Piektdiena,
21.jūnijs 2024
Vārda dienas: Egita, Emīls, Monvīds, Охрим, Зосим, Федор Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

BJC “Jaunība” aicina piebiedroties savai radošajai saimei

07.09.2023
Rudens pirmajās dienās rosība atsākas ne tikai skolās, bet arī Bērnu un jauniešu centrā “Jaunība”. 4. septembrī visi interesenti varēja piedalīties atvērto durvju dienā un uzzināt vairāk par iespējām radoši, izglītojoši un ļoti interesanti pavadīt no stundām brīvo laiku.

BJC “Jaunība” jaunās telpas Saules ielā 7 kļuvušas vēl omulīgākas, tās ir modernizētas un pielāgotas programmu apguvei. Gatavi uzņemt esošos un jaunos draugus arī brīvā laika pavadīšanas klubi dažādās pilsētas apkaimēs. Šogad darbu uzsāks vairāki jaunie pedagogi, kā arī paplašināsies piedāvāto programmu klāsts.

Šogad audzēkņus vecumā no 3 līdz 25 gadiem uzņems gandrīz 70 interešu izglītības pulciņi. Aizraujošu un lietderīgu nodarbi te atradīs ikviens: BJC “Jaunība” var dejot, dziedāt, muzicēt, apgūt teātra mākslu, programmēt, fotografēt, sportot, veidot rokdarbus, avio modeļus, kartingus un robotus, kā arī darīt daudzas citas interesantas un neparastas lietas.

Atvērto durvju dienā pieteikties nodarbībām steidza gan jaunpienācēji, gan tie bērni un jaunieši, kam BJC “Jaunība” jau paguva kļūt par otrajām mājām, kur tiek apgūtas arvien jaunas prasmes.

Tik plašu programmu klāstu nodrošina ļoti aizrautīga pedagogu saime, kurā organiski iekļaujas gan dažādu nozaru speciālisti, gan tie, kuri savulaik paši apmeklēja BJC “Jaunība” pulciņus, un šajos gados gūto māju sajūtu vēlas dāvāt arī jaunajām audzēkņu paaudzēm. Tas palīdz veidot patiesi ģimenisku vidi, kur bērni var augt un izkopt savus talantus.

Uzņemšana BJC “Jaunība” pulciņos oficiāli turpināsies līdz 10. septembrim, taču arī pēc šī datuma visi interesenti var droši paust vēlmi piebiedroties centra saimei. Gadījumā, ja pulciņos būs brīvas vietas, uzsākt nodarbības varēs visa mācību gada garumā. Plašāku informāciju par pulciņiem un pieteikšanos meklējiet www.jauniba.lv.


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Tas noteikti butu interesanti...bet man paslaik ir zemenu razas laiks.esmu ogu audzetaja.vasaraa esmu aiznemta vakaros atpusos palasot zinas..bet esmu diezgan nogurusi..ziemaa vairak laika.daugavpilii hesmu bijusi kops studiju laikuem.tas bija tik sen...
Sīkāk...
facebook draugiem
Top