Pasaulē
ES diplomāts: G20 vienojas, ka bēgļi ir globāla problēma
05.09.2016G20 valstu grupa samitā Ķīnā vienosies, ka bēgļi ir globāla problēma un šis slogs ir jāsadala visām valstīm, pirmdien paziņoja Eiropas Savienības (ES) diplomāts, kas vēlējās palikt anonīms.
"Komunikē atkārtoti apstiprināts, ka tā ir globāla problēma un valstīm šis slogs ir savā starpā jāsadala," žurnālistiem teica diplomāts neilgi pirms oficiālā samita noslēguma paziņojuma izplatīšanas.
"Tajā nepārprotami ir minēta nepieciešamība palielināt finansiālo palīdzību, kā arī pastiprināt globālās kopienas ieguldījumu," piebilda diplomāts.
Viņš norādīja, ka G20 pozīcija ir stingra un grupai izdevies pārvarēt sākotnējo Argentīnas un Brazīlijas pretestību ietvert šo jautājumu samita komunikē. Diplomāts gan uzsvēra, ka šī apņemšanās nav saistoša.
"Ir atšķirība starp saistībām un izpildi (..), vismaz šeit tāda ir," sacīja ES diplomāts.
"Protams, mums ir jāņem vērā tas, ka šis ir suverenitātes jautājums," viņš atzina un piebilda, ka "tas nav pienākums, bet sloga sadalīšana ir spēkā".
Focus.lv
Pievienot komentāru
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vasaras nodarbinātības programmā šovasar Daugavpilī piedalīsies vairāk nekā 1450 jaunieši.
Apspriest
Aptauja
Jaunākie komentāri:
Latvijas gaisa telpā notriekts ārvalstu bezpilota lidaparāts
Adelite ir nogurusi..un ies gulet..neko negribas... Sīkāk...
Latvijas gaisa telpā notriekts ārvalstu bezpilota lidaparāts
Nu luk kada nakotne mus gaida..dronu nakotne...cik pretigi..bet pagatnee tadu nebija..vien kaada miermiliga lidmasina parlidoja pari galvai kura nevienu nesateauca...gribejas pamat ar roku un sacit laimigu celu Sīkāk...
Cietoksnī sāksies hidrauliskās pārbaudes
Adelite lasa zenenes un tirgojas..mana profesija saucas tirgus sieva...es lepojos ar to..sodien braucu yz tirgu ar savu balto zirgu..nuuuuu.. Sīkāk...




