Ceturtdiena,
29.februāris 2024
Vārda dienas: Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Radio raidījumi

Sociālā aprūpe un hospisa pakalpojumu pilotprojekts

27.06.2023
Sociālais darbinieks ir viena no tām profesijām, kas nav pamanāma, kamēr nepaliek personīgi aktuāla. Tie nav nedz modīgie tehnoloģiju speciālisti, nedz valsts attīstībai tik nozīmīgie skolotāji un ārsti, nedz vienmēr pieprasītie juristi un finansisti, tomēr darbs, kuru viņi veic nav mazāk nozīmīgs par visiem iepriekš minētajiem. Lielākoties šo darbu dara cilvēki, kuri par visu augstāk vērtē spēju izpalīdzēt un atbalstīt.  Cildeni vārdi, kuriem piekrīt arī Rēzeknes novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītāja Silvija Strankale.

Latgalē šobrīd tiek realizēts hospisa pakalpojumu pilotprojekts,  kā skaidro Latvijas Samariešu apvienības Hospisa aprūpes koordinators Juris Zvīgulis,  projekta ietvaros  hospisa pakalpojumi tiek nodrošināta slimnieka mājās.

Radio raidījumu “Sarunas par Latgali un ne tikai” 2023.gada cikls skan Radio “EF-EI” (91,4 fm Rēzekne) un “Divu krastu radio” (90,1fm Daugavpils, 96,9 fm Jēkabpils) programmās:

Pirmdienās 11:30
Otrdienās 08:30
Trešdienās 15:30

Raidījumu arhīvs pieejams 
ŠEIT.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Par raidījumu saturu atbild projekta īstenotājs "RADIO EF-EI"

#SIF_MAF2023


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1/1)
Leduspuke 30.06.2023 07:45
Diemzwl musu valsts prioritate ir nevis lai komforti pensiobari dzivotu..bet lai komforti nomirtu.pamazam cilvekam uz dzivibu tiek atnemtas visas iesperjas un tiesibas..ekonomiskas genocids rullee un satvetsme tiek paslaucita zem tepika
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 485 jaundzimušie, miris 901 iedzīvotājs un reģistrētas 459 laulības, informē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Leduspuke gan nav parazite..un divanaa bezdot algu besanem.ziemas atvalinajums ir beidzies.jasak stradat ..meteni ir aizvaditi ziema nedaudz atkapusies atsaaksas tecet sulas..saseju seklinas stadu audzesanai .siltumnicaa.izklaidei paliks laika maz.sur tur vel palasu zinas un iekomenteju..saprotu ka esmu te aizssedejusies..ir tads teiciens..labak esi par maz nekaa par daudz..es jau butu paserfojusi interneta dziles..bet man to nezin kapec nelauj..tas ir mulkigi....mami milie lotgolisi dzivojiet veseli..neslinkojiet..katrs var atrast darbinu..bet galvenais lai tas patiktu.mans jaunais sadarbibas partners ir pavasaris...attaa..lai jums jauks un gaiss pavasaris. Sīkāk...
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Jaunus parazitus Sīkāk...
Daugavpils Centra poliklīnikā darbu sāk jauns endokrinologs
Может можно как-то
Pēteris Voicehovičs запретить заниматься врачебной практикой?
Sīkāk...
facebook draugiem
Top