Piektdiena,
21.jūnijs 2024
Vārda dienas: Egita, Emīls, Monvīds, Охрим, Зосим, Федор Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Ekspluatācijā pieņemts Dienas aprūpes centrs

13.11.2023
2023.gada 7. novembrī Būvniecības valsts kontroles birojs pieņēma ekspluatācijā Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem ēku Arhitektu ielā 21, Daugavpilī. ES fondu finansētā projekta ietvaros tajā veikti energoefektivitātes uzlabošanas pasākumi vairāk  nekā 1,3 mlj. euro vērtībā.

Eiropas Savienības fonda projekta Nr. 4.2.2.0/21/A/062 “Ēkas energoefektivitātes uzlabošana Arhitektu ielā 21, Daugavpilī” ietvaros Daugavpils pilsētas pašvaldības ēkā Arhitektu ielā 21 ir nosiltināta ēkas fasāde, cokols un bēniņu pārsegums, nomainīti logi un ārdurvis, rekonstruētas apkures un ventilācijas sistēmas, nomainīts apgaismojums.

Projekta realizācijas rezultātā samazināts primārās enerģijas patēriņš, sekmējot ilgtermiņā energoefektivitātes paaugstināšanu un pašvaldības izdevumu samazināšanos par siltumapgādi, kā arī sasniegtas energoefektivitātes prasības atbilstoši Latvijas būvnormatīvā LBN 002-19 “Ēku norobežojošo konstrukciju siltumtehnika”. Papildus veikta ūdensvada un kanalizācijas tīklu pārbūve, apdares darbi, vides pieejamības nodrošināšana.

Projekta kopējās izmaksas: EUR 1 336 147.21, no tām

kopējās attiecināmās izmaksas ir EUR 778 976.22, t.sk. 368 228.00 EUR – ERAF līdzekļi (47.27%), 19 494.42 EUR – Valsts budžeta dotācija (2.50%) un 391 253.80 EUR – pašvaldības līdzekļi (50.23%).

neattiecināmās izmaksas EUR 557 170.99, izmaksas, kas nav tieši saistītas ar energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumiem.Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1/1)
Jautajums 13.11.2023 16:40
Un kapec tikai ar gariga rakstura traucejumiem...
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Tas noteikti butu interesanti...bet man paslaik ir zemenu razas laiks.esmu ogu audzetaja.vasaraa esmu aiznemta vakaros atpusos palasot zinas..bet esmu diezgan nogurusi..ziemaa vairak laika.daugavpilii hesmu bijusi kops studiju laikuem.tas bija tik sen...
Sīkāk...
facebook draugiem
Top