Pirmdiena,
25.Septembris 2023
Vārda dienas: Rauls, Rodrigo, Юлиан, Федор, Семен Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Daugavpils peldvietās ūdens kvalitāte atbilst prasībām

01.08.2023
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Komunālās saimniecības pārvalde” informē, ka ūdens kvalitāte Daugavpils pilsētas peldvietās atbilst kvalitātes prasībām, bet ūdeni no Avotiņu parka un Mežciema apkaimes avotiem nevārītu nav ieteicams lietot uzturā.

Komunālās saimniecības pārvalde kopā ar Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta BIOR pārstāvjiem jūlijā veica pašvaldības ūdenstilpju peldvietu ūdens kvalitātes paraugu ņemšanu, kā arī pārbaudīja dzeramā ūdens kvalitāti avotam Ķīmijas apkaimes Avotiņu parkā un diviem avotiem Mežciema apkaimē.

Iegūtie ūdens paraugu analīžu rezultāti liecina, ka 11 pilsētas peldvietās -  Ruģeļu ūdenskrātuves peldvietā, Gubiščes ezera peldvietā, Mazā Stropu ezera peldvietā, Lielā Stropu ezera Centrālajā peldvietā, Lielā Stropu ezera peldvietā “Stropu Vilnis”, Šuņezera peldvietā, Plotičku ezera peldvietā, Zirgezera peldvietā, Porohovkas ezera peldvietā, Stropaka ezera peldvietā, Lielā Trijkārtu ezera peldvietā ūdens kvalitāte atbilst normatīvo aktu prasībām un tajās droši var peldēties.

Arī Esplanādes peldvietā ūdens kvalitāte atbilst normatīvo aktu prasībām, tomēr, ņemot vērā samērā neseno putnu gripas uzliesmojumu, Komunālās saimniecības pārvalde aicina iedzīvotājus atturēties no peldēšanās šajā peldvietā.

Balstoties uz saņemtajiem avotu ūdens kvalitātes rezultātiem Komunālās saimniecības pārvalde informē, ka Avotiņu parka avota un Mežciema apkaimes avotu ūdeni ieteicams lietot uzturā pēc tikai novārīšanas.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Aktuāla intervija: Andris Kucins
Malacis. Sīkāk...
Bērnu infektoloģe: Vīrusiem mainījusies sezonalitāte
Izdzirdot so uzvardu man piemetas sermuli.daktere ....vai jums dievam buus kas sakaams..kad nonaksiet vina prieksaa.mums varat bneteikt neko..par jums muns viss tapat skaidrs... Sīkāk...
Daugavpils pašvaldība aicina izvirzīt pretendentus Gada balvai
Veselibas aizsardzibas jomaa mediki ir pelnijusi tikai suudu uz kocina Sīkāk...
facebook draugiem
Top