Pirmdiena,
25.Septembris 2023
Vārda dienas: Rauls, Rodrigo, Юлиан, Федор, Семен Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Daugavpilī mainīs vairāku sabiedriskā transporta pieturu nosaukumus

11.08.2023
Ceturtdien, 10. augustā, Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Pilsētas saimniecības un attīstības komitejā deputāti lēma virzīt skatīšanai domes sēdē lēmumprojektu par vairāku pilsētas sabiedriskā transporta pieturu nosaukumu maiņu.

Vairāku sabiedriskā transporta pieturu nosaukumi Daugavpilī saistīti ar tām tuvumā esošajiem objektiem un iestādēm. Tā kā pēdējo gadu laikā veiktas izmaiņas pilsētas skolu tīklā un mainīti izglītības iestāžu nosaukumi, Pilsētas saimniecības un attīstības komitejā atbalstīts ierosinājums aktualizēt pieturu nosaukumus atbilstoši blakus esošo iestāžu un objektu nosaukumiem.

Paredzēts, ka tiks pārdēvētas šādas sabiedriskā transporta pieturas:

“Poļu skola”  -   “Poļu ģimnāzija”;

“13. vidusskola”  -  “Iespēju vidusskola”;

“6. vidusskola”   -  “6. pamatskola”;

“Internātskola”  -  “Stropu pamatskola”;

“10. vidusskola”  - “Valstspilsētas vidusskola”;

“Skola”  -   “Tūristu iela”.

Jautājumu par pieturu pārdēvēšanu deputāti skatīs Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē 17. augustā. Pēc lēmuma apstiprināšanas, pašvaldības iestāde “Komunālās saimniecības pārvalde” veiks nepieciešamos darbus, kas saistīti ar pieturu nosaukumu maiņu.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-5/5)
Laiks 12.08.2023 19:59
Viss mainas.nekas nestav uz vietas..laiks aiznes liidzi visu..un neko nevar paturet.heko nevar izmainit..vien vietu nosaukumus uz laiku...
Puetura 12.08.2023 20:15
Bet es apstadinaju savaa atminaa laiku..bernibas jaunibas laiku.kuru nevar man neviens ne nozagt ne atnemt..tas pieder tikai man.tik ilgi kaner aiziesu laikam lidz...nevajag mainit he vietu he pueturu nosaukumus pat tad ja ta nav saprotama..jo ta ir vesture.
Leduspuke 13.08.2023 07:06
Es sodien apstajos atminu pieturaa..daugavpilii...kad studeju universitatee iesniedzot dokumentus...es uzkavejos sajaa pueturaa pavisam maz..bet si dzives puetura paliks nanaa atminaa u neizdzesama.musu .dzivee ir tik daudz pieturu.kyras gribas izkapt un kuras ne. Daudzas pueturas nosaukumi sen ir aizmirsusies..tijai dazas paliks.pasas nozimigakas tavaa dzivee.
Leduspuke 13.08.2023 07:22
Nan patik uzkaveties daugavpils zinu portala pieturaa..es seit jutos briva.un briviba man ir vislielaakaa vertiba.un seit mani heviens nevajaa...protams ka es hemilu ilgi uzkavetues ne vienaa pieturaa..jo dzives vilciens iet.un pasaule plasa ari putns tak nesez visu laiku uz viena Zara..jaalido...dzive ir laika plusma.sajutas mirkli.veiksmes neveijsmes prieki bedas.es izjapju pardomu pueturaa. lai hedaudz atpustos...lai lido domas zeltsaules stariem....
Oga 29.08.2023 18:26
Mja.man nepatik uztureet ne arvienu nekadus kontaktus
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Aktuāla intervija: Andris Kucins
Malacis. Sīkāk...
Bērnu infektoloģe: Vīrusiem mainījusies sezonalitāte
Izdzirdot so uzvardu man piemetas sermuli.daktere ....vai jums dievam buus kas sakaams..kad nonaksiet vina prieksaa.mums varat bneteikt neko..par jums muns viss tapat skaidrs... Sīkāk...
Daugavpils pašvaldība aicina izvirzīt pretendentus Gada balvai
Veselibas aizsardzibas jomaa mediki ir pelnijusi tikai suudu uz kocina Sīkāk...
facebook draugiem
Top