Piektdiena,
24.maijs 2024
Vārda dienas: Ilvija, Marlēna, Ziedone, Кирилл, Мефодий Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Sociālo darbinieku dienā Daugavpilī sumināti 50 nozares speciālisti

15.11.2023
Novembra otrajā otrdienā Latvijā tiek atzīmēta Sociālo darbinieku diena. Par godu šiem svētkiem 14. novembrī Daugavpils domē notika svinīgais pasākums, kurā godināti sociālā darba viecēji, kas ikdienā darba pienākumus pilda pilsētas Sociālajā dienestā un tā struktūrvienībās: sociālās aprūpes centrā, Daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centrā “Priedīte”, pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālajā centrā, kā arī Ģimenes atbalsta centrā/patversmē.

Uzrunājot klātesošos, Domes vadība pateicās visiem sociālās aprūpes un pakalpojumu iestāžu darbiniekiem, kuri ik dienu rūpējas par mazāk aizsargāto sabiedrības grupu dzīves kvalitātes uzlabošanu. Daugavpils valstspilsētas pašvaldības dome spriekšsēdētājs Andrejs Elksniņš uzsvēra: 

“Visu Sociālā dienesta struktūrvienību speciālisti darbojas vienotā komandā, lai sniegtu atbalstu mūsu iedzīvotājiem. Viņu profesionālajos svētkos novēlu izturību, saticību un prieku ģimenēs, un, pats galvenais – veselību. Kā arī izsaku milzīgu pateicību par to, ka katrā konkrētajā gadījumā viņi izrāda iejūtību un izprot cilvēka situāciju, sniedzot maksimāli iespējamo palīdzību iedzīvotājiem, kuriem tā ir nepieciešama.”

Kopumā Daugavpils Sociālajā dienestā strādā 326 cilvēki, kuri ikdienā komunicē ar pilsētas iedzīvotājiem, sniedz informāciju par sociālā atbalsta iespējām, kā arī nodrošina sociālo pakalpojumu sniegšanu un pieejamību. Vairāki desmiti Sociālā dienesta darbinieku apzinīgi un pašaizliedzīgi pilda savus darba pienākumus, rūpējoties par daugavpiliešu sociālo labklājību, jau vairāk nekā 20 gadu garumā. Viņiem svinīgajā sarīkojumā tika pasniegti pašvaldības goda raksti.

Daugavpils sociālā joma turpina piedzīvot pozitīvās pārmaiņas: 1. novembrī, uzlabojot pakalpojumu sniegšanas pieejamību un kvalitāti, Daugavpils Sociālā dienesta Asistentu pakalpojumu sektora un Aprūpes mājās biroja klientu pieņemšana uzsākta jaunajās telpās Alejas ielā 68. Veiksmīgi noslēgušies arī energoefektivitātes uzlabošanas darbi Dienas aprūpes centrā personām ar garīga rakstura traucējumiem (Arhitektu ielā 21). Taču ne mazsvarīgāks par materiāltehnisko nodrošinājumu sociālā darba veikšanā ir darbinieku emocionālais pienesums, rūpējoties par klientu vajadzībām.

“Liels paldies katram Sociālā dienesta darbiniekam par viņu veikumu, par viņu atbalstu. Ne katrs no mums ir spējīgs darīt lielas lietas. Bet katrs no mums var darīt mazas lietas ar lielu mīlestību. Līdz ar to paldies jums, mīļie kolēģi, par to, ka jūs esat. Par to, ka mēs esam spēks,” 

pauda Daugavpils Sociālā dienesta vadītāja Marina Gerasimova.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Aicina uz pieredzes apmaiņas semināru par veselības veicināšanu
Ak dakterisi..tak lidz sim jus kladzinajat ka veseliba ta ir vakcinacija...cik cilveki cietusi no smagam bkaknem no jysu meligas propagandas un arstesanas metodem..es jums saku cau. Sīkāk...
“Jauniešu vasara”- sporta, atpūtas un mūzikas svētki jauniešiem
Man patik musdienu jauniesi..vini ir loti veerigi pieklajigi un izpalidzigi...biezi vien piedavaa palidzibu dazadas dzives situacijas..lietojot frazes vai varu palidzet.no autobusa izcelt bagazu..vai pahest somu..jums ir problemas..kad sapratu ka mani autoostaa gribeja apzagt...parunajamies pa dzivi..loti gudri un sakarigi..n.man vienigi skumji kad lasiju rakstus ka.covidlaikaa daudziem bija depresija un helava viniem izklaideties..bet kad to lai dara ja he jaunibaa..neapzodziet jauniesus..laujiet viniem ienemt nozimigu lomu sabiedriskas un politisjas aktivitates.jo vini ir tik tiri un kaynuma varas un aljatibas nesjarti savaa domasanaa...tikai vini car mainit pasauli..tadu ja velas to redzet..saulainu brivu un radosu. Sīkāk...
Oficiālo pilsētas peldvietu ūdens kvalitāte atbilst normai
Cik skaista ir zilo ezeru zeme...kadi dabas skati ka ne acis atraut..un ja vel udeni tiiri..atputa pasiem un turistiem
...laimigie latgalisi..jus esuet loti bagati..saudzejiet savas dabas bagatibas..esmu bijusi pie.visku ezera...bet tas bija jauniibaa...laiks skrien aatri. Sīkāk...
facebook draugiem
Top