Sestdiena,
8.Augusts 2026
Vārda dienas: Mudīte, Vladislava, Vladislavs, Мусий, Прасковья Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Radio raidījumi

Kai teik eistynuots Latvīšu viesturiskūs zemu lykums?

16.07.2026
Myusu  šuosdīnas raidejumā  uzmaneibu velteisam Latvīšu viesturiskūs zemu lykumam.  Kai tys teik eistynuots? Kas ir sasnāgts i kaidūs vaicuojumūs vēļ tryukst izpratnis? Juļa mēnesī paīt 5 godi, kai lykums stuojuos spākā. 2022. godā pi Kulturas ministrejas tika izveiduota  Latvīšu viesturiskūs zemu atteisteibys padūmē, kurā Latgolys sabīdreibys intereses puorstuovēja Dainis Mjartāns. Jū  ari aicynojam uz sarunu.

Sovpus Vaļsts rūbežsardzis koledžys izlaidumā teik davārstaa viereiba jaunūs kadru tryukumam.

Radio raidejumu cikls “Pi myusu Latgolā” skan “Divu krastu radio” (90,1fm Daugavpils, 89,4 fm Rēzekne, 96,9 fm Jēkabpils).

Plašuoka auditoreja ar radejis puorraidem var īpasazeit ziņu portalūs www.rezekneszinas.lvwww.daugavpilszinas.lv

Raidījumu iespējams klausīties ŠEIT.

Raidejuma veiduotuoju kontaktinformaceja: [email protected] voi pa telefonu 26550032. 

Projektu finansej “Mediju atbalsta fonds” nu Latvijas valsts budžeta līdzekļim.

#SIF_MAF2026

Par raidejumu saturu atbild projekta eistynotuojs “Divu krastu radio”.



 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vasaras nodarbinātības programmā šovasar Daugavpilī piedalīsies vairāk nekā 1450 jaunieši.
Apspriest
Aptauja
Jaunākie komentāri:
Šmakovkas muzejs desmit gados uzņēmis ap 150 000 apmeklētājus
Interesanti..latgales vodka rullee Sīkāk...
Artišoka laikā nodrošinās papildu sabiedriskā transporta reisus
Ludzu ar Sadam glupibam mani vairs netraucet.. Sīkāk...
Artišoka laikā nodrošinās papildu sabiedriskā transporta reisus
Jauki.Par jauniesiem jadomaa..viniem ir jasanak un jaizklaidejas jamerojas spekiem..jo kad to daris ja ne jaunibaa.vini ir musu nakotne..katrai luetai savs laiks..es savu atlikuso dzives dalu gribu nodzivot klysumaa mieraa un vientulibaa jo ta man ir hepieciesama..man nav nepueciesama ne karjera he sabiedriba..laiks to ir aiznesos..es skatos vairs nevis yz prieksu bet atpalal...pardonajot dzivi un daloties atminas.
Man ar to pietiek. Sīkāk...
facebook draugiem
Top