Sestdiena,
9.Decembris 2023
Vārda dienas: Sarmīte, Tabita, Иннокентий, Юрий, Яков Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Sociālo darbinieku dienā Daugavpilī sumināti 50 nozares speciālisti

15.11.2023
Novembra otrajā otrdienā Latvijā tiek atzīmēta Sociālo darbinieku diena. Par godu šiem svētkiem 14. novembrī Daugavpils domē notika svinīgais pasākums, kurā godināti sociālā darba viecēji, kas ikdienā darba pienākumus pilda pilsētas Sociālajā dienestā un tā struktūrvienībās: sociālās aprūpes centrā, Daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centrā “Priedīte”, pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālajā centrā, kā arī Ģimenes atbalsta centrā/patversmē.

Uzrunājot klātesošos, Domes vadība pateicās visiem sociālās aprūpes un pakalpojumu iestāžu darbiniekiem, kuri ik dienu rūpējas par mazāk aizsargāto sabiedrības grupu dzīves kvalitātes uzlabošanu. Daugavpils valstspilsētas pašvaldības dome spriekšsēdētājs Andrejs Elksniņš uzsvēra: 

“Visu Sociālā dienesta struktūrvienību speciālisti darbojas vienotā komandā, lai sniegtu atbalstu mūsu iedzīvotājiem. Viņu profesionālajos svētkos novēlu izturību, saticību un prieku ģimenēs, un, pats galvenais – veselību. Kā arī izsaku milzīgu pateicību par to, ka katrā konkrētajā gadījumā viņi izrāda iejūtību un izprot cilvēka situāciju, sniedzot maksimāli iespējamo palīdzību iedzīvotājiem, kuriem tā ir nepieciešama.”

Kopumā Daugavpils Sociālajā dienestā strādā 326 cilvēki, kuri ikdienā komunicē ar pilsētas iedzīvotājiem, sniedz informāciju par sociālā atbalsta iespējām, kā arī nodrošina sociālo pakalpojumu sniegšanu un pieejamību. Vairāki desmiti Sociālā dienesta darbinieku apzinīgi un pašaizliedzīgi pilda savus darba pienākumus, rūpējoties par daugavpiliešu sociālo labklājību, jau vairāk nekā 20 gadu garumā. Viņiem svinīgajā sarīkojumā tika pasniegti pašvaldības goda raksti.

Daugavpils sociālā joma turpina piedzīvot pozitīvās pārmaiņas: 1. novembrī, uzlabojot pakalpojumu sniegšanas pieejamību un kvalitāti, Daugavpils Sociālā dienesta Asistentu pakalpojumu sektora un Aprūpes mājās biroja klientu pieņemšana uzsākta jaunajās telpās Alejas ielā 68. Veiksmīgi noslēgušies arī energoefektivitātes uzlabošanas darbi Dienas aprūpes centrā personām ar garīga rakstura traucējumiem (Arhitektu ielā 21). Taču ne mazsvarīgāks par materiāltehnisko nodrošinājumu sociālā darba veikšanā ir darbinieku emocionālais pienesums, rūpējoties par klientu vajadzībām.

“Liels paldies katram Sociālā dienesta darbiniekam par viņu veikumu, par viņu atbalstu. Ne katrs no mums ir spējīgs darīt lielas lietas. Bet katrs no mums var darīt mazas lietas ar lielu mīlestību. Līdz ar to paldies jums, mīļie kolēģi, par to, ka jūs esat. Par to, ka mēs esam spēks,” 

pauda Daugavpils Sociālā dienesta vadītāja Marina Gerasimova.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpilij industriālā parka būvniecībai piešķirti 17 miljoni eiro.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Palīdzi piepildīt DROSMES KASTI un dot prieku bērniem!
Es latvijas berniem novelu lai vinus sarga dievs un engelitis katram savs no slimibam helaimem un sliktiem bezatbikdigiem arstiem....ceru ka ir ari labi bernu arsti..kaut tadi butu visi. Sīkāk...
Palīdzi piepildīt DROSMES KASTI un dot prieku bērniem!
Vai esat pieredzejusi laikus kad arsta kabinetaa tiek ierakstitas slepeni sarunas.diktafonaa..kad tuvinieki ir heapmieribati ir soketi par arstu un slimnicas opersonala atieksmi pret sadirguso ...pat atlaujas dakteri piekaut..es neatceros.vai dakteri pasi pie ta nemaz nav vainigi..tad padomasim kapec tas ta notiek sodien. Sīkāk...
Palīdzi piepildīt DROSMES KASTI un dot prieku bērniem!
Man pret arstiem ir zudusi ciena un uzticiba..jo arstus inerese tikai alga ne slimnieku arstesana tad tiesam ir jasanenas kad jaatver arsta kabineta durvis...kur nu vel uzticet savu bernu veselibu..vajag drosmi skiet vairak tam vecakam ne bernam.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top