Ceturtdiena,
13.jūnijs 2024
Vārda dienas: Ainārs, Uva, Zigfrīds, Ярема, Антон Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Daugavpilī mainīs vairāku sabiedriskā transporta pieturu nosaukumus

11.08.2023
Ceturtdien, 10. augustā, Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Pilsētas saimniecības un attīstības komitejā deputāti lēma virzīt skatīšanai domes sēdē lēmumprojektu par vairāku pilsētas sabiedriskā transporta pieturu nosaukumu maiņu.

Vairāku sabiedriskā transporta pieturu nosaukumi Daugavpilī saistīti ar tām tuvumā esošajiem objektiem un iestādēm. Tā kā pēdējo gadu laikā veiktas izmaiņas pilsētas skolu tīklā un mainīti izglītības iestāžu nosaukumi, Pilsētas saimniecības un attīstības komitejā atbalstīts ierosinājums aktualizēt pieturu nosaukumus atbilstoši blakus esošo iestāžu un objektu nosaukumiem.

Paredzēts, ka tiks pārdēvētas šādas sabiedriskā transporta pieturas:

“Poļu skola”  -   “Poļu ģimnāzija”;

“13. vidusskola”  -  “Iespēju vidusskola”;

“6. vidusskola”   -  “6. pamatskola”;

“Internātskola”  -  “Stropu pamatskola”;

“10. vidusskola”  - “Valstspilsētas vidusskola”;

“Skola”  -   “Tūristu iela”.

Jautājumu par pieturu pārdēvēšanu deputāti skatīs Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē 17. augustā. Pēc lēmuma apstiprināšanas, pašvaldības iestāde “Komunālās saimniecības pārvalde” veiks nepieciešamos darbus, kas saistīti ar pieturu nosaukumu maiņu.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-5/5)
Laiks 12.08.2023 19:59
Viss mainas.nekas nestav uz vietas..laiks aiznes liidzi visu..un neko nevar paturet.heko nevar izmainit..vien vietu nosaukumus uz laiku...
Puetura 12.08.2023 20:15
Bet es apstadinaju savaa atminaa laiku..bernibas jaunibas laiku.kuru nevar man neviens ne nozagt ne atnemt..tas pieder tikai man.tik ilgi kaner aiziesu laikam lidz...nevajag mainit he vietu he pueturu nosaukumus pat tad ja ta nav saprotama..jo ta ir vesture.
Leduspuke 13.08.2023 07:06
Es sodien apstajos atminu pieturaa..daugavpilii...kad studeju universitatee iesniedzot dokumentus...es uzkavejos sajaa pueturaa pavisam maz..bet si dzives puetura paliks nanaa atminaa u neizdzesama.musu .dzivee ir tik daudz pieturu.kyras gribas izkapt un kuras ne. Daudzas pueturas nosaukumi sen ir aizmirsusies..tijai dazas paliks.pasas nozimigakas tavaa dzivee.
Leduspuke 13.08.2023 07:22
Nan patik uzkaveties daugavpils zinu portala pieturaa..es seit jutos briva.un briviba man ir vislielaakaa vertiba.un seit mani heviens nevajaa...protams ka es hemilu ilgi uzkavetues ne vienaa pieturaa..jo dzives vilciens iet.un pasaule plasa ari putns tak nesez visu laiku uz viena Zara..jaalido...dzive ir laika plusma.sajutas mirkli.veiksmes neveijsmes prieki bedas.es izjapju pardomu pueturaa. lai hedaudz atpustos...lai lido domas zeltsaules stariem....
Oga 29.08.2023 18:26
Mja.man nepatik uztureet ne arvienu nekadus kontaktus
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Biedrība Cita Daugavpils aicina uz noslēdzošo domnīcu Ķīmijas apkaimē
Ja daugavpils ir citadaka.. jo pasi latgali ir citadaki...daudz citadaki..vienkarsaki sirsnigaki un viedaki.kuri turas kopaa sanak kopaa lai butu kopaa.macitos un dalitos.pieredzee..pie tam ari dome ir citadaka..kurai pirmajaa vietaa ir cilveki..un .tas ir loti daudz. Sīkāk...
Aicina pieteikties Augšdaugavas novada pašvaldības stipendijām
Jauki. Sīkāk...
Jauniešu vasaras ietvaros norisināsies tikšanās ar Mairi Briedi
Nan patik mairis briedis iists viriskis un boksa zvaigzne..jauniesi bus priecigi vinu satikt.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top