Sestdiena,
9.Decembris 2023
Vārda dienas: Sarmīte, Tabita, Иннокентий, Юрий, Яков Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Ministru prezidente: Mums jāliek lietā sava drosme un uzdrīkstēšanās

18.11.2023
Valsts svētkos mēs svinam Latvijas tautas drosmi dibināt savu valsti un cīnīties par to. Šī uzdrīkstēšanās jāliek lietā arī ikdienā – tā Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienas apsveikumā Latvijas iedzīvotājiem uzsver Ministru prezidente Evika Siliņa.

Ministru prezidentes apsveikums Latvijas iedzīvotājiem

 
Dārgie Latvijas iedzīvotāji. Un visi, kuru sirdis deg par Latviju – ar tās skaisto dabu un brīnišķīgajiem cilvēkiem. Mūsējie ir visi, kuri mīl Latviju un ciena mūsu kopīgās vērtības – brīvību, demokrātiju un valsts valodu.
 
Neatkarības svētkos mēs svinam Latvijas tautas uzdrīkstēšanos cīnīties par savu valsti. Šī uzdrīkstēšanās nekur nav zudusi – tā tikai jāliek lietā, attīstot jaunas, trakas biznesa idejas, nebaidoties konkurēt pasaules līmenī, drosmīgi pretojoties Krievijas mēģinājumiem slāpēt citu tautu brīvības alkas.
 
Šogad daudziem no mums bira aizkustinājuma asaras Dziesmu un deju svētkos, vai vērojot mūsu basketbolistu un hokejistu sniegumu. Tie bija spilgtākie notikumi – bet ne vienīgie – kas vēlreiz apliecināja mūsu valsts vērtību un mūsu tautas spēku.
 
Mūsu sabiedrībā nebūs vienprātības par katru jautājumu. Bet arī tā ir mūsu brīvības sastāvdaļa. Tāpēc neļausim sev iestigt uz vietas, grimstot mazu ideoloģisku kašķu purvā. Bet iesim drosmīgi un kopā uz priekšu. Lai veidotu valsti ar nākotni, kurā vietu redz arī mūsu bērni un viņu bērni. Modernu un cilvēcīgu nākotni.
 
Sveicu Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienā!

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpilij industriālā parka būvniecībai piešķirti 17 miljoni eiro.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Palīdzi piepildīt DROSMES KASTI un dot prieku bērniem!
Es latvijas berniem novelu lai vinus sarga dievs un engelitis katram savs no slimibam helaimem un sliktiem bezatbikdigiem arstiem....ceru ka ir ari labi bernu arsti..kaut tadi butu visi. Sīkāk...
Palīdzi piepildīt DROSMES KASTI un dot prieku bērniem!
Vai esat pieredzejusi laikus kad arsta kabinetaa tiek ierakstitas slepeni sarunas.diktafonaa..kad tuvinieki ir heapmieribati ir soketi par arstu un slimnicas opersonala atieksmi pret sadirguso ...pat atlaujas dakteri piekaut..es neatceros.vai dakteri pasi pie ta nemaz nav vainigi..tad padomasim kapec tas ta notiek sodien. Sīkāk...
Palīdzi piepildīt DROSMES KASTI un dot prieku bērniem!
Man pret arstiem ir zudusi ciena un uzticiba..jo arstus inerese tikai alga ne slimnieku arstesana tad tiesam ir jasanenas kad jaatver arsta kabineta durvis...kur nu vel uzticet savu bernu veselibu..vajag drosmi skiet vairak tam vecakam ne bernam.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top