj 6 stundu laikā pēc snigšanas beigām.

Īpaša uzmanība tiek pievērsta promenāžu un iedzīvotāju pastaigu vietām: to tīrīšana un nokaisīšana nepieciešamības gadījumā tiks veikta uzreiz pēc maģistrālo ceļu un tiem piegulošo trotuāru tīrīšanas.

Vēršam iedzīvotāju uzmanību uz to, ka nekustamiem īpašumiem piegulošo publiskā lietošanā esošo teritoriju, pašvaldībai piederošo infrastruktūras objektu, grāvju, caurteku un sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšanu tīrībā un kārtībā nodrošina pašvaldība, taču iebrauktuves privātmāju pagalmos jātīra pašiem māju īpašniekiem.

Aktuālajai brīdinājumu informācijai sekojiet 
bridinajumi.meteo.lv/Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 485 jaundzimušie, miris 901 iedzīvotājs un reģistrētas 459 laulības, informē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Leduspuke gan nav parazite..un divanaa bezdot algu besanem.ziemas atvalinajums ir beidzies.jasak stradat ..meteni ir aizvaditi ziema nedaudz atkapusies atsaaksas tecet sulas..saseju seklinas stadu audzesanai .siltumnicaa.izklaidei paliks laika maz.sur tur vel palasu zinas un iekomenteju..saprotu ka esmu te aizssedejusies..ir tads teiciens..labak esi par maz nekaa par daudz..es jau butu paserfojusi interneta dziles..bet man to nezin kapec nelauj..tas ir mulkigi....mami milie lotgolisi dzivojiet veseli..neslinkojiet..katrs var atrast darbinu..bet galvenais lai tas patiktu.mans jaunais sadarbibas partners ir pavasaris...attaa..lai jums jauks un gaiss pavasaris. Sīkāk...
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Jaunus parazitus Sīkāk...
Daugavpils Centra poliklīnikā darbu sāk jauns endokrinologs
Может можно как-то
Pēteris Voicehovičs запретить заниматься врачебной практикой?
Sīkāk...
facebook draugiem
Top