Sestdiena,
9.Decembris 2023
Vārda dienas: Sarmīte, Tabita, Иннокентий, Юрий, Яков Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Ekspluatācijā pieņemts Dienas aprūpes centrs

13.11.2023
2023.gada 7. novembrī Būvniecības valsts kontroles birojs pieņēma ekspluatācijā Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem ēku Arhitektu ielā 21, Daugavpilī. ES fondu finansētā projekta ietvaros tajā veikti energoefektivitātes uzlabošanas pasākumi vairāk  nekā 1,3 mlj. euro vērtībā.

Eiropas Savienības fonda projekta Nr. 4.2.2.0/21/A/062 “Ēkas energoefektivitātes uzlabošana Arhitektu ielā 21, Daugavpilī” ietvaros Daugavpils pilsētas pašvaldības ēkā Arhitektu ielā 21 ir nosiltināta ēkas fasāde, cokols un bēniņu pārsegums, nomainīti logi un ārdurvis, rekonstruētas apkures un ventilācijas sistēmas, nomainīts apgaismojums.

Projekta realizācijas rezultātā samazināts primārās enerģijas patēriņš, sekmējot ilgtermiņā energoefektivitātes paaugstināšanu un pašvaldības izdevumu samazināšanos par siltumapgādi, kā arī sasniegtas energoefektivitātes prasības atbilstoši Latvijas būvnormatīvā LBN 002-19 “Ēku norobežojošo konstrukciju siltumtehnika”. Papildus veikta ūdensvada un kanalizācijas tīklu pārbūve, apdares darbi, vides pieejamības nodrošināšana.

Projekta kopējās izmaksas: EUR 1 336 147.21, no tām

kopējās attiecināmās izmaksas ir EUR 778 976.22, t.sk. 368 228.00 EUR – ERAF līdzekļi (47.27%), 19 494.42 EUR – Valsts budžeta dotācija (2.50%) un 391 253.80 EUR – pašvaldības līdzekļi (50.23%).

neattiecināmās izmaksas EUR 557 170.99, izmaksas, kas nav tieši saistītas ar energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumiem.Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1/1)
Jautajums 13.11.2023 16:40
Un kapec tikai ar gariga rakstura traucejumiem...
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpilij industriālā parka būvniecībai piešķirti 17 miljoni eiro.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Palīdzi piepildīt DROSMES KASTI un dot prieku bērniem!
Es latvijas berniem novelu lai vinus sarga dievs un engelitis katram savs no slimibam helaimem un sliktiem bezatbikdigiem arstiem....ceru ka ir ari labi bernu arsti..kaut tadi butu visi. Sīkāk...
Palīdzi piepildīt DROSMES KASTI un dot prieku bērniem!
Vai esat pieredzejusi laikus kad arsta kabinetaa tiek ierakstitas slepeni sarunas.diktafonaa..kad tuvinieki ir heapmieribati ir soketi par arstu un slimnicas opersonala atieksmi pret sadirguso ...pat atlaujas dakteri piekaut..es neatceros.vai dakteri pasi pie ta nemaz nav vainigi..tad padomasim kapec tas ta notiek sodien. Sīkāk...
Palīdzi piepildīt DROSMES KASTI un dot prieku bērniem!
Man pret arstiem ir zudusi ciena un uzticiba..jo arstus inerese tikai alga ne slimnieku arstesana tad tiesam ir jasanenas kad jaatver arsta kabineta durvis...kur nu vel uzticet savu bernu veselibu..vajag drosmi skiet vairak tam vecakam ne bernam.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top