Pirmdiena,
15.aprīlis 2024
Vārda dienas: Aelita, Gastons, Поликарп, Тит, Мария Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Radio raidījumi

Jaunieši uzzina par NATO lomu Latvijas aizsardzībā

05.04.2023
Šodien uz sarunu aicināsim zemessargu Nilu Studentu, kurš kopā ar ASV armijas pārstāvjiem apmeklē Latgales skolas, lai diskutētu par vēsturi, politiku un iepazīstinātu ar NATO lomu Latvijas aizsardzībā.

Kādas ir Latgales skolēnu vēstures zināšanas un vai viņi orientējas ģeopolitikā? Cik liela ir skolēnu interese par militāriem jautājumiem? Vai  attieksme pēdējā gada laikā, kopš intensīvās kara darbības Ukrainā ir mainījusies?

Radiožurnālā “Notikumu krustpunktā” ik nedēļu ieklausamies ekspertu viedokļos par sabiedrībā būtiskiem jautājumiem, diskutējam par pasākumiem valsts drošības nodrošināšanai, analizējam starptautisko notikumu attīstību un to ietekmi uz Latviju.Radiožurnāls skan “Divu krastu radio” (90,1fm Daugavpils, 89,4 fm Rēzekne, 96,9 fm Jēkabpils) programmās: ceturtdienās pl. 16:30 ar atkārtojumiem piektdienās pl.14:30 un sestdienās pl.12:30.

Klausies raidījumu arhīvu ŠEIT.

Par raidījumu saturu atbild projekta īstenotājs “Divu krastu radio”.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

#SIF_MAF2022

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1/1)
Leduspuke 05.04.2023 20:08
Es gan jauniesiwm noveletu uzinat vairak par dieva nozimi un lomu cilveka dzivee.un padomat par bausli tev nebus nokaut..neviens mus nepasargas un neizglabs no naves ja ta bus lemts..kapec apkart tik daudz militarism un kara propagandas.jatceras ka.miers baro bet karss posta..launums vairo launumu un naids vairo naidu...tikai ticiba dievam pasauli var atgriezt pue saprata un to glabt..ne nato..portala nra ir balsosana vai lieldienas dara cilveku labaku..apmulsu.no tadiem negativiem rezultatiem.protams ka dara dabas atmoda.dieva klatbutne ..jristus augsamcelsanas pat domas dara mus visus laimigakus.un labakus.jo dievs ir milestiba ceriba palaviba un dzives celradis.lai pasaule butu laimiga.ne militarism un karss..tik daudz krituso un asinu jura.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Mūžībā devies Daugavpils teātra režisors un aktieris Ivars Lūsis
Lidzjutiba tuviniekuem un vina radosaa darba cienitajiem Sīkāk...
Daugavpilī būs skatāms deju koncertuzvedums „Dūd rūku, mameņ!”
Forsi Sīkāk...
Nedēļas izskaņā atgriezīsies siltums
Supper Sīkāk...
facebook draugiem
Top