Sestdiena,
3.jūnijs 2023
Vārda dienas: Ineta, Inta, Intra, Константин, Елена Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Sabiedrība

Daugavpilī pieejami vēl 15 jauni tekstila šķirošanas konteineri

01.06.2023

Palielinoties sabiedrības izpratnei par atbildīgu šķirošanu un pieprasījumam pēc tekstila dalītās vākšanas konteineriem, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” kopā ar Latvijas Zaļo punktu, SIA “AADSO” un Daugavpils valstspilsētas pašvaldību paplašina tekstila šķirošanas infrastruktūru, izvietojot 15 jaunus tekstila šķirošanas konteinerus Daugavpilī.

Sabiedriskā transporta papildreisi pilsētas svētku laikā

31.05.2023

Jau pavisam drīz lieli un īpaši svētki – Daugavpils pilsētas svētki “Ar Daugavpili sirdī”, kas veltīti pilsētas 748. dzimšanas dienai.  2. un 3. jūnijā visas dienas garumā notiks svinīgi pasākumi un koncerti iedzīvotājiem un pilsētas viesiem. Pasākumi ilgs līdz vēlam vakaram, tāpēc pasažieru ērtībai “Daugavpils satiksme” ieviesis vairāku maršrutu papildreisus.

Transporta kustības ierobežojumi Daugavpils pilsētas svētkos

31.05.2023

Šīs nedēļas izskaņā Daugavpils svinēs 748. dzimšanas dienu. Sakarā ar to masu pasākumu norises vietās būs ierobežota autotransporta kustība. Tas galvenokārt skars personīgos transportlīdzekļus, sabiedriskais transports kursēs ierastajos maršrutos.

Skolēnus aicina “Skaistā vasara bibliotēkā”

31.05.2023

Daugavpils publiskās bibliotēkas atkal aicina skolas vecuma bērnus aizraujoši un saturīgi pavadīt brīvo laiku, piedaloties lasītveicināšanas programmā “Skaistā vasara bibliotēkā”. Programmas ietvaros tiek piedāvātas saistošas, izzinošas un izglītojošas nodarbības individuāliem dalībniekiem.

VUGD 31. maijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

30.05.2023

Trešdien, 31.maijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trim minūtēm, kā arī pārbaudīs starp VUGD un elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem (radio, TV) noslēgto līgumu darbības izpildi.

Daugavpils valstspilsētā notiks militārās mācības

29.05.2023

No 29. līdz 31. maijam Daugavpils valstspilsētā notiks Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. kaujas atbalsta bataljona karavīru iepriekš plānotas militārās mācības, kuru mērķis ir vienības kaujas spēju stiprināšana.

29.maijs - svētku diena

29.05.2023

Saeima svētdien, 28.maijā, ārkārtas sēdē galīgajā lasījumā kā steidzamus pieņēma grozījumus likumā “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām”. Ar grozījumiem šogad 29.maijs – Latvijas hokeja komandas 2023.gada Pasaules hokeja čempionātā bronzas medaļas ieguves diena – noteikts par svētku dienu.

LPR aicina pieteikt konkursam energoefektīvos projektus

26.05.2023

Līdz 16.jūnijam var pieteikt īstenotos energoefektīvos projektus konkursam "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2023".

Parakstīts līgums par tramvaju 2. maršruta līnijas pārbūvi

26.05.2023

AS “Daugavpils satiksme” šī gada 18. maijā atklāta konkursa ““Esošās tramvaju līnijas pārbūve tramvaju 2.maršutā (posmā no 18.novembra un Ventspils ielu krustojumam līdz Jāņa ielai)” rezultātā parakstīja līgumu ar SIA “Tilts”. Paredzēts, ka no 18.novembra un Ventspils ielu krustojumam līdz Jāņa ielai tiks pilnībā pārbūvēta esošā tramvaju līnija un piegulošā ceļa infrastruktūra, kā arī nomainīti inženiertīkli.

Izlaidumi Daugavpils pilsētas izglītības iestādēs

23.05.2023

Lai gan ir satraucošais eksāmenu laiks, tomēr pamazām tuvojas viens no skaistākajiem notikumiem skolas dzīvē – izlaidums!

Par civilās aizsardzības praktiskajām mācībām

22.05.2023

Informējam, ka saskaņā ar Ministru kabineta 01.03.2016. noteikumu Nr.131 “Rūpniecisko avāriju riska novērtēšanas kārtība un riska samazināšanas pasākumi prasībām, SIA “Latvijas propāna gāze”  Latgales reģiona pārvalde 2023.gada 23. maijā plāno organizēt Objektā “Gāzes uzpildes stacija” (Jelgavas ielā 2, Daugavpilī) civilās aizsardzības plāna pārbaudi praktiskajās mācībās.

Nedēļas sākums būs silts, iespējams pērkona negaiss

21.05.2023

Jaunās darba nedēļas sākumā vietām, galvenokārt austrumos, īslaicīgi līs un var veidoties arī pērkona negaiss. Lai gan nedēļas pirmajā pusē termometra stabiņš dienas laikā daudzviet pārsniegs +20° atzīmi, nedēļas nogalē gaisa temperatūra kritīsies un kļūs vēsāks, naktīs iespējama salna. Nedēļas izskaņā sagaidāma vēja pastiprināšanās.

“Daugavpils satiksme” mainīs uzņēmējdarbības formu no AS uz SIA

19.05.2023

Ceturtdien, 18. maijā Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu par pašvaldības kapitālsabiedrības AS “Daugavpils satiksme” reorganizāciju pārveidošanas ceļā, mainot kapitālsabiedrības veidu no akciju sabiedrības (AS) uz sabiedrību ar ierobežotu atbildību (SIA).

Par sasniegumiem mācībās pašvaldība skolēniem piešķir naudas balvas

19.05.2023

Ceturtdien, 18. maijā Daugavpils pilsētas domes sēdē deputāti atbalstīja lēmumu par pašvaldības naudas balvu piešķiršanu Daugavpils pilsētas izglītības iestāžu audzēkņiem par sasniegumiem starptautiskajās, valsts un novada olimpiādēs, zinātniski pētniecisko darbu konferencēs, sporta sacensībās un konkursos.

Aicina pieteikties konkursam “Saimnieks 2023”

17.05.2023

Augšdaugavas novada pašvaldība tradicionāli organizē pašvaldības konkursu “SAIMNIEKS 2023” ar mērķi apzināt un godināt Augšdaugavas novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību Augšdaugavas novadā, un veicināt novada uzņēmēju atpazīstamību, popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus novadā.

Latvijai pietuvosies ciklons - palaikam līs, iespējams pērkona negaiss1

15.05.2023

Nedēļas sākumā Latvijai pietuvosies ciklons no dienvidiem, kas atnesīs lietaināku laiku, vietām iespējams pat pērkona negaiss un vēja brāzmas, tomēr nedēļas nogalē tā ietekme mazināsies. Pirmdien un nedēļas izskaņā gaiss iesils līdz +20…+25°, taču nedēļas vidū, ieplūstot vēsākam gaisam, gaisa temperatūra paaugstināsies vien līdz +12…+17°.

No 11. līdz 14. maijam būs ierobežota satiksme Smilšu ielas posmā

10.05.2023

Sakarā ar  projekta "Tramvaju līnijas pārbūve Smilšu ielā posmā no Valkas ielas līdz Jātnieku ielai, Daugavpilī “ īstenošanu, no 11. līdz 14. maijam būvdarbu norises vietā būs izmaiņas transporta kustības organizēšanā. 

Rekords sasniegts - 42 326 dalībnieki nokārto Eiropas eksāmenu1

10.05.2023

Eiropas diena godam nosvinēta – Eiropas eksāmenā ir uzstādīts dalībnieku rekords! Šogad Eiropas eksāmens notika jau desmito gadu un 2023. gada 7., 8., 9.maijā Eiropas eksāmenu nokārtoja 42 326 dalībnieki.

Daugavpilī un Augšdaugavas novadā notiks plānveida militārās mācības

10.05.2023

No 13. līdz 14. maijam Augšdaugavas novada Līksnas, Vaboles un Kalupes pagastu teritorijās notiks plānveida militārās mācības, lai uzturētu un pilnveidotu vienības kaujas spējas, kurās piedalīsies Zemessardzes 34. kājnieku bataljona zemessargi un karavīri.

Pie Laucesas ietekas Daugavā šonedēļ uzstādīs jaunu vides objektu

10.05.2023

Jau šīs nedēļas izskaņā Daugavpils pilsētvidi Grīvas apkaimē papildinās jauns vides objekts, kas vēstīs par mākslas nozīmi pilsoniskās līdzdalības veicināšanā un Eiropas Savienības pamatvērtībām. Daugavpils valstspilsētas pašvaldība aicina pilsētas iedzīvotājus un viesus apmeklēt jauno vides objektu un piedalīties fotokonkursā #Art4RightsDaugavpils.

Jaunieši aicināti piedalīties hakatonā “Proto-Moto-Loto” Daugavpilī

08.05.2023

Ar mērķi radīt digitālu, interaktīvu, virtuālu un/vai taustāmu produktu, kas palīdzētu vairot Daugavpils Inovāciju centra atpazīstamību un nodrošināt jaunu klientu piesaisti, jaunieši aicināti pieteikties hakatonam “Proto-Moto-Loto”, kas notiks 11. un 12. maijā Daugavpils Universitātē.

Šonedēļ laiks būs sauss un silts

08.05.2023

Pirmdienas rītā uzstādīti vēl trīs jauni 8. maija aukstuma rekordi - Daugavpilī termometra stabiņš noslīdējis līdz -3,4° atzīmei, bet Madonā līdz -3,1° atzīmei, bet Mērsragā līdz -3,5° atzīmei. Turpmākajās naktīs, kā arī dienās temperatūra paaugstināsies, jo pie mums ieplūdīs siltāka gaisa masa, anticiklona ietekmē  laiks būs sauss un saulainu brīžu būs daudz.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus neapmeklēt Esplanādes parka teritoriju

05.05.2023

Ceturtdien, 4. maijā „Pārtikas un veterinārais dienests” (PVD) saņēma informāciju par lielo ķīru masveida nobeigšanos Esplanādes dīķa teritorijā Daugavpilī. Zinātniskā institūta „BIOR” veiktie laboratoriskie izmeklējumi liecina, ka putnu nāves cēlonis ir putnu gripa. Pašvaldības policija ir iesaistījusies mirušo putnu savākšanā. Savukārt Daugavpils valstspilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus tuvākās nedēļas laikā neapmeklēt Esplanādes parka teritoriju.

Ministrs atzinīgi novērtē izmaiņas Daugavpils siltumapgādē

03.05.2023

28. aprīlī oficiālajā vizītē Daugavpilī viesojās Latvijas Republikas Klimata un enerģētikas ministrs Raimonds Čudars. Viņš tikās ar domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu un apmeklēja PAS „Daugavpils siltumtīkli”, kur detalizēti iepazinās ar pēdējo gadu laikā paveikto pilsētas siltumapgādes jomā.

Zilā Karoga sertifikātus saņēmušas divas Daugavpils peldvietas

02.05.2023

Lai iegūtu Zilā Karoga sertifikātu, peldvietām ir jāatbilst 33 kritērijiem, savukārt jahtu ostām - 38 kritērijiem, kuri skar peldūdens kvalitāti, notekūdeņu attīrīšanu un novadi, atkritumu savākšanu un citus vides apsaimniekošanas aspektus, dažādu cilvēku grupu pieejamības nodrošināšanu videi, izglītojošus pasākumus, drošības pasākumus un citus apsvērumus.

Diennakts gaišajā laikā būs silti, nedēļas izskaņā kļūs vēsāks3

01.05.2023

Maija pirmajā dienā gaidāms sauss un saulains laiks - termometra stabiņš dienas laikā lielākajā valsts daļā sasniegs +10…+14° atzīmi. Lai arī iepriekšējā nedēļā ir lijis, vietām Latvijas centrālajos rajonos meži ir sausi un ir augsta ugunsbīstamība. Tomēr, tuvojoties nedēļas izskaņai, mākoņu daudzums palielināsies, nesot lietu, austrumos iespējams arī slapjš sniegs.

No 1. maija daļēji mainās kustības shēma autobusu maršrutā 10A1

01.05.2023

AS “Daugavpils Satiksme” informē, ka no š.g. 1. maija tiks grozīta kustības shēmas daļa autobusu maršrutā Nr.10A reisiem ar atiešanas laiku no Autoostas plkst. 07.15, 07.55 un 08.35, paredzot autobusa kustību no/līdz pieturai “Nometņu iela” bez iebraukšanas Ruģeļu apkaimē.

Eiropas pagalma svētki. Daugavpilī plaši svinēs Eiropas nedēļu1

01.05.2023

Maijā visā Eiropā un Latvijā plaši tiek atzīmēta Eiropas diena. Dažādos pasākumos un aktivitātēs kopā stiprinām izpratni par mūsu kā eiropiešu izaugsmes iespējām, solidaritāti, kultūru dažādību un vērtībām, kas mūs vieno.

No 1. maija Latvijā spēkā meža ugunsnedrošais laikposms

01.05.2023

Visā Latvijas teritorijā, sākot ar 1. maiju, Valsts meža dienests noteicis meža ugunsnedrošo laikposmu. AS “Latvijas valsts meži” aicina dabas draugus, atpūtniekus, kā arī saimnieciskās darbības veicējus mežā uzvesties atbildīgi un ievērot ugunsdrošības noteikumu prasības.

Būs 100 papildvietas Jauniešu vasaras nodarbinātības programmā

28.04.2023

27. aprīlī Daugavpils valstspilsētas domes sēdē skatīts un atbalstīts jautājums par papildlīdzekļu piešķiršanu jauniešu vasaras nodarbinātības programmas īstenošanai. Līdz ar to vasaras mēnešos pašvaldība varēs nodarbināt par 100 jauniešiem vairāk, nekā bija plānots sākotnēji, informēja Daugavpils pašvaldībā.

« 1 2 3 ... 91 »
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpils pilsētas svētki (PROGRAMMA)
Nu jaukus jums svetkus lotgolisi. Sīkāk...
Eiropas veselības nedēļa Daugavpilī
Sasmejos.man jau skiet ja eiropas veseliba balstas tijai yz vakcinesanas paxakumiem. Sīkāk...
Latvijai pietuvosies ciklons - palaikam līs, iespējams pērkona negaiss
Liist..nu beidzot valgme zemei ziedosam aabelem pukem un zemenem..ari cilvekam ko momocijis nogurdinosais sausais karstums...uudens dzivibas speks mums visiem. Sīkāk...
facebook draugiem
Top