Svētdiena,
24.Septembris 2023
Vārda dienas: Agris, Agrita, Герман, Сергей Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Radio raidījumi

Jaunieši uzzina par NATO lomu Latvijas aizsardzībā

05.04.2023
Šodien uz sarunu aicināsim zemessargu Nilu Studentu, kurš kopā ar ASV armijas pārstāvjiem apmeklē Latgales skolas, lai diskutētu par vēsturi, politiku un iepazīstinātu ar NATO lomu Latvijas aizsardzībā.

Kādas ir Latgales skolēnu vēstures zināšanas un vai viņi orientējas ģeopolitikā? Cik liela ir skolēnu interese par militāriem jautājumiem? Vai  attieksme pēdējā gada laikā, kopš intensīvās kara darbības Ukrainā ir mainījusies?

Radiožurnālā “Notikumu krustpunktā” ik nedēļu ieklausamies ekspertu viedokļos par sabiedrībā būtiskiem jautājumiem, diskutējam par pasākumiem valsts drošības nodrošināšanai, analizējam starptautisko notikumu attīstību un to ietekmi uz Latviju.Radiožurnāls skan “Divu krastu radio” (90,1fm Daugavpils, 89,4 fm Rēzekne, 96,9 fm Jēkabpils) programmās: ceturtdienās pl. 16:30 ar atkārtojumiem piektdienās pl.14:30 un sestdienās pl.12:30.

Klausies raidījumu arhīvu ŠEIT.

Par raidījumu saturu atbild projekta īstenotājs “Divu krastu radio”.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

#SIF_MAF2022

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1/1)
Leduspuke 05.04.2023 20:08
Es gan jauniesiwm noveletu uzinat vairak par dieva nozimi un lomu cilveka dzivee.un padomat par bausli tev nebus nokaut..neviens mus nepasargas un neizglabs no naves ja ta bus lemts..kapec apkart tik daudz militarism un kara propagandas.jatceras ka.miers baro bet karss posta..launums vairo launumu un naids vairo naidu...tikai ticiba dievam pasauli var atgriezt pue saprata un to glabt..ne nato..portala nra ir balsosana vai lieldienas dara cilveku labaku..apmulsu.no tadiem negativiem rezultatiem.protams ka dara dabas atmoda.dieva klatbutne ..jristus augsamcelsanas pat domas dara mus visus laimigakus.un labakus.jo dievs ir milestiba ceriba palaviba un dzives celradis.lai pasaule butu laimiga.ne militarism un karss..tik daudz krituso un asinu jura.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Aktuāla intervija: Andris Kucins
Malacis. Sīkāk...
Bērnu infektoloģe: Vīrusiem mainījusies sezonalitāte
Izdzirdot so uzvardu man piemetas sermuli.daktere ....vai jums dievam buus kas sakaams..kad nonaksiet vina prieksaa.mums varat bneteikt neko..par jums muns viss tapat skaidrs... Sīkāk...
Daugavpils pašvaldība aicina izvirzīt pretendentus Gada balvai
Veselibas aizsardzibas jomaa mediki ir pelnijusi tikai suudu uz kocina Sīkāk...
facebook draugiem
Top