Piektdiena,
24.maijs 2024
Vārda dienas: Ilvija, Marlēna, Ziedone, Кирилл, Мефодий Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

1.tramvajs atsāks kursēt ierastajā maršrutā “Buļerova iela - Stacija”

16.11.2023
Sākot ar 18. novembri, 1. maršruta tramvaji atsāk savu kustību pa ierasto maršrutu “Butļerova iela - Stacija”, izmantojot viensliežu ceļu. Ķīmijas apkaimē tiks izvietota pagaidu pieturvieta “Butļerova iela”, savukārt pieturvieta “Cialkovska iela” pagaidām netiks apkalpota. 
 

Ar 1. maršruta tramvaju kustības sarakstu var iepazīties: ŠEIT

Tuvākajā laikā tramvaju kustības saraksts tiks publicēts arī mājaslapā www.satiksme.daugavpils.lv, sadaļā “Saraksti”

SIA “Daugavpils satiksme” vērš pasažieru uzmanību, ka 17. novembrī tramvaja maršruta Nr. 1 pēdējie reisi ar atiešanas laiku no pieturvietas “Stacija” plkst. 21.42; 22.38 un 0.45 tiks izpildīti uz Ķīmijas apkaimi, tāpēc netiks veikti reisi no pieturvietas “Stropu ezers” ar atiešanas laikiem plkst. 22.23, 23.19 un 01.10.

No 18. novembra 97. maršruta “Autoosta – Ķīmiķu ciemats” autobuss, kurš aizvietoja 1. maršruta tramvaju, vairs nekursēs, taču 98. maršruta “Maizes kombināts – Ķīmiķu ciemats” autobuss turpinās pārvadāt pasažierus, nodrošinot nepieciešamo sabiedriskā transporta pakalpojumu līdz šī gada beigām, kad tramvaju satiksme tiks atjaunota pilnībā.

Atgādinām, ka no 2. oktobra daļēji tika ierobežota sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšana Daugavpilī. Ierobežojumi ir saistīti ar būvdarbiem: sliežu un pārmiju nomaiņu depo teritorijā, esošo, pirms teju 60 gadiem uzcelto pazemes komunikāciju (siltumtrašu, kanalizācijas un ūdensvada) nomaiņu. Šajā laikā pasažieru pārvadāšana tika nodrošināta gan ar jau esošo, gan ar jaunizveidoto maršrutu autobusiem.

Ar sabiedriskā transporta kustības sarakstiem ir iespēja iepazīties mūsu mājaslapā www.satiksme.daugavpils.lv vai zvanot uz uzziņu dienestu pa tālr. +371 65425270 (autobusu nodaļa) vai +371 29154237 (tramvaju nodaļa).

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-4/4)
Leduspuke 17.11.2023 05:36
Ta ir .vis mainas.nekas nestav uz vietas..viens tramvajs ir aizgajis..cits sak kurset..nekas nav muziigs sai pasaulee..tikai tas kustiba un parmainas.esmu nogurusi..maz lasu..rudens un gadi dara savu..gatavojos pavasarim.lasu par augiem un perku seklas..mans komentesanas tramvajs ir aizgajis tapat ka laiks..es izkapju pieturaa..ir pardomu laiks merojot celu lenam..uz majam...ar kaajaam.
Leduspuke 19.11.2023 07:45
Palasiju horoskopus parsmejos..man algotie smerdeli hekadus kontaktus ar jums nevajag..nan svarigi ir tikai labi kontakti savaa gimenee ..ir savairojusues tik daudz bezvertigu un seklu sarlatanu vietnu ar slimu sunu murgiem.un padomuwm.ka jasmehas..jums
gan vajadzetu izbeigt jebkurus kontaktus ar sabiedribu un sniegt tupu nekam nederigu info..pue tadiem surogatiem pieder spogulis.lv dieviete zeltene uc...vienigaus portals kuru man patik iegriezties ir daugavpils zinas.lai vw8cas lotgolisu portaluem.
Leduspuke 19.11.2023 14:04
Ka klajas maniem latgalisiem..pie jums jau aukstaks laiks hekaa zemgalee..esmu nedaudz sasirgusi..gulu un dzeru dzervenu uzlejumu ar medu un brendija groku...saudzejiet sevi lattgalisi vel tikai ziemas sakums un aukstums mums visiem paradis kur vezi ziemo..domaju par jums un suutu milus sveicienus.
Leduspuke 22.11.2023 09:58
Apollo.no kaa sastav latviesa dns...kaut ko tik skaistu un reizee emocionali smeldzigu un dveseliski siltu nebiju lasijusi jau vairakus gadus...jaa sis izjutas raksturo latvietibu...kuru katram latvietim jaiesledz savaa sirdii aiz 10 atslegam. Un neopzaudet..jo tapec es esmu latvietisun esmu loti bagats jo man pieder kaut kas tik vinkarss bet unikals..kas nav nevienam..mana identitate
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Aicina uz pieredzes apmaiņas semināru par veselības veicināšanu
Ak dakterisi..tak lidz sim jus kladzinajat ka veseliba ta ir vakcinacija...cik cilveki cietusi no smagam bkaknem no jysu meligas propagandas un arstesanas metodem..es jums saku cau. Sīkāk...
“Jauniešu vasara”- sporta, atpūtas un mūzikas svētki jauniešiem
Man patik musdienu jauniesi..vini ir loti veerigi pieklajigi un izpalidzigi...biezi vien piedavaa palidzibu dazadas dzives situacijas..lietojot frazes vai varu palidzet.no autobusa izcelt bagazu..vai pahest somu..jums ir problemas..kad sapratu ka mani autoostaa gribeja apzagt...parunajamies pa dzivi..loti gudri un sakarigi..n.man vienigi skumji kad lasiju rakstus ka.covidlaikaa daudziem bija depresija un helava viniem izklaideties..bet kad to lai dara ja he jaunibaa..neapzodziet jauniesus..laujiet viniem ienemt nozimigu lomu sabiedriskas un politisjas aktivitates.jo vini ir tik tiri un kaynuma varas un aljatibas nesjarti savaa domasanaa...tikai vini car mainit pasauli..tadu ja velas to redzet..saulainu brivu un radosu. Sīkāk...
Oficiālo pilsētas peldvietu ūdens kvalitāte atbilst normai
Cik skaista ir zilo ezeru zeme...kadi dabas skati ka ne acis atraut..un ja vel udeni tiiri..atputa pasiem un turistiem
...laimigie latgalisi..jus esuet loti bagati..saudzejiet savas dabas bagatibas..esmu bijusi pie.visku ezera...bet tas bija jauniibaa...laiks skrien aatri. Sīkāk...
facebook draugiem
Top