Pirmdiena,
25.Septembris 2023
Vārda dienas: Rauls, Rodrigo, Юлиан, Федор, Семен Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Plāno demontēt graustu Jaunajā Forštatē, piedāvās attīstīt poliklīnikas ieceri

21.08.2023
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Pilsētbūvniecības un vides komisija izskatīja jautājumu par tās īpašumā esošās ēkas Tartu ielā 15A neapmierinošu tehnisko stāvokli un demontāžas plānus 2024. gada budžeta ietvaros, kā arī iespējamos teritorijas labiekārtošanas variantus, veidojot Jaunās Forštates apkaimē publisku autostāvvietu vai poliklīniku.

Komisijas locekļi bija vienisprātis, ka ēka tika būvēta kā īslaicīgas kalpošanas ēka un tās atjaunošana vai pārbūvēšana nebūtu lietderīga. 

Telpas šobrīd jau tiek izīrētas “Apotheka” privāto komersantu aptiekai, kas izrādījusi interesi labiekārtot pašvaldības teritoriju, veidojot moduļu tipa aptieku, pārnesot to no tehniski neapmierinošā stāvoklī esošajām telpām.

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Pilsētbūvniecības un vides komisija, izskatot juridiskās personas iesniegumu par iespēju izvietot moduļa tipa ēku blakus Tartu ielai 15A, nolēma piedāvāt komersantam attīstīt konkrētajā vietā ideju par jauna doktorāta izveidi, kurā cita starpā tiktu dota iespēja nodrošināt arī farmaceitisko aprūpi.         

Pašvaldība, saņemot apstiprinājumu par interesi šajā jautājumā, savas kompetences ietvaros sniegs nepieciešamo atbalstu atbilstoša risinājuma izstrādē, kas atbilstīs Jaunās Forštates un arī citu apkaimju iedzīvotāju vēlmēm un būs ekonomiski ilgtspējīgs.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Aktuāla intervija: Andris Kucins
Malacis. Sīkāk...
Bērnu infektoloģe: Vīrusiem mainījusies sezonalitāte
Izdzirdot so uzvardu man piemetas sermuli.daktere ....vai jums dievam buus kas sakaams..kad nonaksiet vina prieksaa.mums varat bneteikt neko..par jums muns viss tapat skaidrs... Sīkāk...
Daugavpils pašvaldība aicina izvirzīt pretendentus Gada balvai
Veselibas aizsardzibas jomaa mediki ir pelnijusi tikai suudu uz kocina Sīkāk...
facebook draugiem
Top