Sestdiena,
9.Decembris 2023
Vārda dienas: Sarmīte, Tabita, Иннокентий, Юрий, Яков Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

1.tramvajs atsāks kursēt ierastajā maršrutā “Buļerova iela - Stacija”

16.11.2023
Sākot ar 18. novembri, 1. maršruta tramvaji atsāk savu kustību pa ierasto maršrutu “Butļerova iela - Stacija”, izmantojot viensliežu ceļu. Ķīmijas apkaimē tiks izvietota pagaidu pieturvieta “Butļerova iela”, savukārt pieturvieta “Cialkovska iela” pagaidām netiks apkalpota. 
 

Ar 1. maršruta tramvaju kustības sarakstu var iepazīties: ŠEIT

Tuvākajā laikā tramvaju kustības saraksts tiks publicēts arī mājaslapā www.satiksme.daugavpils.lv, sadaļā “Saraksti”

SIA “Daugavpils satiksme” vērš pasažieru uzmanību, ka 17. novembrī tramvaja maršruta Nr. 1 pēdējie reisi ar atiešanas laiku no pieturvietas “Stacija” plkst. 21.42; 22.38 un 0.45 tiks izpildīti uz Ķīmijas apkaimi, tāpēc netiks veikti reisi no pieturvietas “Stropu ezers” ar atiešanas laikiem plkst. 22.23, 23.19 un 01.10.

No 18. novembra 97. maršruta “Autoosta – Ķīmiķu ciemats” autobuss, kurš aizvietoja 1. maršruta tramvaju, vairs nekursēs, taču 98. maršruta “Maizes kombināts – Ķīmiķu ciemats” autobuss turpinās pārvadāt pasažierus, nodrošinot nepieciešamo sabiedriskā transporta pakalpojumu līdz šī gada beigām, kad tramvaju satiksme tiks atjaunota pilnībā.

Atgādinām, ka no 2. oktobra daļēji tika ierobežota sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšana Daugavpilī. Ierobežojumi ir saistīti ar būvdarbiem: sliežu un pārmiju nomaiņu depo teritorijā, esošo, pirms teju 60 gadiem uzcelto pazemes komunikāciju (siltumtrašu, kanalizācijas un ūdensvada) nomaiņu. Šajā laikā pasažieru pārvadāšana tika nodrošināta gan ar jau esošo, gan ar jaunizveidoto maršrutu autobusiem.

Ar sabiedriskā transporta kustības sarakstiem ir iespēja iepazīties mūsu mājaslapā www.satiksme.daugavpils.lv vai zvanot uz uzziņu dienestu pa tālr. +371 65425270 (autobusu nodaļa) vai +371 29154237 (tramvaju nodaļa).

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-4/4)
Leduspuke 17.11.2023 05:36
Ta ir .vis mainas.nekas nestav uz vietas..viens tramvajs ir aizgajis..cits sak kurset..nekas nav muziigs sai pasaulee..tikai tas kustiba un parmainas.esmu nogurusi..maz lasu..rudens un gadi dara savu..gatavojos pavasarim.lasu par augiem un perku seklas..mans komentesanas tramvajs ir aizgajis tapat ka laiks..es izkapju pieturaa..ir pardomu laiks merojot celu lenam..uz majam...ar kaajaam.
Leduspuke 19.11.2023 07:45
Palasiju horoskopus parsmejos..man algotie smerdeli hekadus kontaktus ar jums nevajag..nan svarigi ir tikai labi kontakti savaa gimenee ..ir savairojusues tik daudz bezvertigu un seklu sarlatanu vietnu ar slimu sunu murgiem.un padomuwm.ka jasmehas..jums
gan vajadzetu izbeigt jebkurus kontaktus ar sabiedribu un sniegt tupu nekam nederigu info..pue tadiem surogatiem pieder spogulis.lv dieviete zeltene uc...vienigaus portals kuru man patik iegriezties ir daugavpils zinas.lai vw8cas lotgolisu portaluem.
Leduspuke 19.11.2023 14:04
Ka klajas maniem latgalisiem..pie jums jau aukstaks laiks hekaa zemgalee..esmu nedaudz sasirgusi..gulu un dzeru dzervenu uzlejumu ar medu un brendija groku...saudzejiet sevi lattgalisi vel tikai ziemas sakums un aukstums mums visiem paradis kur vezi ziemo..domaju par jums un suutu milus sveicienus.
Leduspuke 22.11.2023 09:58
Apollo.no kaa sastav latviesa dns...kaut ko tik skaistu un reizee emocionali smeldzigu un dveseliski siltu nebiju lasijusi jau vairakus gadus...jaa sis izjutas raksturo latvietibu...kuru katram latvietim jaiesledz savaa sirdii aiz 10 atslegam. Un neopzaudet..jo tapec es esmu latvietisun esmu loti bagats jo man pieder kaut kas tik vinkarss bet unikals..kas nav nevienam..mana identitate
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpilij industriālā parka būvniecībai piešķirti 17 miljoni eiro.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Palīdzi piepildīt DROSMES KASTI un dot prieku bērniem!
Es latvijas berniem novelu lai vinus sarga dievs un engelitis katram savs no slimibam helaimem un sliktiem bezatbikdigiem arstiem....ceru ka ir ari labi bernu arsti..kaut tadi butu visi. Sīkāk...
Palīdzi piepildīt DROSMES KASTI un dot prieku bērniem!
Vai esat pieredzejusi laikus kad arsta kabinetaa tiek ierakstitas slepeni sarunas.diktafonaa..kad tuvinieki ir heapmieribati ir soketi par arstu un slimnicas opersonala atieksmi pret sadirguso ...pat atlaujas dakteri piekaut..es neatceros.vai dakteri pasi pie ta nemaz nav vainigi..tad padomasim kapec tas ta notiek sodien. Sīkāk...
Palīdzi piepildīt DROSMES KASTI un dot prieku bērniem!
Man pret arstiem ir zudusi ciena un uzticiba..jo arstus inerese tikai alga ne slimnieku arstesana tad tiesam ir jasanenas kad jaatver arsta kabineta durvis...kur nu vel uzticet savu bernu veselibu..vajag drosmi skiet vairak tam vecakam ne bernam.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top