Trešdiena,
29.jūnijs 2022
Vārda dienas: Paulis, Pauls, Pāvils, Pēteris, Дорофея, Евлампий, Тихон Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Politika

Deputāti apstiprina domes komiteju sastāvu

08.07.2021
8. jūlijā Daugavpils pilsētas domes sēdē deputāti apstiprināja piecu domes pastāvīgo komiteju locekļu sastāvu.

Līdz ar Daugavpils pilsētas domes deputātu 1. jūlija sēdes lēmumu, domes pastāvīgo komiteju skaits no septiņām samazināts uz piecām. Savukārt 8. jūlija sēdē deputāti apstiprināja komiteju locekļu sastāvu.

Daugavpils pilsētas domes Finanšu komitejas sastāvs: Andrejs Elksniņš, Aleksejs Vasiļjevs, Valērijs Kononovs, Anatolijs Gržibovskis, Nataļja Kožanova Līvija Jankovska, Igors Prelatovs, Jānis Lāčplēsis un Pēteris Dzalbe.

Sociālo jautājumu komitejā ievēlēti: Nataļja Kožanova, Viktorija Sporāne-Hudojana, Aleksejs Vasiļjevs, Anatolijs Gržibovskis, Līvija Jankovska, Jānis Lāčplēsis un Pēteris Dzalbe

Daugavpils pilsētas domes Izglītības un kultūras jautājumu komiteja ievēlēta sekojošā sastāvā: Aleksejs Vasiļjevs, Iveta Jukšinska, Nataļja Kožanova, Anatolijs Gržibovskis, Līvija Jankovska, Jānis Dukšinskis un Ivars Šķinčs.

Apvienotās Īpašuma un mājokļu komitejas sastāvā turpmāk strādās seši deputāti: Mihails Lavrenovs, Viktorija Sporāne-Hudojana, Valērijs Kononovs, Aleksejs Vasiļjevs, Jānis Dukšinskis un Mečislavs Truskovskis.

Arī Pilsētas saimniecības un attīstības komiteju turpmāk pārstāvēs seši deputāti: Valērijs Kononovs, Mihails Lavrenovs, Anatolijs Gržibovskis, Igors Prelatovs, Jānis Dukšinskis un Aleksejs Vasiļjevs.
Daugavpilszinas.lv


 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastādīs 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat iepazinies ar informatīvo bukletu “72 stundas. Ka rīkoties krīzes gadījumā”?
Jaunākie komentāri:
Kariņš - premjera amata kandidāts 14. Saeimas vēlēšanās no «JV»
Es uz velesanam neiesu.
Sīkāk...
"Sarunas par Latgali un ne tikai" 2022 - 2. raidījums
Un rit es dosos atkal uz tirgu..es negribetu braukt ar auto bet ar baltu zirgu.lai visi brinas.ka senos laikos un dzivot majinaa ar aizveramiem logiem..un iedzert lotgoluesu alinu no mala podiem.losenite ir krietni ieravusi sivo..uz to..lai lotgoliii dzivo..ligo ligo Sīkāk...
"Sarunas par Latgali un ne tikai" 2022 - 2. raidījums
Ir izgaisusas svetku liesmas un ligo dziesmas ..ir tikai tveice dumakaini spoza..no jasminkruma pazudusi oza..tas izdeg tveicee nu glyzi ka cilveku dzives..kaa jasmina ziedlapinas pilna taka..tik leni izzust dzivibas aka..saindeta..es velos padzerties no spekavota..tak vieba dzive man tak dota.. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top